Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

ZoneAlarm antivirus

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
SGC
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 369
Registrován: 15 dub 2008 13:09

ZoneAlarm antivirus

#1 Příspěvek od SGC »

Mám free ZoneAlarm a ted mne otravuje hláška o nainstalování jejich antiviru a tak by mne zajímalo, jak dobrý je tento antivir?

Davidov
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 343
Registrován: 12 bře 2011 11:21
Bydliště: Jirkov

Re: ZoneAlarm antivirus

#2 Příspěvek od Davidov »

Je to mlade zatim ma mouchy a ne moc dobrou detekci :-).Ale lepsi nejakej antivir nez zadny.Pak sou tu na foru i free antiviry ktere jsou doporucovany.http://forum.viry.cz//viewtopic.php?f=29&t=6152.

SGC
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 369
Registrován: 15 dub 2008 13:09

Re: ZoneAlarm antivirus

#3 Příspěvek od SGC »

Tak já už nějakou dobu používám se spokojeností Avast a tak mne jen zajímalo, jestli by nebylo dobré přejít na tento antivir, když už mám ZoneAlarm. Ale jak je vidět, tak zatím radši ne. Možná za pár let. :)

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: ZoneAlarm antivirus

#4 Příspěvek od motji »

Dobrý den,
jakou verzi Zone alarmu máte? Desítková verze je bez antiviru.
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

SGC
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 369
Registrován: 15 dub 2008 13:09

Re: ZoneAlarm antivirus

#5 Příspěvek od SGC »

Mám ještě 9.2. už by to chtělo updatovat, přímo na jejich stránkách nabízí ZoneAlarm i bez antiviru, takže aspon že do něj nenutí.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: ZoneAlarm antivirus

#6 Příspěvek od motji »

Zatím bych zůstala u toho Avastu :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

dododanken
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 21 črc 2007 21:29

Re: ZoneAlarm antivirus

#7 Příspěvek od dododanken »

pouzivam zone alarm free antivirus+firewall 2013,podla pc magazinu pouziva zonealarm antivirus v tejto verzii od kasperskyho

Davidov
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 343
Registrován: 12 bře 2011 11:21
Bydliště: Jirkov

Re: ZoneAlarm antivirus

#8 Příspěvek od Davidov »

Je plno antiviru co pouzivaji motor kaspersky ale to jeste neni zaruka ze bude mit stejne dobrou detekci.Je hodne antiviru s se stejnym motorem a odlisnou detekcni schopnosti ale rozdil urcite nebude tak markantni.Detekce se prij trochu "zklouzla" od posledni verze.

zdroj:PCmagazin
Bottom Line

Zatímco jeho antispam a antivirus skóre se sklouzl od poslední verze, ZoneAlarm Extreme Security 2012 nabízí výkonný firewall, rodičovská kontrola, vynikající a silové pole prohlížeče virtualizaci, stejně jako Whole Disk Encryption. Pokud jeho silné stránky podle svých potřeb může být skvělá volba.

SGC
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 369
Registrován: 15 dub 2008 13:09

Re: ZoneAlarm antivirus

#9 Příspěvek od SGC »

Davidov píše:Je plno antiviru co pouzivaji motor kaspersky ale to jeste neni zaruka ze bude mit stejne dobrou detekci.Je hodne antiviru s se stejnym motorem a odlisnou detekcni schopnosti ale rozdil urcite nebude tak markantni.Detekce se prij trochu "zklouzla" od posledni verze.

zdroj:PCmagazin
Bottom Line

Zatímco jeho antispam a antivirus skóre se sklouzl od poslední verze, ZoneAlarm Extreme Security 2012 nabízí výkonný firewall, rodičovská kontrola, vynikající a silové pole prohlížeče virtualizaci, stejně jako Whole Disk Encryption. Pokud jeho silné stránky podle svých potřeb může být skvělá volba.
Většina lidí tady asi bude mít ZoneAlarm free, takže na popsané funkce asi může zapomenout. Aspon teda má starší verze to neměla a ted jsem přešel na Comodo Firewall(free verzi) a taky spokojenost. :)

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ZoneAlarm antivirus

#10 Příspěvek od james008 »

Ja bych doporucoval vyuzivat zone alarm ciste jako firewall, a na av kontrolu pouzivat
samostatny antivir. Kvalita integrace av v zone me doted nijak nenadchla, ale firewall mam celkem rad :-)
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Odpovědět