Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Spomaleny pc, ale virus nenajdeny - prosim o pomoc

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Spomaleny pc, ale virus nenajdeny - prosim o pomoc

#16 Příspěvek od Rudy »

AskBar CF odstraní, takže log dávat nemusíte. Mělo by to být vše. Nastala nějaká změna?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

MaTiSkOoO
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 145
Registrován: 01 pro 2009 14:30

Re: Spomaleny pc, ale virus nenajdeny - prosim o pomoc

#17 Příspěvek od MaTiSkOoO »

Zda sa mi opat svizny ako predtym ale naisto to mozem povedat o par hodin ked skoncim s upratovanim domu a ucenim :) Dopredu sa ospravedlnujem za natahovanie, ale mam toho teaz dost :roll:
A taka mala otazocka, na disku C sa mi vytvorili dajake slozky ktore tam predtym neboli, nemozte mi prosimvas povedat co to je ak viete ? :)

C:\MSOCache\All Users\ a tam je 14 zloziek s takymito nazvami {90120000-002C-0405-0000-0000000FF1CE}-C
C:\Config.Msi\2dcbf5.rbs


Dakujem za Vas cas :thumbsup:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Spomaleny pc, ale virus nenajdeny - prosim o pomoc

#18 Příspěvek od Rudy »

Tohle patří k systému. Určitě tam máte také složku Quoobox. Tu vytvořil ComboFix a můžete ji smazat. ComboFix odinstalujte: Start>spustit>(napsat) combofix /uninstall .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

MaTiSkOoO
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 145
Registrován: 01 pro 2009 14:30

Re: Spomaleny pc, ale virus nenajdeny - prosim o pomoc

#19 Příspěvek od MaTiSkOoO »

Prepacte ze Vam este nedam pokoj, ale na disku D, kde mam hry a hudbu som si teraz vsimol dalsie zlozky mozno tiez systemove ale neviem ako sa tam dostali .
D:\cmdcons
D:\RECYCLER
D:\Boot.bak (Subor BAK )
D:\cmldr (Subor)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Spomaleny pc, ale virus nenajdeny - prosim o pomoc

#20 Příspěvek od Rudy »

Recycler je koš. To ostatní patří konzole pro zotavení, Kterou jste patrně nainstaloval, ačkoli jste nemusel.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

MaTiSkOoO
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 145
Registrován: 01 pro 2009 14:30

Re: Spomaleny pc, ale virus nenajdeny - prosim o pomoc

#21 Příspěvek od MaTiSkOoO »

Aha :) Tak teda Dakujem za pomoc a prijemny zvysok nedelnajsieho vecera :)

Odpovědět