VIRY.CZ
https://forum.viry.cz:443/

Kaspersky Total Security vs. Eset Smart Security (Premium)
https://forum.viry.cz:443/viewtopic.php?f=14&t=150672
Stránka 1 z 1

Autor:  Qwizz [ 27 lis 2016 08:47 ]
Předmět příspěvku:  Kaspersky Total Security vs. Eset Smart Security (Premium)

Zdravím,
nyní používám Kapsersky Antivirus 2016, nicméně jsem prostě paranoik ohledně bezpečnosti svého notebooku. Jednou za pár dní pouštím úplnou kontrolu počítače. Nicméně jednou se mi stalo (mám pořád připojený externí HDD), že Kaspersky mi to vše projel bez hrozby, ale Eset (online verze) mi našel jeden infikovaný soubor na externím HDD (nevím zda to byla falešná hrozna nebo ne). Tím pádem bych si rád pořídil tu nejlepší možnou verzi (stejně mi bude končit licence na tento). Žádám Vás prosím tímto o radu. Ve výběru mi nakonec zůstaly Kaspersky Total Security a Eset Smart Security (nebo možná i ten Premium). Recenze jsem si pročetl, a prý jsou víceméně na stejno, ale rád bych od Vás, jako od odborníků, věděl, který by jste preferovali a proč.

Jen doplním, že nechodím na žádné divné stránky (tady se mi líbí rozšíření do Chromu od Kaspersky, ukazuje které stránky jsou bezpečné), neotevírám přílohy mailu, pokud si nejsem jist, že je to od známého, při instalaci neklikám hned na Next next (mnoho programů v PC nemám, slouží jen na Internet, lehčí hry a MS Office)

Zdůrazňuji, že budu kupovat licenci na CZC nebo TS Bohemii, takže žádné cracky nebo podobné věci.

Můj notebook:
i5 6300HQ
8GB DD4
1TB HDD 7200rpm
GTX950M
Windows 10 64bit (dodáván s notebookem, taktéž legální a plně aktualizován)

Děkuji předem za reakce, vybírám už asi 2 měsíce, ale nevím k čemu se přiklonit.

Qwizz

Autor:  Rudy [ 27 lis 2016 11:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kaspersky Total Security vs. Eset Smart Security (Premiu

Zdravím!
Kaspersky jednoznačně patří mezi nejlepší AV na světě. Takže mohu jen doporučit. Nicméně pokud, jak sám píšete, nechodíte do temných zákoutí internetu, postačil by vám klidně i Eset a možná i nějaký free antivirus.

Autor:  Qwizz [ 27 lis 2016 11:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kaspersky Total Security vs. Eset Smart Security (Premiu

Díky moc za rychlou odpověď, ze které ale zní, jako by Eset nebyl moc dobrý ve srovnání s Kasperskym. Free verze jsem zkoušel dřív, ale nemám ten pocit jistoty, takže beru placené řešení :)

Autor:  Rudy [ 27 lis 2016 12:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kaspersky Total Security vs. Eset Smart Security (Premiu

Nechtejte mne za slovo, Eset je bezpochyby výborným AV programem. Kaspersky je ovšem špička (můžete se přesvědčit v hodnocení antivirů). Vám ale postačí jeden i druhý a jak píši, klidně i free produkt. On totiž antivir, i kdyby byl celý zlatý, není tzv. blbuvzdorný. Všechny antiviry zkrátka něco občas pustí. Důležité je chování při prohlížení webů.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/