Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

AdwCleaner

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
blai
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 233
Registrován: 08 úno 2012 14:37

AdwCleaner

#1 Příspěvek od blai »

Zdravím :)

všimnul jsem si, že poslední dobou velmi často používáte AdwCleaner, který jsem si včera úspěšně odzkoušel na sobě :D

Protože jsem nenašel samostatný článek, tak bych se rád zeptal na pár věcí.

- dokázal by odstranit i taková zažraná svinstva, jako je babylon?
- setkal se někdo stím, že ADW měl falešné detekce?


Díky :)

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15215
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: AdwCleaner

#2 Příspěvek od JaRon »

ahoj,
ADWCleaner patri k novinkam - masivnejsie ho pouzivame par tyzdnov a da sa povedat, ze sa osvedcil :thumbsup:
- poradi si aj s babylonom >> http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13 ... n#p1155653
- falosne detekcie ,,, no tu tazko povedat, pretoze on odstranuje mnohokrat legalne programy, ktore su vsak pre vacsinu ludi obtazujuce ,,, pred mazanim treba zvazit, ci nejaky ten toolbar je potrebny alebo otravny :)
urcite viac pripoja kolegovia :thumbsup:
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Uživatelský avatar
blai
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 233
Registrován: 08 úno 2012 14:37

Re: AdwCleaner

#3 Příspěvek od blai »

Jasně :D

já teda toolbary považuju všechny za havěť a neznám nikoho, kdo by je kdy upotřebil. :)

Uživatelský avatar
blai
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 233
Registrován: 08 úno 2012 14:37

Re: AdwCleaner

#4 Příspěvek od blai »

Ještě mne napadla jedna věc...

Já momentálně nemám možnost na čem to vyzkoušet protože všechno už mám čistý :D ... akorát jsem prve nemohl najít výstup, kde bych mohl zaškrtnout jednotlivé položky- tedy ty, které chci smazat a které ne...

Může mi někdo poradit?

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: AdwCleaner

#5 Příspěvek od vyosek »

Zdravim :)

Tato moznost zatim v AdwCleaneru chybi, ale zkusim ji autorovi navrhnout :)
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Uživatelský avatar
blai
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 233
Registrován: 08 úno 2012 14:37

Re: AdwCleaner

#6 Příspěvek od blai »

No právě :D

Dneska jsem byl u bratra a dodělával to, co napáchal jeden placený technik a nabízel jsem mu, že mu sundám všechny lišty. On souhlasil, že teda ano, ale až na jednu. Takže jsem ho musel dlouho ukecávat a přesvědčovat, že to vůbec nepotřebuje a že se to musí oddělat všecko :D :D :D

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: AdwCleaner

#7 Příspěvek od vyosek »

Zkusim se Xploda poptam jestli tohle zvazuje, stejne jako treba preklady do jinych jazyku
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Uživatelský avatar
blai
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 233
Registrován: 08 úno 2012 14:37

Re: AdwCleaner

#8 Příspěvek od blai »

S jazykem bych to tolik nehrotil. Jsou tam čtyři tlačítka - pokud se dobře pamatuju, běžný uživatel využije tři : search, delete, uninstall, a to stejně každý zná...

Ale výběr co smazat a co ne, by se určitě hodil.

Jinak nástroj je to vynikající. Tohle se opravdu povedlo.:)

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: AdwCleaner

#9 Příspěvek od vyosek »

Ono je to defakto nahrada jiz mrtveho Toolbar SaD ktery fungoval obdobne...
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Uživatelský avatar
blai
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 233
Registrován: 08 úno 2012 14:37

Re: AdwCleaner

#10 Příspěvek od blai »

Aha.
S tímhle nástrojem jsem do styku nepřišel. Teda spíš nebyl potřeba :D

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: AdwCleaner

#11 Příspěvek od vyosek »

On uz je taky hodne starej a kaput...ja kdyz zacinal lustit tak uz sel do duchodu...ale tez byl zamereny na toolbary...
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Uživatelský avatar
blai
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 233
Registrován: 08 úno 2012 14:37

Re: AdwCleaner

#12 Příspěvek od blai »

Tak pro mne je to dobrá informace :) . Já si ke všemu dělám poznámky :D . Začíná to být už dost chaotické, ale občas si rád hraju a zkouším různé věci. To pak dopadá všelijak... pravda :D

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: AdwCleaner

#13 Příspěvek od vyosek »

Utilit\aplikaci\programu atd je nepreberne mnozstvi, jde jen o to je umet pouzit, porozumnet a zjistit jestli ma cenu je pouzivat
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Uživatelský avatar
blai
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 233
Registrován: 08 úno 2012 14:37

Re: AdwCleaner

#14 Příspěvek od blai »

No to je právě problematika, která mne hodně zajímá. Trochu do toho začínám pronikat a lecos jsem už stihnul okoukat.

Právě ve čtvrtek se mi povedla docela dobrá věc. Bratr měl problém s "policejním" virem. Přišel na to technik, virus odstranil a vzal si čtyři kila a prý tam byla nějaká údržba počítače a čištění.
Já jen čistě ze zvědavosti chtěl vidět, jak to po takovém placeném technikovi vypadá a nestačil jsem se divit.
Už když mi to nechtělo vzít RSIT, tak jsem tušil potíže :D . Nechal po sobě nakažený počítač a další tři viry...

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: AdwCleaner

#15 Příspěvek od vyosek »

Pak ovsem je treba se branit a penize pozadovat zpatky...ale zalezi taky jak byla postavena smlouva atd...
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Odpovědět