Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Kaspersky Total Security vs. Eset Smart Security (Premium)

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Qwizz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 27 lis 2016 08:38

Kaspersky Total Security vs. Eset Smart Security (Premium)

#1 Příspěvek od Qwizz »

Zdravím,
nyní používám Kapsersky Antivirus 2016, nicméně jsem prostě paranoik ohledně bezpečnosti svého notebooku. Jednou za pár dní pouštím úplnou kontrolu počítače. Nicméně jednou se mi stalo (mám pořád připojený externí HDD), že Kaspersky mi to vše projel bez hrozby, ale Eset (online verze) mi našel jeden infikovaný soubor na externím HDD (nevím zda to byla falešná hrozna nebo ne). Tím pádem bych si rád pořídil tu nejlepší možnou verzi (stejně mi bude končit licence na tento). Žádám Vás prosím tímto o radu. Ve výběru mi nakonec zůstaly Kaspersky Total Security a Eset Smart Security (nebo možná i ten Premium). Recenze jsem si pročetl, a prý jsou víceméně na stejno, ale rád bych od Vás, jako od odborníků, věděl, který by jste preferovali a proč.

Jen doplním, že nechodím na žádné divné stránky (tady se mi líbí rozšíření do Chromu od Kaspersky, ukazuje které stránky jsou bezpečné), neotevírám přílohy mailu, pokud si nejsem jist, že je to od známého, při instalaci neklikám hned na Next next (mnoho programů v PC nemám, slouží jen na Internet, lehčí hry a MS Office)

Zdůrazňuji, že budu kupovat licenci na CZC nebo TS Bohemii, takže žádné cracky nebo podobné věci.

Můj notebook:
i5 6300HQ
8GB DD4
1TB HDD 7200rpm
GTX950M
Windows 10 64bit (dodáván s notebookem, taktéž legální a plně aktualizován)

Děkuji předem za reakce, vybírám už asi 2 měsíce, ale nevím k čemu se přiklonit.

Qwizz

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaspersky Total Security vs. Eset Smart Security (Premiu

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Kaspersky jednoznačně patří mezi nejlepší AV na světě. Takže mohu jen doporučit. Nicméně pokud, jak sám píšete, nechodíte do temných zákoutí internetu, postačil by vám klidně i Eset a možná i nějaký free antivirus.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Qwizz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 27 lis 2016 08:38

Re: Kaspersky Total Security vs. Eset Smart Security (Premiu

#3 Příspěvek od Qwizz »

Díky moc za rychlou odpověď, ze které ale zní, jako by Eset nebyl moc dobrý ve srovnání s Kasperskym. Free verze jsem zkoušel dřív, ale nemám ten pocit jistoty, takže beru placené řešení :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaspersky Total Security vs. Eset Smart Security (Premiu

#4 Příspěvek od Rudy »

Nechtejte mne za slovo, Eset je bezpochyby výborným AV programem. Kaspersky je ovšem špička (můžete se přesvědčit v hodnocení antivirů). Vám ale postačí jeden i druhý a jak píši, klidně i free produkt. On totiž antivir, i kdyby byl celý zlatý, není tzv. blbuvzdorný. Všechny antiviry zkrátka něco občas pustí. Důležité je chování při prohlížení webů.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět