Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

V zabezpečení se nezobrazuje zapnutý antivir

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
jiri.s
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 36
Registrován: 07 črc 2016 17:58

V zabezpečení se nezobrazuje zapnutý antivir

#1 Příspěvek od jiri.s »

Ahoj, mám Kaspersky Internet Security na W10 již několik měsíců, v poslední době však začala vyskakovat hláška, že PC není dostatečně chráněn. V zabezpečení se píše, že je program Windows Defender i Kaspersky vypnut, avšak Kaspersky hlásí, že je vše v pořádku. Mám dojem, že se to děje po nějaké další úžasné aktualizaci woken. Neví někdo, co se děje? Mám ty zprávy ignorovat? Je to ale docela otravné, když vás pořád někdo pobízí k aktivaci antiviru... Díky.

jiri.s
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 36
Registrován: 07 črc 2016 17:58

Re: V zabezpečení se nezobrazuje zapnutý antivir

#2 Příspěvek od jiri.s »

Po aktualizaci programu už se problém vyřešil. Dokonce jsem dostal i nové funkce - myslel jsem, že takový program si svoje nové součásti stáhne sám, to umí i Avast. No nic no.

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: V zabezpečení se nezobrazuje zapnutý antivir

#3 Příspěvek od tuvok07 »

Zdravím. Mohla to být i chyba Windows kdy se AV občas celý spustí až po Windowsí kontrole a Windows už hlášku neaktualizují :) Proč se Vám sám nezaktualizoval netuším, zkuste se obrátit na podporu.
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

Odpovědět