Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Avast - systém není plně chráněn

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
f-m
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 202
Registrován: 18 čer 2010 10:12

Re: Avast - systém není plně chráněn

#16 Příspěvek od f-m »

Ok, spustil jsem program znovu jako správce, ale teď už se tam ty dvě položky k fixnutí nezobrazily. Takže se asi i přes tu chybovou hlášku odstranily??

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Avast - systém není plně chráněn

#17 Příspěvek od Rudy »

f-m píše:Ok, spustil jsem program znovu jako správce, ale teď už se tam ty dvě položky k fixnutí nezobrazily. Takže se asi i přes tu chybovou hlášku odstranily??
Pravděpodobně ano.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

f-m
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 202
Registrován: 18 čer 2010 10:12

Re: Avast - systém není plně chráněn

#18 Příspěvek od f-m »

OK, tak jsem provedl ten cleanUp v OTM. Co teď? Nebo je to vše?

Pokud jsem to pochopil správně, tak vlastně šlo jen o odebrání google toolbaru, něco od Evernote a jiného balastu od výrobce. Myslíte, že toto mohlo souviset s avastem? Nebo se pletu a měl jsem tam nějaký malware?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Avast - systém není plně chráněn

#19 Příspěvek od Rudy »

Pokud Avast stále nefunguje, zkuste ho reinstalovat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

f-m
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 202
Registrován: 18 čer 2010 10:12

Re: Avast - systém není plně chráněn

#20 Příspěvek od f-m »

Zatím avast funguje. Jak říkám, ta hláška že systém není plně zabezpečen se nezobrazuje vždycky. Zatím se mi od té doby nezobrazila a avast jede zatím asi normálně.

P.S.: Jak mám popřípadě odebrat ten adwCleaner z PC pokud už nebude potřeba? On se neinstaluje a stačí jej jenom odstranit z plochy?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Avast - systém není plně chráněn

#21 Příspěvek od Rudy »

Stačí smazat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět