Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Kaspersky Lab. ?

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Snow
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: 28 lis 2009 16:07

Kaspersky Lab. ?

#1 Příspěvek od Snow »

Dobrý večer,

včera jsem se ptal na nějaký německý antivir, odpověď jsem dostal, ještě jednou děkuji :) :) .
Dnes bych se z dovolením chtěl zeptat na produkt od firmy Kasperky Lab. Vezmu to zkraje, mám čtyři počítače z nichž dva používám denně, druhé dva téměř vůbec a v současné době jsou z důvodu absence antivirového programu vypnuté. Na jednom z funkčních PC používám NIS 2010, na druhém Eset Smart Security a jistím se antispywarovým programem PC Tools Doctor.
Prohlédl jsem si témata v nichž jsou odkazy na testy těchto významných pomocníků a přečel jsem si různé názory. Použil jsem funkci hledat, omlouvám se pokud špatně, ale o programu Kaspersky jsem se moc nedozvěděl. Nežádám žádnou podrobnou analýzu, to bych si nedovolil, ale poprosil bych o pár krátkých větiček k programu Kaspersky Internet Security 2010. Tento program bych chtěl použít pro třetí PC. Na čtvrtý dám patrně hojně doporučovanou free verzi Avira a zatím nevybraný firewall. Firewall jste mi už doporučili a tak mám situaci značně usnadněnou, budu vybírat ze Zone Alarm nebo Keiro Sunbelt.

Děkuji mnohokrát.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaspersky Lab. ?

#2 Příspěvek od Rudy »

Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Kaspersky Lab. ?

#3 Příspěvek od Čarls »

Něco málo i zde http://www.viry.cz/go.php?p=viry&t=recenze&id=14
Osobně doporučuji pročíst manual 2010 je trochu jinakpostavený i když v zakladu stejný
Hlavní zmněna je toto
Obrázek

a dostanete se tam tímto způsobem

Obrázek

Další je v nastavování pravidel firewallu

Obrázek
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Snow
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: 28 lis 2009 16:07

Re: Kaspersky Lab. ?

#4 Příspěvek od Snow »

to Čarls - děkuji mnohokrát :) . Vyslovuji velkou pochvalu vašemu fóru :) , kde se setkávám s nebývalou vstřícností a ochotou :) .
Promiňte, já těmi antivirovými programy docela žiji ač nenavštěvuji žádné závadné stránky. Po většinu dne se aktivně věnuji jinému fóru, pro které vyhledávám různé linky a fotografie či obrázky, vše se týká hodinek. Co by bývalý závodní lyžař před sezónou zkoumám oficiální stránky výrobců s lyžařskou výstrojí a výzbrojí a jako správný chlap si prohlížím automobily. Dále pravidelně navštěvuji oficiální stránku formule jedna Formula 1, dále oficiální stránku mistrovství světa motocyklů Moto Gp, a ještě sleduji žebříček a jednotlivé soutěže na stránce ATP Tours a to je vše.
Přesto mám dobrý pocit, když jsem dobře hlídán, protože kybernetickému prostoru už ze zásady nedůvěřuji. Měl bych ještě malý dotaz. Myslím, že mám dva z nejlepších antivirových programů a nyní bych chtěl tuto dvojici doplnit právě produktem Kaspersky Lab. Kdyby jste si měl vybrat, jakému programu by jste dal přednost Vy sám ? Byl by to NIS 2010, Eset Smart Security nebo KIS 2010 ?
Samozřejmě mě potěší, když se vysloví i kdokoliv jiný, kdo si můj příspěvek přečte.

Děkuji :) .

bigjohn
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 06 bře 2005 09:45
Bydliště: Trenčín

Re: Kaspersky Lab. ?

#5 Příspěvek od bigjohn »

C2Q Q8200, Gigabyte EP45-UD3LR, 8GB Kingston HyperX 1066 MHz, HDD Samsung HD642JJ 640 GB, NVIDIA Gigabyte 9600 GT-512 MB-pasív, Enermax Modu82+ 525W, Thermaltake Matrix VD3000BN, DVDRW Samsung SH-S223B SATA, Windows 8 Pro, HP L2208W 22“
Notebook: Dell Studio 1537+Windows 7, Dell Inspiron N5040+Windows 7

Snow
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: 28 lis 2009 16:07

Re: Kaspersky Lab. ?

