Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

YAC - klaudia

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
klaudia
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 06 dub 2014 16:01

YAC - klaudia

#1 Příspěvek od klaudia »

Zdravim vas všetkych,
rada by som sa vas obratila s dvoma problemami co ma trapia. Jeden je ten, ze si neviem vyhodit nijak ASK z pocitaca- ani z mozzily ani z chromu a najskor budem na to potrebovat nejaky program, ktory nie je samozrejme spoplatneny a spolahlivo mi vycisti cely comp. Skusala som Spyhunter, aj mi nasiel milion problemov(vypisal aj trojana), ale to som netusila, ze ho treba kupit..Vie mi prosim niekto poradit nejaky program, ktory je ucinny a zadarmo? Avast mi zrejme malwarey zachytit nevie..

Druha otazka sa tyka spominanej temy, v chrome mi automaticky stahuje instalacku yet another cleaner bez toho aby som to stiahla a netusim ako sa toho zbavit (este som nic neinstalovala). Vyzera to tak, ze mam nejakych skodcov v pc, lebo v poslednej dobe mozzilu pouzivat ani neviem, tolko reklam mi hadze hore dole , ze mi nestiha pc..
Takze ak by ste mi vedeli poradit velmi by som bola vdacna. Najviac ma trapi co vsetko mam v pc co mi antivirus nevidi, takze by som najviac asi ocenila link, odkial by som vedela nejaky dobry claner stihanut..

Dakujem vas a prajem vsetko dobre :)

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: YAC - klaudia

#2 Příspěvek od vyosek »

Zdravim, pekny podvecer preji a vitam Vas u nas na foru :welcome:

:arrow: Tema jsem Vam oddelil do samostatneho, at se nam to neplete

:arrow: S obojim Vam muzeme poradit :idea:

:arrow: Pro zacatek poprosim o log z RSIT http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=24&t=130784
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

klaudia
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 06 dub 2014 16:01

Re: YAC - klaudia

#3 Příspěvek od klaudia »

Chapem a dakujem, ale skor by som uvitala radu na konretny program ktory si viem stiahnut a spravi mi scan , ktorý si viem sama vycistit, aby som nemusela udaje zo svojho pc posielat nikam :).
Viete mi prosím poradit konretny cleaner (ako som spominala nieco ako Spyhunter len neplateny)?

Velmi vam pekne vopred dakujem a prajem pekny zvysok dna! :)

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: YAC - klaudia

#4 Příspěvek od vyosek »

:arrow: Leceni techto potvor je individualni, nelze rici co presne zabere a my na foru mame tento postup

:arrow: Pokud nechcete resit problem pres forum, muzete vyuzit nasi vzdalene pomoci - kuk na www.neslape.cz
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Odpovědět