Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Asi nefunkční COMODO

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7257
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Asi nefunkční COMODO

#16 Příspěvek od altrok »

vlazy píše:
altrok píše:Stáhněte a nainstalujte Comodo Internet Security Premium - https://antivirus.comodo.com/free-inter ... ftware.php
Na té odkazované stránce jsou ale 3 odkazy (červené tlačítka "FREE DOWNLOAD") na stažení něčeho a každý odkazuje na něco trochu jiného. Co z toho konkrétně bych měl stáhnout a nainstalovat? Ono je těžké se v tom vyznat když je člověk v těchto věcech ne příliš znalý a ještě navíc je to v angličtině kterou nezná a musí to různě luštit přes překládač.
Po kliknutí na červené tlačítko se mi v prohlížeči otevře nový panel a automaticky vybídne stahování. Pokud ne, v horní části stránky je text
Note: If your download did not start automatically, please click here.
Kliknutím na "here" začneš stahovat.


vlazy píše:
altrok píše:Netuším, co jsi nainstaloval, takže možná jo, možná ne - jak to zjistit? Win+R -> appwiz.cpl -> v nainstalovaných programech hledej Comodo Antivirus nebo něco na ten způsob. Pokud uvidíš COMODO Internet Security Premium, tak máš správnou verzi.
COMODO Internet Security Premium tam nevidím, ale mám tam COMODO Antivirus. Nepamatuji si to už přesně ale ten COMODO jsem asi stahoval z https://antivirus.comodo.com/antivirus-for-windows-10.
Super, takže COMODO Antivirus odinstaluj a nainstaluj produkt, o kterém mluvím v předchozí citaci.

vlazy píše:
altrok píše:Potřebuješ změnit defaultní webový prohlížeč nebo tohle zvládneš?
Nevím co konkrétně máš na mysli, ale defaultní (výchozí) webový prohlížeč nemám v úmyslu měnit.
Dobře, tím se tedy nebudeme zabývat.

vlazy píše:
altrok píše:Můžeš si sám udělat takový experiment, což bude rychlejší než čekat na mou reakci - nech v nastavení comoda zatrhnutý třeba "COMODO - Internet security" a udělej sken systému pomocí FRST (ať je zatrhnutý checkbox Addition.txt) a zajímá tě první část Addition logu označená jako "Security Center". Potřebuješ dosáhnout tohoto stavu (enabled = povoleno):
To jsem udělal, ale příliš se v tom nevyznám. V tom souboru Addition.txt který mi to vytvořilo nikde nevidím to Enabled nebo Disabled.
Ale je tam - zhruba na 21. řádku ;) Hoď sem kdyžtak Addition.txt a ukážeme si to.
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

vlazy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 10 led 2008 13:32

Re: Asi nefunkční COMODO

#17 Příspěvek od vlazy »

altrok píše:Po kliknutí na červené tlačítko se mi v prohlížeči otevře nový panel a automaticky vybídne stahování. Pokud ne, v horní části stránky je text
Note: If your download did not start automatically, please click here.
Kliknutím na "here" začneš stahovat.
Asi jsi nepochopil co jsem psal. Na které červené tlačítko bych měl kliknout? Ono ty červené tlačítka na té stránce jsou 3 a každé s trochu jiným odkazem. :96:
altrok píše:Super, takže COMODO Antivirus odinstaluj a nainstaluj produkt, o kterém mluvím v předchozí citaci.
Rád bych stáhnul a nainstaloval pro mne nejvhodnější verzi Comoda a ne stahoval něco co nepotřebuji nebo pro mne není zcela vhodné a pak to zase odinstalovával abych mohl stáhnout a nainstalovat něco jiného.
altrok píše:Ale je tam - zhruba na 21. řádku ;) Hoď sem kdyžtak Addition.txt a ukážeme si to.
Bohužel nevím proč, ale ten obsah z Addition.txt mi nejde zkopírovat a vložit sem a přepisovat celé tak dlouhé se mi to nechce. V části toho Addition logu označené jako "Security Center" je tam ale pouze toto: "(If an entry is included in the fixlist, it will be removed.)".
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10

Odpovědět