Právě je 23 dub 2019 00:10

Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 09 čer 2018 14:52 
Návštěvník
Návštěvník

Ahoj,

mám Meizu M2 Note, Android 5.1 s nadstavbou Flyme 6.2.0.0G a telefon fungoval i funguje bez problémů. Posledních 14 dní mám problémy s wifi připojením v prohlížeči. Přes data funguje vše bez problémů. Wifi je funkční, funguje na notebooku, v telefonu přes wifi jde normálně stahovat z google play, fungují aplikace (např. facebook lite se klasicky připojí a funguje bez problémů). Problém nastává u prohlížeče (jakéhokoli, základní meizu i google chrome, v obou to hází stejné chyby a problémy). Při připojení jakékoli wifi (domácí i veřejné) vyběhne uporoznění pro přihlášení k wifi (i přesto, že wifi přihlášená je) a vyběhne okno s hlášnou viz foto 1 - jedná se o nějaký Captive portal. Když to odkliknu a otevřu prohlížeč, při zadání jakékoli webové adresy vyběhne buď hláška viz foto 2 nebo foto 3, po odkliknutí strána nenajede viz foto 4 (přes data s prohlížečem není problém). Zkoušela jsem obnovu továrního nastavení telefonu, ale nepomohlo.
Příloha:
problem.jpg
problem.jpg [ 90.57 KiB | Zobrazeno 484 krát ]

Nevíte, prosím, někdo, co s tím?
Díky, Markéta

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina