Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

AVG Internet Security 2015 - chyba

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
jiri321
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 15 zář 2014 21:36

AVG Internet Security 2015 - chyba

#1 Příspěvek od jiri321 »

Dobrý den,
měl bych takovou prosbičku. Kdykoliv se snažím v AVG Internet Security 2015 provést jakoukouliv změnu, tzn. vypnout/zapnout firewall, ochrnu poičitače, emailu identity atd, tak mi vždy vyskoučí stejná chybová hláška "Vyskytla se chyba při ukládání konfigurace: Zadaný soubor nebyl nalazen". Popravdě vůbec neutším čím to může být, nastavení neměním nějak často, naposledy tak před 2-3 měsící to šlo, včera jsem potřeboval u jedné aplykace bloknout přístup na net a při tom sem na to narazil. Licenci mám platnou až do 2016 tak nevím (psal sem na AVG, ale zatim níc a navíc jim včera blby stránky, tak kdo ví jestli jím do došlo.)...Kdyby někdo vědel tak předem díky...

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: AVG Internet Security 2015 - chyba

#2 Příspěvek od motji »

Zdravím :) ,

je možné, že je bug v jejich programu (mě se něco podobného stávalo u jednoho free firewallu). Program jste si zaplatil, proto se obraťte na technickou podporu AVG :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Odpovědět