Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Eset vs. Avast

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět

Eset s.s. vs. Avast i.s.

ESET Smart Security
6
67%
Avast internet security
3
33%
 
Celkem hlasů: 9

Zpráva
Autor
S3jp4k
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 172
Registrován: 12 úno 2014 22:22
Bydliště: Středočeský kraj ,ČR

Eset vs. Avast

#1 Příspěvek od S3jp4k »

Avast internet security nebo Eset Smart Security ? Co je podle vás lepší ... (detekce hrozeb , firewall ...) S čím jste měli špatné/dobré zkušenosti . Zajímal by mě váš osobní názor ,a hlasování v anketě .
Návod na vytvoření Logu RSIT a co je to ? : >RSIT<
My > Defence :Eset Smart Security ,Malwarebytes (Anti-malware + anti-rootkit), adwcleaner▐ Maintenance : O&O Defrag ,Ccleaner and manual cleaning/doing manual
:boxed: V žádném případě nedoporučuji : aplikace od firmy IObit , utility pro aktualizaci ovladačů ,samovolné "hrabání" v regedit za účelem pročištění registrů

Uživatelský avatar
VydraMan
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 292
Registrován: 11 srp 2011 10:29

Re: Eset vs. Avast

#2 Příspěvek od VydraMan »

Avast! je podle mě nejlepší řešení zdarma - dobrá detekce, sice trochu paranoidní ale BUF vůbec nevadí. Jediné, co by se podle mě dalo vylepšit jsou ty neustálé reklamy - trochu mě vytáčí...

Co se týče placených řešení, mám právě nejlepší zkušenosti s ESS - čistá detekce, kvalitní firewall, nevytěžuje počítač. Akorát ta cena... Pokud má rodina tři počítače a nekupuje v akci, vyjde ji antivirové řešení sakra draho... Ale za kvalitu se platí :P
Naposledy upravil(a) VydraMan dne 16 bře 2014 11:24, celkem upraveno 1 x.
Používám : Ccleaner , Defraggler , Google Chrome , Malwarebytes Anti-Malware a ESET Smart Security 7

Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to !!!

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Eset vs. Avast

#3 Příspěvek od Márty84 »

VydraMan píše:Je těžké srovnávat řešení zdarma a placené.
:!: Je treba si poradne precist, o cem se pise. Avast Internet Security neni zdarma, je to placeny balik, stejne jako ESS.



Nicmene srovnavat je tezke, hodne zalezi na samotnem uzivateli, co mu vic vyhovuje a jak se na netu chova.
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

S3jp4k
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 172
Registrován: 12 úno 2014 22:22
Bydliště: Středočeský kraj ,ČR

Re: Eset vs. Avast

#4 Příspěvek od S3jp4k »

ano , obě dvě možnosti jsou placené :)
Návod na vytvoření Logu RSIT a co je to ? : >RSIT<
My > Defence :Eset Smart Security ,Malwarebytes (Anti-malware + anti-rootkit), adwcleaner▐ Maintenance : O&O Defrag ,Ccleaner and manual cleaning/doing manual
:boxed: V žádném případě nedoporučuji : aplikace od firmy IObit , utility pro aktualizaci ovladačů ,samovolné "hrabání" v regedit za účelem pročištění registrů

Uživatelský avatar
VydraMan
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 292
Registrován: 11 srp 2011 10:29

Re: Eset vs. Avast

#5 Příspěvek od VydraMan »

Aha, já mám pořád Avast! zafixovaný jako free produkt :-)


Pokud se budeme bavit o placených, tak určitě ESET - nízké vytížení počítače, kvalitní detekce, rychle se přizpůsobuje novým virům (zatímco spousta lidí s AVG, Avast! aj. byli infikováni skype virem, většině uživatelů ESETu se to vyhnulo :-) ) Avast není špatný ale když už platit, tak za opravdovou kvalitu :-)
Používám : Ccleaner , Defraggler , Google Chrome , Malwarebytes Anti-Malware a ESET Smart Security 7

Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to !!!

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Eset vs. Avast

#6 Příspěvek od Pavuk29 »

Márty84 píše: ... :!: Je treba si poradne precist, o cem se pise..
Niekto ma neustale problem odpovedat na zadanu otazku - tak si otazku prisposobi odpovedi, vid moj vcerajsi komentar v topicu o command line :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Eset vs. Avast

#7 Příspěvek od Márty84 »

VydraMan píše:zatímco spousta lidí s AVG, Avast! aj. byli infikováni skype virem, většině uživatelů ESETu se to vyhnulo
Znam jich spoustu, kterym nepomohl ani Eset. Takze zase neprechvalit :) Ono zalezi i na nastaveni AV. A taky na tom, jestli uzivatel poslechne varovani antiviru, nebo ho ignoruje. Pri stahovani pochybnych veci to byva casto.
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Odpovědět