Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Jaký sw na nabídky prodeje

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Doktorcz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 98
Registrován: 23 dub 2006 09:42

Jaký sw na nabídky prodeje

#1 Příspěvek od Doktorcz »

Dobrý večer,Rád bych se zeptal na to jakým sw lze odstranit(vymazat-nevím) nabídky zboží,které se mi zobrazují např. při procházení obchodů ,nebo recenzí mob.telefonů.
Je to 14 dní ,co jsem hledal mob.telefon a ještě dnes se mi zobrazují nabídky mobilů třeba od datart a pod. s otázkou,,stále sháníte mob.telefon,, apod. Blbě řečeno ,jako kdyby si prohlížeč pamatoval na co koukám a potom mi to nabízí. Děkuji předem za odpověď či radu.Ještě dodám : win10 , mozilla firefox.
Hezký večer všem.
Přílohy
Ještě přikládám obrázek,co mám na mysli
Ještě přikládám obrázek,co mám na mysli
Výstřižek.PNG (82.94 KiB) Zobrazeno 2646 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118254
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký sw na nabídky prodeje

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
To je běžné. Pokud to nechcete, musíte vypnout ukládání cookies ve vašem prohlížeči.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět