Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Jak mi dal Kaspersky do držky ;)

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Xaver
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: 29 zář 2003 10:13
Kontaktovat uživatele:

Jak mi dal Kaspersky do držky ;)

#1 Příspěvek od Xaver »

mrkněte na příspěvky Xaver13 http://forum.kaspersky.com/index.php?sh ... try1945404.

Shrnuto: nainstaloval jsem Windows 8. Používám VPN, jednak od MS a jednak Cisco. A mám předplacený KIS.
Ale VPN nešly a taxem prudil u MS, cože to tam mají za bug. Protože jsem "zastavil" KIS a VPN přesto nešly. Předtím jsem samozřejmě cvičil s KIS firewallem, po zastavení KIS jsem zakízal i MS firewall... a vůbec jsem si užíval.

Vtip je v tom,že i když KIS odinstalujete, i když použijete kaspersky remover, VPN spojení je blokováno - pozůstatky KIS.
Jednak ndis driverem na síti a jednak ještě čímsi zřejmě velmi důležitým.

Jistě, není lehké napsat antivir aby se nedal jednoduše odstřelit... ale tohle mi dalo zabrat.

Děkuji za vaše postřehy, úvahy, zda to tak antiviry musí dělat .... a tak.

radek178
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 02 led 2006 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak mi dal Kaspersky do držky ;)

#2 Příspěvek od radek178 »

Ja mam zas na W8 + KIS problem se spoustenim win aplikaci. Proste je KIS blokuje, haze do omezenych a ani po presunu a rucnim povoleni nejdou poradne spustit, blokuje jim pristup na net. Podpora to hazela na W8, ale po odinstalaci KIS to jede. Takze jasny problem u nich. Rekl bych, ze verze 2013 nezvladli (stejne jako COMODO absolutne nezvladlo CIS 6 neboli 2013). Blbne tam i KAV, ale ten se povedlo rozjet. KIS zatim vubec. Resil jsem to na foru i s podporou. nepomohlo nic. Podpora navic pasi prave vysla ze ZOO, protoze i cvicena opicka by projevila vetsi schopnost pochopit problem pouhym prectenim textu. Resim to s nimi pres tyden a nic (EN podpora ne CZ). Dnes se ozval uz zase nekdo jiny a jsem zvedavy, co vyresi. Pred par dny si totiz sami od sebe dovolili pripad uzavrit jako vyreseny. Smejdi jedni. tak jsem ho zase otevrel a jeste par dnu a kdyz porad nebudou chapat a porad mne budou tvrdit, ze Comodo Dragon je to stejny jako Comodo Internet Security, tak to pozenu k sefum. Neplatim jim jen tak a navic po par dnech zkouseni jsem prisel ted na to, ze pokud clovek pouziva Smartscreen v W8 a k tom IE 10, tak to zachyti mnohem vic hrozeb z netu, nez cely Kaspersky, ktery v testech vychazi lip...

Odpovědět