Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Karpersky omezuje rychlost připojení

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
MartinJ
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 06 kvě 2014 06:22

Karpersky omezuje rychlost připojení

#1 Příspěvek od MartinJ »

Dobrý den,

již jsem psal na jiné fórum, ale nebylo mi zatím uspokojivě poraděno....

Jdu tedy sem - na odbornější fórum. Problém viz níže.

"Ahoj, mám zapeklitý problém...Mám nainstalovaný antivir Kaspersky 3.0 Pure - Trial verzi.Měřím rychlost připojení na "speedtest.net"Mám mít připojení 5Mbit - dle smlouvy neberu agregaci atd...

1. po restartu naměřím do 1Mbit max!
2. vypnu antivir - a naměřím 5Mbit +-
3. zapnu antivir - naměřím cca 3MbitKroky 1-3 opakuji donekonečna se stejným výsledkem....

Moje otázka. Jak docílit rychlosti +- 5 Mbit po restartu a se zapnutým antivirem?Jak detekovat problém? Díky moc snad někdo pomůže."

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Karpersky omezuje rychlost připojení

#2 Příspěvek od motji »

Zdravím,
uvidím jestli se ozve ještě někdo z kolegů, ale možná by bylo dobré obrátit se přímo na jejich podporu.
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15214
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Karpersky omezuje rychlost připojení

#3 Příspěvek od JaRon »

ahoj,
no asi Ti uspokojivo neodpoviem ,,,
- mozes skusit kolegynou spominanu podporu, ale kedze mas trial verziu, nemyslim, ze sa budu pretrhat v pomoci
- kazdy AV spomaluje pripojenie, je len otazkou, ci je to spomalenie prijatelne alebo uz nie
- cize doporucujem (ak to neporiesis s podporou) skusit rozne AV (Eset, Bitdefender, Avira, Symantec) a ktory bude najmenej zatazovat siet, ten si ponechaj alebo Kaspersky pocas stahovania vacsich dat vypinat ,,,
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

MartinJ
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 06 kvě 2014 06:22

Re: Karpersky omezuje rychlost připojení

#4 Příspěvek od MartinJ »

Díky za reakci.
Zkoušel jsem pátrat právě na fóru Kaspersky, kde je zřejmé, že problém nemám sám.
Ono to zpomalí ten net natolik, že nejdou načíst ani běžné stránky, načítají se strašně dlouho, video na YT se seká i při nastavení min. rozlišení.
Na Kaspersky forum píšou, že se to chová jako proxy, a že detekovaná rychlost není rychlost skutečná. V mém případě to ale opravdu rychlost skutečná je.
Nevím asi to odinstaluju, ale mrzí mě to. Myslím, že je to dobrý antivir, chtěl jsem si zaplatit licenci ale stakovou na to asi prdim.

petison
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: 05 lis 2007 16:15

Re: Karpersky omezuje rychlost připojení

#5 Příspěvek od petison »

Vyzkoušej např. Bitdefender .Taky dobré zabezpečení,navíc teď v akci na 9 měsíců zdarma.
http://www.bitdefender.com/media/html/c ... index.html

Odpovědět