Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

nejde hardware

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
van.le
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 05 led 2010 23:05

nejde hardware

#1 Příspěvek od van.le »

Dobry den,

pri spusteni pocitace mi nejde monitor; klavesnice, mys (nejsou pripojene pres USB port); tiskarna (pripojena pres USB port). Zvuk mi jde, pocitac se pravdepodobne nacte (slysim uvitaci ton). Po vypnuti pocitace tlacitkem power se pocitac vypne, ale po nejake dobe opet sam spusti. Mam Windows XP.

Prosim o radu, cim by to mohlo byt, popripade jak tuto zavadu odstranit.

Predem mnohokrat dekuji a omlouvam se, pokud to je ve spatnem tematu.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118272
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde hardware

#2 Příspěvek od Rudy »

S největší pravděpodobností se bude jednat o problém hardwaru. Nic přesnějšího vám ale nepovím, může být vadné ledacos od zdroje, přes gr. kartu až k zákl. desce. Jak víte, že nejde myš, nebo tiskárna, když nevidíte obraz?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

van.le
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 05 led 2010 23:05

Re: nejde hardware

#3 Příspěvek od van.le »

No me prave nejprve nesla tiskarna, potom se mi ztratila mys, prestala reagovat i klavesnice a po restartovani pocitace nesel ani monitor.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118272
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde hardware

#4 Příspěvek od Rudy »

Zkuste ještě reset biosu a nový start. Obávám se ale, že problém bude vážnější.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

van.le
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 05 led 2010 23:05

Re: nejde hardware

#5 Příspěvek od van.le »

Ok. Zatim dekuji. Zkusila jsem to a jede to, sice se mi podari pocitac zapnout az na druhy pokus, ale zapnu ho.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118272
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde hardware

#6 Příspěvek od Rudy »

Jakou hlášku dává PC, pokud nejde nastartovat?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět