Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

problém po použití ComboFix

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
StandaV
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 02 srp 2016 08:44

problém po použití ComboFix

#1 Příspěvek od StandaV »

Dobrý den.
Chtěl bych požádat o pomoc.
Mám sw postavený na Oracle forms. Nepoužívám je stadardně, jako applet v java plagin v browseru, ale jako klasickou Java Web start aplikaci.
Na některých PC jsem narazil na problém s tiskem. Domnívám se, ža by mohl být způsobený použitím ComboFix na koncovém PC.
Tisk je realizovaný přímo z javy. Java předá URL, na kterém je na serveru dokument uložený a má se otevřít v default browseru. Standarně se z Oracle Forms spustí prohlížeč a uživateli se zobrazí požadovaný dokument.
Patrně po spuštění ComboFix se přestane okno prohlížeče otevírat.
Trasoval jsem aplikaci pomocí Micosoft Process monitor. Pokud koncové PC tiskne (lze z javy zavolat zadané URL) java hledá v registry asociaci na .htm
Pokud aplikace netiskne, java hledá v registry asociaci na .ht~ . Tu nenajde a pak nelze tisknout. Nevěděli byste, jakou úpravou v registry je změna asociace vyvolaná?
Je opravdu způsobena průchodem ComboFix, nebo jsme na špatné stopě?
přivítám jakoukoliv radu.
Děkuji
StandaV
>
>

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15197
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: problém po použití ComboFix

#2 Příspěvek od JaRon »

ahoj,
musim upozornit, ze ComboFix ma byt pouzity na odporucanie radcu (moda) :!:
Ak nastali po jeho puziti problemy, CF ma svoju karantenu, treba pozriet
Ak nepomoze, treba obnovit asociacie na standardne nastavenie.
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Odpovědět