Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Best free antivirus...Panda free antivirus 2016

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
rox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 02 dub 2014 07:32

Best free antivirus...Panda free antivirus 2016

#1 Příspěvek od rox »

Rad bych upozornil na tento skvely free antivirus.
Dlouho jsem pouzival Avast,ale porad mne vyskakovala nejaka reklama...
Tak jsem presel na Bitdefender free, asi nejlepsi free antivirus,ale nepodporuje a nebude podporovat Windows 10, tak jsem hledal nahradu.
Avast jsem zamitl, je to jeden reklamni SW.
Nejlepsi detekci ma 360 essetial security a Panda. 360 ess je cinska spolecnot a nepusobi dlouho na trhu,tak u me nema velkou duveru, tak jsem zkusil Panda free.
Podival jsem se na poslednich par testu a Panda vychazi daleko lepe, nez Avast, v nekterych testech je dokonce prvni v detekci.
Nechapu proc tu na foru porad doporucujete Avast, kdyz ma daleko horsi vysledky nez Panda a to nemluvim o vyskakovacich reklamnich oknech od Avastu...

Dele bych chtel upozornit proc google koupil virustotal.com...
Kdyz v google chrome mate zatrhnuto v nastaveni/rozsireni zatrhnuto chranit proti malware/phising, je temer nemozne stahnout vir nebo navstivit phising website.

Uživatelský avatar
Marek-26
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1000
Registrován: 16 pro 2006 15:53
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Best free antivirus...Panda free antivirus 2016

#2 Příspěvek od Marek-26 »

Ono nejde jen o "nejlepší detekci" v pár aktuálních testech. Jde i o historii, dlouhodobou spolehlivost atp. Jestli mě paměť neklame, tak Panda měla spoustu falešných detekcí a kradla virové databáze jiných antivirů. Pár let zpět nebyl jejich balík ani moc stabilní, ale počítám, že to již vyřešili.

Co se týče Avastu, jsou tam reklamy, ale to je daň za to, že je zdarma. A jeho výsledky jsou stabilně mezi těmi nejlepšími. Když náhodou budete jako uživatel potřebovat pomoci, můžete s podporou komunikovat v českém jazyce.

Davidov
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 343
Registrován: 12 bře 2011 11:21
Bydliště: Jirkov

Re: Best free antivirus...Panda free antivirus 2016

#3 Příspěvek od Davidov »

Hlavne jde oto jak je ten test postaven nekdy jsou to nerealne podminky a nektere test veby jsou podezirany ze berou penizky a podle toho je umisteni :-))).Chybu neudelate s klasikou kaspersky,bitdefender,norton ,eset,avira,panda.Nelehci je asi avira free norton a eset (ten je narocnejsi na pamet ale procesor skoro nezatezuje).Qihoo ma strasne dobrou detekci protoze pouziva cloud based+avira+bitdefender motor ale falesne poplachy hruza.

rox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 02 dub 2014 07:32

Re: Best free antivirus...Panda free antivirus 2016

#4 Příspěvek od rox »

no pokud by slo jen o me,tak klidne zustanu u windows defender nez ty otravne reklamy od avastu...

360 total security uz vyznamne laboratore netestuji, protoze meli problemy se soukromymi daty a podvadeli pri testech...

panda se hodne zlepsila, momentalne nejlepsi detekce, ale asi par falesnych poplachu...je zalozena na cloudu a i na oflline databazi..prvne kontroluje clouda kdyz neni net, kontroluje pomoci posledni databaze stazene online...

je blbuvzdorna..zadne otazky, najde a vlozi do karanteny...skoda,ze takhle nefunguje avira..ma moc otazek a pro neskuseneho to muze byt otravne..

dalsi best free antivirus je CHROME. Staci nastavit aby chranil proti malware a antiphishingu a mate ochranu zalozenou na virustotal.com... prave proto ho google koupil....

Uživatelský avatar
Marek-26
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1000
Registrován: 16 pro 2006 15:53
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Best free antivirus...Panda free antivirus 2016

#5 Příspěvek od Marek-26 »

No a to je to, co asi většina lidí nechce, aby to za zády provádělo kroky typu přesunutí do karantény bez upozornění. Stačí jedna falešná detekce a systém už znovu nenajede. V lepším případě jen nějaký software, který mě živí. A chrome zachytí jen stahování nějaké havěti po stisknutí tlačítka. Nechrání proti nákaze, která je v PC, dostane se do PC jinou cestou apod. Je to jen takový rozšiřující doplněk. ;)

rox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 02 dub 2014 07:32

Re: Best free antivirus...Panda free antivirus 2016

#6 Příspěvek od rox »

99 procent nebezpeci hrozi na internetu..a antiphishing od google je velmi kvalitni...flashdrive pouziva uz jen malokdy..

V Panda free jde nastavit, aby se pred presunuim do karanteny vzdy zeptala,ale defoult je neptat se...

Krejda
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 20 pro 2015 10:42

Re: Best free antivirus...Panda free antivirus 2016

#7 Příspěvek od Krejda »

nejlepší antivirový produkty proti cryptomalware :iefox: http://nabzsoftware.com/types-of-threats/rsa-4096

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Best free antivirus...Panda free antivirus 2016

#8 Příspěvek od james008 »

Nejake pouzitelne vysledky jsou zde:
http://www.av-comparatives.org/wp-conte ... 15b_en.pdf
Obrazek necht si kazdy vyvodi sam, false detekce tam najdete take.
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

Re: Best free antivirus...Panda free antivirus 2016

#9 Příspěvek od KEO »

Pandu Cloud pouzivam uz par rokov a pouzival by som ju aj viac, ale ma zamrzel ich vyvoj.

Teraz je z toho Panda Free a uz sa tam stahuju aktualizacie. Mal som riesenia, ktore vyuzivali vyhody cloudu a doplnenim aktualizacii, sa to degradovalo.

Pokial vsak nepouzivam specialne riesenia, ale cisto iba ako antivirak pre domaceho pouzivatela, tak je OK. Ma tam aj funkciu napr. na automaticku vakcinaciu USB flashiek. Velmi jednoducha, clovek o nej nevie.

Je mozne, ze mala nejake falosne poplachy, ale globalne som nezaznamenal problemy za tych par rokov.

Ibaze sa rada preinstaluje na novu verziu /napr. v istych pripadoch mi to vadi/.
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

Odpovědět