Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

IObit Malware Fighter

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: IObit Malware Fighter

#16 Příspěvek od Márty84 »

Jabba píše:Tož krásného dne přeji !
Nechci tu spamovat, ale dle fyzikálního zákona „akce střídá reakci – a ta si žádá protiakci“ dodám jen pár doušek na osvětlenou.............
Dulezita vec je, na zaklade jakeho poctu pc se zaklada tento vas nazor.

My cistili uz stovky a tisice (nekteri i vic) pocitacu. Samozrejme, ze na spouste stroju jede tento soft prozatim bez konfliktu. Ale na ne zrovna zanedbatelne casti prokazatelne zpusobil tento "uzasny" program nemale potize, ktere nezridka koncily formatem. A to se tahne se vsemi verzemi, alespon zatim.
Cili pro nas zatim stale jednoznacny zaver - vyhybat se mu obloukem. Nic vic, nic min :)

Co se tyka treba Terminatora, ktereho jste zminil, taky jsme ho tu propagovali. Byl vyborny, dokud se drzel zakladnich funkci. Pak se z nej stala obluda, co "umi" vsechno a od te doby uz jsem se nesetkal s tim, ze by ho tu nekdo doporucil.

No a k MBAM, na ktere porad narazite. Kdybyste si procetl par temat poradne, zjistil byste, ze ho tu nikdo nedoporucuje jako stalou ochranu, ale jen na sken, protoze toho proste najde nejvic, ale pak pryc s nim. Tot asi vse ode mne :James008:
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

jerabina
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: 22 pro 2013 17:02

Re: IObit Malware Fighter

#17 Příspěvek od jerabina »

Já to řeknu asi takhle.
Co kdo používá je každého věc, do toho nikomu nemůžeme kecat.
Ale můžeme poradit, ovšem když se člověk rozhodne i přes naše rady špatně, je to jeho věc.
Já s IObitem mám takové zkušenosti, že jednou za čas smázne pár důležitých systémových souborů a to není moc ideální. Většinou poté chce pc trochu větší zásah.
Když tě všechno zradilo, pomůže ti kladivo!

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: IObit Malware Fighter

#18 Příspěvek od Pavuk29 »

Nekrmte trola, lebo vam to tu locknem.
:D
4 Jabba:
Prispevky na akomkolvek fore su pre citatelov prinosnejsie, ked je prispevok kratsi, s minimom omacky, vacsina ludi taketo elaboraty preskakuje.

Mimochodom, ozivujete rok stary topic.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: IObit Malware Fighter

#19 Příspěvek od vyosek »

Dalsi postreh od uzivetele ze IOBIT MF nepouzivat
Petr1675 píše:Dobrý den,

Mám již delší dobu problém s notebookem a to ten, že nemohu nic stahovat ani z jednoho prohlížeče. .
Petr1675 píše:Jinak to stahování způsobil Antimalware fighter od IObit.
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: IObit Malware Fighter

#20 Příspěvek od cernohous13 »

Mnoho z nás už si "kvality" produktů IObit vyzkoušelo a nedopadlo to dobře :shock:
Stejné poznatky zaznamenalo i nemálo uživatelů a návštěvníků tohoto fóra.
Proto i nadále budeme tyto výtvory rozmlouvat a případně likvidovat :twisted:
Co si tam kdo dá je jeho problém :wink:
A protože tu mlátíme prázdnou slámu :closed:
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Zamčeno