Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Avast mi hlásí chybu o škodlivém URL

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Metheyn
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 02 dub 2013 18:52

Avast mi hlásí chybu o škodlivém URL

#1 Příspěvek od Metheyn »

Zdravím, chtěl bych pomoct.

Avast mi pokaždé jak kliknu na facebooku na hlavní stránku vyhodí o škodlivém URL. Pokaždé to vyhodí jiný objekt. asi se jedna o spam vir, ale nejsem žádný expert takže vás nechám soudit a poradit mi. jak se zbavím škodlivého url. Hlavně mi vždy vyhodí že je v Programu FIles(x86)/Google/Chrome/Aplication/chrome.exe a jak jsem reinstaloval sebevíc nepomohlo to. děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Avast mi hlásí chybu o škodlivém URL

#2 Příspěvek od Rudy »

Také zdravím!
Zřejmě je to chyba databáze. Máte všechny aktuelitzace Avastu?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Metheyn
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 02 dub 2013 18:52

Re: Avast mi hlásí chybu o škodlivém URL

#3 Příspěvek od Metheyn »

Ano mám všechny aktualizace, ale předtím jsem klikl na odkaz co byl jakož to spam na facebooku, a teď pokaždé jak aktualizuji Facebook nebo kliknu na odkaz na FB tak mě to hodí škodlivý URL.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Avast mi hlásí chybu o škodlivém URL

#4 Příspěvek od Rudy »

Facebook přece není škodlivý url?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Metheyn
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 02 dub 2013 18:52

Re: Avast mi hlásí chybu o škodlivém URL

#5 Příspěvek od Metheyn »

Ne není, ale já jsem klikl na spam, který se na FB šíří a svévolně si to něco stáhlo a nainstalovalo. a mě už to psalo jen o škodlivém URL. :D

Metheyn
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 02 dub 2013 18:52

Re: Avast mi hlásí chybu o škodlivém URL

#6 Příspěvek od Metheyn »

Ok tak teď mi pro změnu vyskakuje od avastu Zablokován Malware :D

Metheyn
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 02 dub 2013 18:52

Re: Avast mi hlásí chybu o škodlivém URL

#7 Příspěvek od Metheyn »

Dobře přišel jsem na to, kde to je je to v Chrome v rozšíření a název si to nese Adobe flash player 4.23 nejde to odstranit a může to získat přístup ke všech datům na všech vebech, kontrolovat historii atd.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Avast mi hlásí chybu o škodlivém URL

#8 Příspěvek od Rudy »

Teď je to celé nějaké zmatené. AdobeFlash je přehrávač videí. O co vám vlastně jde?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Avast mi hlásí chybu o škodlivém URL

#9 Příspěvek od Pavuk29 »

Rudy píše:Teď je to celé nějaké zmatené. AdobeFlash je přehrávač videí. O co vám vlastně jde?
Rudy nie je to ta haluz, co sa s nou vcera Riff hral? Ja som to len nacal, ale nemal som uz naladu si pred spanim rozhasit masinu :)
Skus mu napisat, ja mam ked tak ten exac zakonzervovany v kosi, ale nechce sa mi s nim hrat ani dnes, lebo bol tazky den v praci.
Metheyn píše:Ne není, ale já jsem klikl na spam, který se na FB šíří a svévolně si to něco stáhlo a nainstalovalo. a mě už to psalo jen o škodlivém URL. :D
Ani ma nestvi ze svojvolne.
Ak ide o to iste, skusal som to v IE, Firefoxe, Chrome a Opere a VZDY si musel TY aktivne odkliknut download a SPUSTIT ho.
Player.exe, 244 kB.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Metheyn
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 02 dub 2013 18:52

Re: Avast mi hlásí chybu o škodlivém URL

#10 Příspěvek od Metheyn »

Už o nic, nikdo nevěděl co s tím tak jsem reinstaloval OS :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Avast mi hlásí chybu o škodlivém URL

#11 Příspěvek od Rudy »

OK. Zamykám.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno