Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

IObit Malware Fighter

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

IObit Malware Fighter

#1 Příspěvek od KEO »

Ahoj. Par ludi sa pochvalne vyjadrovalo o IObit Malware Fighter, vraj s nim maju dobre skusenosti.


http://www.iobit.com/malware-fighter.html

Mne sa to vsak nezda, ake mate s nim skusenosti, alebo informacie o tomto produkte ? Je to licencne zdarma, ale nepisu ci pre domacnosti, alebo aj firmy.
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15214
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: IObit Malware Fighter

#2 Příspěvek od JaRon »

ahoj,
kedze momentalne nemam cas - napisem to strucne:
produkty IObit nie su na tomto fore vitane
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

Re: IObit Malware Fighter

#3 Příspěvek od KEO »

Tak to som sa docital, ale nenasiel som preco ? Nie, zeby som ho chcel obhajovat, ale zaujimaju ma prave podrobnejsie informacie, negativne skusenosti.

Mne samemu je divne, ze si to par ludi pochvalovalo, ze s produktami IObitu maju dlhodobo dobru skusenost.
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: IObit Malware Fighter

#4 Příspěvek od vyosek »

Zdravim :)

Uz treba proto ze ukradli databazi malware spolecnosti MalwareBytes, ktera dela napr. MBAM...

A jejich hledani neexistujicich problemu, jen aby neco nasly, dale ze udelaji opravy ze to da dohromady az format...
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

Re: IObit Malware Fighter

#5 Příspěvek od KEO »

Cize zaver je, ze maju jednu STARU kradnutu databazu, aktualizacie su potom asi falosne ? A naviac v nich vytvaraju pseudoproblem ?

Ake opravy ma robit antivirak, ten snad ziadne, ci opravuje aj co nema robit ? :D


Takze ten, kto je s tymto produktom spokojny, je asi ziveny falosnym pocitom bezpecia, do casu, kym mu tento produkt nieco neposkodi ? Hotove Tamagotchi :D
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: IObit Malware Fighter

#6 Příspěvek od vyosek »

Aktualizace delaji, delaji je vetsinou zpetne na zaklade nekterych jinych, ale zakladem je davno ukradena databaze

Opravami jsem myslel dalsi produkty od IOBit, slavny Advance System Care apod...

Asi tak, pokud neco najde, tak je to bud uplne zbytecnost, ktera nema na PC vliv, ale uzivatel je rad a spokojeny ze mu to neco naslo a nebo mu pak najde neco zasadniho, ale opravi to tak, ze to pak opravujes formatem..
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

Re: IObit Malware Fighter

#7 Příspěvek od KEO »

Maju aj platenu verziu a ta ma jadro Bitdefendera

http://www.iobit.com/advanced-systemcare-antivirus.html

Tyka sa to aj tej ? Lebo podla toho webu sa to zda na normalny komercny produkt s licencovanym jadrom inej strany.
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15214
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: IObit Malware Fighter

#8 Příspěvek od JaRon »

nuz otazka znie: naco si mam kupovat cosi co ma jadro BD, ked si mozem kupit BD :???:
jedine co nemozno tejto firme upriet je snaha vytvorit komplexny nastroj na upratanie pocitaca - zatial sa im to nedari ,,, :(
na viacerych pocitacoch s divnym spravanim po odinstalovani ASC tieto problemy ustali - zrejme soudruzi z PRC nekde udelaly chybu :D
BD+MBAM+CC nie ASC
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

Re: IObit Malware Fighter

#9 Příspěvek od KEO »

Sakrble, nedavno som tu riesil dodrbany system od znameho. Tusim tam mal tiez nejaky optimalizator od IOBitu ako Advanced system care. Nefunkny system a po zfunkcneni nesla klavesnica instalovat, lebo bol poskodeny registrer, ale iba udaje o klavesnici a nepomohla ani reinstalacia klavesnice.
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: IObit Malware Fighter

#10 Příspěvek od tuvok07 »

No tak vidíš :)
Ono to smázne co nemá, a pak to opravuj....
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

Davidov
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 343
Registrován: 12 bře 2011 11:21
Bydliště: Jirkov

Re: IObit Malware Fighter

#11 Příspěvek od Davidov »

Dobry den jako kazdy optimalizacni nastroj predtim nez date opravit meli byjste se podivat co davate opravovat.Jadro verze ultimate ma dva motory iobit+bitdefender ale bohuzel aktualizace bitdefender databaze probihaji pouze 1 a 2 dene zbytek aktualizaci je iobit jadro.Bohuzel nema take 0-day ochranu protoze se spoleha ciste na aktualizace a ne na heuristika antiviru a nema moc nastaveni proto je tak lechky v systemu je to ocesane jadro ,doporucil bych knemu kdyz uz ho chcete pouzivat sandboxiji na prohlizeni vebu a testovani nebo virtualizaci shadow defender nebo wmware ale vse ma sve omezeni v pohodlnosti ale nekteri jsme hold paranojidni:-) zadny antivir neni 100 procent.

T-I-Y
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 26 led 2013 11:05

Re: IObit Malware Fighter

#12 Příspěvek od T-I-Y »

Můžu potvrdit. IOBit mi vymazal nějaký systémový soubor a PC od té doby nešlo spustit.Mám ještě i log z dané analýzy a opravy.Zdál se jako kvalitní antivirus ale byl to jen první dojem.

Jabba
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 25 pro 2013 19:30

Re: IObit Malware Fighter

#13 Příspěvek od Jabba »

Draci a drakošky, vážení přátelé. Vzhledem k tomu, že jsem čistě z nudy procházel na netu téma „Iobit“, narazil jsem i na toto fórum. A vidím tu vaši nechuť, která z vás, spravedlivých rytířů Jedi či svatých křižáků jenom čiší. Dovolte mi, abych se vyjádřil naprosto upřímně a zcela bez servítek, jakožto nadprůměrný uživatel běžného PC, se znalostí toho, že Jediové lžou a právě jejich chování, tajnosti a lži způsobily několikrát kdysi dávno v předaleké galaxii katastrofu. O tom, že svatí křižáci mučili, vraždili a vůbec konali to co konali ze zcela jiných důvodů, než byly ty veřejně prezentované, se nemá ani význam zmiňovat…

Co se týče firmy Iobit jako takové, je mi jakožto uživateli naprosto jedno, jak tato vznikla a co si od koho vzala do začátku s sebou. Ano hoši – je mi to úplně u p*dele. Víte proč ? Zběhlíci od pojišťoven, bank a operátorů získávájí běžně lukrativní práci díky tomu, že si s sebou z předchozího zaměstnání vzali databáze klientů a trápí to málokoho. Proč by mě to mělo interesovat u databáze mallware ? Co se toho vašeho slavného Malwarebytes týče, ten jsem testoval a mé poznatky (pokaždé znovu stahuje celou bobtnající databázi, sken PC trvá snad týden a detekuje „hrozby“ jako je instalačka Winampu, Freemake Video Converteru a Daemon Tools – programy nainstalované a v poho, ale INSTALAČKA byla HROZBA že ? :) ) mě vedly jednoznačnému DELETE. Iobit MF používám víc než rok jako doplněk avast!u (i se štíty) a mé občasné tendence projet PC jinými antiviry-antispywary (ačkoli se nic neděje) mi jen a pouze potvrdily, že je komp čistý. Tolik k MF.

Co se ASC týče, je to výborný komplexní nástroj na údržbu systému. Pravda, ve W7 a 8 je jeho hodnota podstatně nižší, nicméně na 2000 a XP ideál. Testmo jsem nechal mladého zaprasit starší komp s XP (rok bez údržby) a pak aplikoval ASC. Pozitivní výsledky byly pánové měřitelné nejen pocitově, ale i stopkami :) A jo – máte pravdu – výrazům „našel jsem 10.001 problémů“ taky nevěřím, leč je mi to jedno, neb ten program opravdu něco dělá. Nikdy se mi nestalo (používám dva roky), že by „rozsekal“ registr a musel jsem kvůli tomuto přeinstalovávat. Ale to bude možná tím, že nemám HW z Vietnamské tržnice a po vzoru přátel Pittsburgu si nekompiluju vlastní ovladače.

Takže, váš názor na to, jaký je Iobit „shit“ beru, ale nesdílím. Nechte si ho pánové, já si totéž myslím o Malwarebytes. A politika firmy „vytáhnout z lidí peníze“ ??? (v jiném vlákně) Tak proto jsou jejich produkty v základu free! Proto dávají svým facebookovým fandům a na různé svátky (založení firmy, Vánoce…) licence zadara ! Už to chápu !!! A co takhle chlapci zkusit jinou pohádku ? Třeba tu, jak se po ukončení podpory stane uživatelům XP něco hróóóóóóózně zlého. Tu mám rád a strejda Bill vás za ní platí – tak do toho ! ;)

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: IObit Malware Fighter

#14 Příspěvek od vyosek »

Zdravim :)

Nazory si napsat muzete, ale my si tu budeme publikovat nase nazory a zkusenosti - i ty ze vse od IOBIt jsou kramy :!:

ASC nekolikrat smazal co nemel a naboril tim system - toto od kvalitniho cistice neocekavam, naopak treba nami doporuceny CCleaner podobne chovani nezaznamenal...

Dale, kdyby IOBIT MF byl tak skvely a uzasny, proc na jinych svetovych forech neni doporucovan k pouzivani :???:

Ad MBAM - rychly sken je otazkou max minut, uplnou kontrola zavisi na mnozstvi dat. Databaze - i nekolikrat denne aktuaalizovan o nove hrozby. Detekce instalacek, ano jsou OK, jelikoz ty instalatory v sobe maji implicitne povolene instalace toolbaru a dalsich adware - pro nezkuseneho uzivatele ohrozeni stability a dobreho chodu PC.


Jeste k tomuto
Takže, váš názor na to, jaký je Iobit „shit“ beru, ale nesdílím. Nechte si ho pánové, já si totéž myslím o Malwarebytes.
Nikdo Vas tu nenuti byt a cist ci snad sdilet nase nazory. Pokud se Vam tu nelibi, nikdo Vas tu nedrzi, tlacitko Odhlasit mate vlevo nahore.

A pokud jste se na nase forum zaregistroval jen abyste tu kopal a rikal jak tomu neorzumime, tak si davejte pozor, at rychle taky neskoncite.


Zakoncil bych to citaci jednoho z kolegu
Náš píseček, naše pravidla a naše velikost a tvar báboviček.
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Jabba
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 25 pro 2013 19:30

Re: IObit Malware Fighter

#15 Příspěvek od Jabba »

Tož krásného dne přeji !
Nechci tu spamovat, ale dle fyzikálního zákona „akce střídá reakci – a ta si žádá protiakci“ dodám jen pár doušek na osvětlenou.

Jsem skutečně rád, že si mohu psát své názory a zcela respektuji názory a zkušenosti vaše. Nicméně pokud má být diskuze diskuzí, je vždy dobré a pozitivní konfrontovat názory a zkušenosti své, s názory a zkušenostmi jiných. Tak se totiž dosahuje pokroku a nesetrvává se ve stagnaci. I sám W.Churchill kdysi řekl „Jenom idiot nikdy nemění své názory“. Samozřejmě pokud hodláte zarytě setrvávat na jednom jediném stanovisku, je to vaše plné právo. Já pouze chtěl případným dalším čtenářům předložit jiný pohled na věc – pohled podpořený mými osobními zkušenostmi.

Vaše stanovisko je, že vše od Iobitu (nehledě na verze a případný progres) jsou krámy, neb víte že to krámy jsou, protože jsou to krámy. Fajn…cokoli… :)

CCleaner souhlasím, je to slušný nástroj, sice velice povrchní, ale zase nedělající problémy – právě proto, že je velice povrchní a ani zdaleka nenapravuje v registrech vše, co by měl. Já ho mám rád kvůli jediné funkci a to je schopnost určit, které programy se mají po startu automaticky načíst a zbytek povypínat. Shodnem se.

Nenarazil jsem za svůj život na jediný program (z jakéhokoli soudku – snad vyjma Dooma I. :D ) na němž by se většina uživatelů a odborníků-recenzentů shodla, že je naprosto super. Jeden váš konkurenční web propaguje Spyware Terminátor – viděl jsem test, kdy mu bylo „předloženo“ přes 200 potenciálně škodlivých kódů a detekoval 3 (slovy tři). Diskutoval jsem s odborníky, kteří razili Spybot – jinde posílaný do oněch lovišť. Malwarebytes ? Ano. Dost lidí říká „jo super“…a vidíte, vždycky se najdou „blbci“ (jako já) jimž nevoní… Stačí tato odpověď ???

Vaše názory si přečtu velice rád – proto jsem nakonec byl tady – to, že je nesdílím je čistě moje věc. Chtěl jsem vyjádřit poněkud jiný názor než „masa“ a tak jsem také učinil. Já vaše názory jako vaše názory plně respektuji.

Na fórum jsem se registroval, abych něco dodal k tématu. Pokud by šlo vložit příspěvek bez toho, věřte mi, že jako „procházející“ bych registraci nepodstupoval. Co se vyhrožování v závěru věty týče – nebojte se, nebojím se. Já už totiž skončil sám od sebe, neb „kopat“ nechci (proč bych to dělal), názor jsem sdělil a nic dalšího k tématu nemám, takže bych stejně „skončil“ sám od sebe i bez vašeho *upozornění* ;)
Jenom noticku pane moderátore. Víte, tady v Evropě už byli minimálně dva tací, kteří měli patent na rozum a určovali, co kdo může říkat a psát. Jeden nechával stavět po Evropě kempy v nichž práce osvobozovala a druhý dával zdarma jednocestnou jízdenku na Sibiř…

Bábovičky si stavějte jaké chcete, z toho už vyrostl i můj syn, natož já. Ale když vás to baví – prosím.
Zakončil bych slovy někoho poněkud slavnějšího, než je váš kolega. Jeden pán kdysi napsal :

„Nepřítel zákeřně napadl naše letadlo, které poklidně bombardovalo jeho město.“

Víte co jsem tím chtěl říct ? ;)
Přeji vám (byť opožděně) krásné svátky a hodně zdaru nejen s bábovičkami, ale především v osobním životě nejen v roce 2014, ale i v letech nadcházejících.

Zamčeno