Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Prosím o pomoc s virem

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
PAndy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 15 říj 2018 20:41

Prosím o pomoc s virem

#1 Příspěvek od PAndy »

Zdravím,
téměř vůbec se v těchto věcech nevyznám, ale když mě najednou počítač přestal poslouchat, nedovolil mi přesouvat některé soubory, neumožnil stahování v mozilla firefox a odmítal mi zobrazit všechny fotky a některé soubory, došlo mi, že je něco špatně. Hrozně moc bych chtěla poprosit o radu!! Zatím jsem spustila dr.web scanner cureit, který našel a zneškodil pouze jeden infikovaný soubor, ale problém přetrvává. Virus mi nyní zablokoval už i avast a ani mi nedovolí ho znovu stáhnout (všude to píše, že je adresář či soubor poškozený)
Hrozně nerada bych mazala celé PC, tak budu moc vděčná za jakoukoliv radu!
PS: neodešle se mi to s tím výsledkem od Cureit, mám to celé hodit sem?

Díky!

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15214
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Prosím o pomoc s virem

#2 Příspěvek od JaRon »

ahoj,
virovy problem sa sice neda uplne vylucit, mam skor obavy, ze ide o problem HDD :(
Spust s príkazového riadku chkdsk
pozri, ci naslo nejake chyby :???:
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Odpovědět