Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Důvěryhodnost testu

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
hriba852
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 126
Registrován: 30 dub 2012 17:32

Důvěryhodnost testu

#1 Příspěvek od hriba852 »

Zdravím mam malý dotaz za 2 mesice mi konci trustport a chtel bych si dočasně nainstalovat nejaky free antivirus narazil jsem na stranku www.av-test.org kde testují ruzne antiviry.
Objevil jsem že například ZoneAlarm Free Antivirus+Firewall ma lepsí detekční schopnosti než třeba Avira nebo AVG a dokonce vítězí nad některými antiviry jako jsou napřiklad ESEt,GData nebo Norton.
Zdá se mi divné že ma tento méně známy free antivirus lepší detekci než třeba nejznámější antiviry na světě http://www.av-test.org/no_cache/en/test ... =zonealarm
Jsou tyto testy důvěryhodné ?,skutečně dokážě méně známy antivirus zvítězit nad nejuznávanějším antivirem jako je ESET ?
Co si o tom myslite ?
Díky

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Důvěryhodnost testu

#2 Příspěvek od Rudy »

Zde na fóru uznáváme testy na stránkách www.virusscan.jotti.org a www.virustotal.com . Nškteré antiviry, zejména ty neznámé a z okraje segmentu tohoto sw mívá často falešné detekce. Pak test více antiviry, pokud jsou mezi nimi antiviry, které v testu antivirů obvykle zcela propadnou opravdu může vypadat tak, že neznámý antivir je lepší, nežli ten světoznámý. Ale tak tomu není, detekce bývá falešná. Je dobré se zaměřit na result těch neznámějších antivirů světových výrobců.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět