Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

NIS 2014 přestal pracovat

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Stan35
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 01 pro 2008 21:28

NIS 2014 přestal pracovat

#1 Příspěvek od Stan35 »

Zdravím,

potýkám se s takovým problémem, díky kterému je NIS v podstatě nepoužitelný. Jsem jeho doposud spokojený uživatel už několik let, ale nová verze zničeho nic začla zlobit. Pokud dám rychlé prověřování, tak to se ve fázi shromažďování výsledků nedokončí, napíše to, že NIS2014 přestal pracovat a program se sám restartuje. Zkoušel jsem jej odinstalovat jak přes ovládací panely a znovu nainstalovat, problém setrvává. Tak jsem zkusil Norton Power Ereaser, poté Norton remove and reinstall a stále stejné.

Nakonec jsem jej znovu odinstaloval, nainstaloval na měsíc Kaspersky Pure 3 s tím, jestli něco nenajde, ale nenašel. Dnes jsem Kaspersky odinstaloval a zkusil znovu nasadit NIS, stále stejný problém. Ostatní věci jako FW atd. fungují, ale jen u téhle fičury se seká a restartuje.

Dále jsem zkusil PC projet MBAM, který nic nenašel, takže si myslím, že je chyba někde jinde. Jenže kde a jak se jí zbavit.

Díky

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: NIS 2014 přestal pracovat

#2 Příspěvek od vyosek »

Zdravim :)

Zkuste technickou podporu Symantecu
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

martasx
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 07 pro 2006 17:37

Re: NIS 2014 přestal pracovat

#3 Příspěvek od martasx »

Mám stejný problém na win XP teď i na čisté instalaci na win 7 na virtuálním stroji delá mi to jen u rychlého prověřování.

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: NIS 2014 přestal pracovat

#4 Příspěvek od vyosek »

Zdravim :)

Tak jako minuly uzivatel, kontaktujte technickou podporu Symantecu.
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Odpovědět