#6 Příspěvek od Snow »

to bigjohn - díky, thread jsem viděl. Máš praktickou zkušenost ?

bigjohn
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 06 bře 2005 09:45
Bydliště: Trenčín

Re: Kaspersky Lab. ?

#7 Příspěvek od bigjohn »

Snow píše:to bigjohn - díky, thread jsem viděl. Máš praktickou zkušenost ?
áno, s AV NOD32, je to tam uvedené .
C2Q Q8200, Gigabyte EP45-UD3LR, 8GB Kingston HyperX 1066 MHz, HDD Samsung HD642JJ 640 GB, NVIDIA Gigabyte 9600 GT-512 MB-pasív, Enermax Modu82+ 525W, Thermaltake Matrix VD3000BN, DVDRW Samsung SH-S223B SATA, Windows 8 Pro, HP L2208W 22“
Notebook: Dell Studio 1537+Windows 7, Dell Inspiron N5040+Windows 7

Snow
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: 28 lis 2009 16:07

Re: Kaspersky Lab. ?

#8 Příspěvek od Snow »

A firewall ?

bigjohn
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 06 bře 2005 09:45
Bydliště: Trenčín

Re: Kaspersky Lab. ?

#9 Příspěvek od bigjohn »

Snow píše:A firewall ?
Kedysi Kerio-Sunbelt, teraz len na routri...
C2Q Q8200, Gigabyte EP45-UD3LR, 8GB Kingston HyperX 1066 MHz, HDD Samsung HD642JJ 640 GB, NVIDIA Gigabyte 9600 GT-512 MB-pasív, Enermax Modu82+ 525W, Thermaltake Matrix VD3000BN, DVDRW Samsung SH-S223B SATA, Windows 8 Pro, HP L2208W 22“
Notebook: Dell Studio 1537+Windows 7, Dell Inspiron N5040+Windows 7

PetrTl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 27 úno 2008 11:47

Re: Kaspersky Lab. ?

#10 Příspěvek od PetrTl »

Snow píše:Samozřejmě mě potěší, když se vysloví i kdokoliv jiný, kdo si můj příspěvek přečte.
Velice zajímavé je toto http://viry.cz/go.php?p=viry&t=novinka&id=2641 samozřejmě včetně všech originálních výsledků testů, jak jsou uvedeny linky.

Používám NIS od verze 09, teď 10. Trojlicenci do rodiny. Jednou z primárních podmínek byla "bezobslužnost", což splňuje perfektně a výsledky testů jsou pro mne jako třešnička na dortu mé správné volby :wink: .
Taky si vždy průběžně čtu výsledky jiných srovnávacích testů, ke kterým se dostanu a filtruju si naměřené výsledky podle mojich kritérií a mojich priorit pro bezpečnostní balík do domácnosti. Norton většinou dopadne velice slušně.
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Kaspersky Lab. ?

#11 Příspěvek od Čarls »

Řeknu to takto,každému sedne něco jiného
Osobně začínal sem s Avastem a Comodem pak přešel na ESS
no a skončil u KIS
Mě osobně NIS nesedí kvuli ovládání a tak sem začal používat KIS který měl podobné ovládání jako ESS
Já každému radím: Nejdříve Zaloha oddílu C a pak si vyzkoušej co lépe ti sedne nebo uživateli co bude Pc používat
Nikdy ale neříkám že ten je nejlepší Týká se NIS KIS a ESS zde se mužeš pouze řídit podle testu jak byly kde uvedeny
ALE vždy zaleží kdo testy dělal a jak je dělal
Prostě u mne vždy zaleží na uživateli jak se mu s antivirem pracuje a zda mu vyhovuje tak to řeším já se svými uživateli co jim dělám správce PC
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Odpovědět