Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Superantispyware?

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Pakl
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 101
Registrován: 13 lis 2007 19:17

Superantispyware?

#1 Příspěvek od Pakl »

Užíval jsem léta "Superantispyware", doporučovaný i na tomto fóru. Nyní mně napsal moderátor tohoto fóra, že SAS mohu odinstalovat. Protože "moje" vlákno už je zamčené, ptám se tady: proč? Je zmíněný program již zbytečný? Nebo nekvalitní? Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15216
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Superantispyware?

#2 Příspěvek od JaRon »

SAS je po rokoch malo ucinny a okrem par cookies co najde je prakticky zbytocny ,,,
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Pakl
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 101
Registrován: 13 lis 2007 19:17

Re: Superantispyware?

#3 Příspěvek od Pakl »

Děkuji za odpověď, příijímám.
Dovolím si ještě vrátit se ke svému předchozímu vláknu. (Na Win 7 profi. 64bit, v březnu t.r. zhavarovala automatická aktualizace systému na záplatě KB3033929, to byl známý problém. Vyřešil jsem to pomocí restore systému programem AOMEI, který užívám již řadu let. Musel jsem však přejít na manuální aktualizaci, protože kdykoli později se tato záplata objevila a pokusila se instalovat, došlo k havárili (stále dokola pokus o aktualizaci, nezdařen, nový pokus..., záchrana přes AOMEI). V červnu před odjezdem na dovolenou jsem udělal poslední zálohu systému. Po návratu z dovolené se objevily hláška "Systému Win se nepodařilo najít automaticky aktualizace". Provedl jsem opravu podle webu: instal Microsoft FixIt, install "Nástroj připravenosti - KB947821". Problém se spravil ve chvíli, kdy jsem přepnul na "automatické nalezení a instalace aktualizace". OK, našlo to asi 18 záplat. Jenže jsem nemohl ovlivnit, že jednou z nich je i ta KB3033929, která pořád přivádí kolaps. Zálohu systému starší než březen t.r. již nemám.)
Log z RSIT byl čistý. Je možné odhadnout, kde je prbém? Stále v té zpápatě? A řešení? Jen se jí důsledně vyhýbat? Dík a už nebudu otravovat.... :)

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15216
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Superantispyware?

#4 Příspěvek od JaRon »

no je mozne, ze stahovanie w10 nejak premohlo servery MS :)
ak je to v zaplate, tak je tam taka volba "tuto zaplatu uz neinstalovat" - priblizne znenie
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Pakl
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 101
Registrován: 13 lis 2007 19:17

Re: Superantispyware?

#5 Příspěvek od Pakl »

Já jsem záplatu "skryl", možnost "tuto záplatu už neinstalovat" jsem nenašel a všechny záplaty prohlížím. Nic jiného mně asi nezbývá. Děkuji na pomoc. Asi časem zkusím ten MS Win10...

Odpovědět