Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Kaspersky problém po odinstalaci

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jasper TN
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 83
Registrován: 03 čer 2008 04:42
Bydliště: Praha Kbely
Kontaktovat uživatele:

Kaspersky problém po odinstalaci

#1 Příspěvek od Jasper TN »

Zdravím zdejší odborníky. Tentokrát nic nepotřebuji :James008:, ale pouze se chci podělit o jeden problém z víkendu. Používám na NTB antivir Kaspersky Innternet Security 2013. Jeho součástí je i "ochrana financí", kdy se mi internetové bankovnictví spouští v chráněném prohlížeči. Minulý týden jsem narazil na problém, že v Chromu, který standardně používám mi internet banking nešel spustit. Vyskakovalo na mě okno s hláškou o neexistujícím profilu. Zkusil jsem měnit v KIS nastavení, ale bez úspěchu. Následně jsem Chrome reinstaloval, ale problém přetrvával. Rozhodl jsem se tedy odinstalovat Kasperskyho a zkusit novou instalaci. No a tím jsem si definitivně naběhl. :D Odinstalace proběhla v pohodě. Restartoval jsem NTB a spustil instalaci. Během ní se mi stáhla aktuální verze programu a byl požadován restart. Po restartu mi naběhla základní přihlašovací obrazovka, ale NTB se nedal ovládat a nereagoval na myš ani klávesnici. Nemohl jsem dělat vůbec nic a nebylo možné spustit ani nouzový režim a nezabrala ani poslední známá funkční konfigurace. Zkusil jsem tedy opravit systém z botovacího FDD, ale ani tady jsem neuspěl neboť mi bylo nesmyslně tvrzeno že systém na FDD není kompatibilní s tím který je nainstalován. :?: Jediné čím jsem se do NTB dostal byl Kaspersky Rescue Disk ze kterého se mi podařilo nabootovat a zachránit alespoň veškerá data. Pak už následovala nová instlace Win7. Nevím čím a jak se to stalo, ale je evidentní že to způsobil KIS na který jinak nedám dopustit. :thumbsup:

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaspersky problém po odinstalaci

#2 Příspěvek od Pavuk29 »

Vdaka za info. :)
Antivirak odinstalovat je dobry hazard so svojimi datami. Posielam vrele pozdravy do Symantecu :wub: z vdaky za 30-dnovy trial ktory mi sprijemnil dlhe dni po kupe pocitaca :D
Akoze nemam namietky, len preco mi pobral aj moje data.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Odpovědět