Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

CPU na 100 a pomalý počítač

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Edhel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: 06 dub 2008 19:05

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#16 Příspěvek od Edhel »

jojo, kontrolu disku mi počítač jednu provedl, abych neměl to čekání při spouštění moc jednotvárné:) Ten Recycler mi ale vadí z toho důvodu, že koš i všechny ostatní součástky ze systému jsou na disku C. A pokud se dobře pamatuju, kdysi mi tu řádil virus, který kromě jiných zvěrstev také vytvářel právě složku Recycler, kde mohl (tedy v kořenových adresářích na diských i na usb disku).

Zatím vkládám první krátký log z gmeru, bůh ví, jak dlouho pojede ten delší sken...

MER 1.0.15.15281 - http://www.gmer.net
Rootkit quick scan 2010-01-05 20:18:01
Windows 5.1.2600 Service Pack 2
Running: gmer.exe; Driver: C:\DOCUME~1\EDHELT~1\LOCALS~1\Temp\pxtdapow.sys


---- System - GMER 1.0.15 ----

SSDT sptd.sys ZwEnumerateKey [0xF72FDA92]
SSDT sptd.sys ZwEnumerateValueKey [0xF72FDE20]

---- Devices - GMER 1.0.15 ----

Device \FileSystem\Ntfs \Ntfs 839D31E8

AttachedDevice \FileSystem\Ntfs \Ntfs aswMon2.SYS (avast! File System Filter Driver for Windows XP/ALWIL Software)

Device \FileSystem\Fastfat \Fat 835B7478

AttachedDevice \FileSystem\Fastfat \Fat fltmgr.sys (Microsoft Filesystem Filter Manager/Microsoft Corporation)
AttachedDevice \FileSystem\Fastfat \Fat aswMon2.SYS (avast! File System Filter Driver for Windows XP/ALWIL Software)
AttachedDevice \Driver\Tcpip \Device\Ip wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.)
AttachedDevice \Driver\Tcpip \Device\Tcp wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.)
AttachedDevice \Driver\Tcpip \Device\Udp wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.)
AttachedDevice \Driver\Kbdclass \Device\KeyboardClass0 SynTP.sys (Synaptics Touchpad Driver/Synaptics, Inc.)
AttachedDevice \Driver\Kbdclass \Device\KeyboardClass1 SynTP.sys (Synaptics Touchpad Driver/Synaptics, Inc.)

---- EOF - GMER 1.0.15 ----

Edhel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: 06 dub 2008 19:05

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#17 Příspěvek od Edhel »

v průběhu toho delšího skenu vybafla modrá obrazovka a počítač spadl, takže musím znovu... bohužel jsem se nestihl podívat, co hlásala, ale něco se zdá se aspoň trochu pohnulo, využití CPU teď kolísá mezi 75-95%... na vrchních pár příčkách poskakuje i taskmgr.exe (ten tam myslím předtím nebyl)

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#18 Příspěvek od motji »

Zkuste když tak gmer v nouzovém režimu. nebyly nějaké řádky červené?
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Edhel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: 06 dub 2008 19:05

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#19 Příspěvek od Edhel »

Tak spadl i podruhé :roll: ... žádných červených řádků jsem si nevšiml, ale těsně předtím, než počítač spadl, nahlásil, že nemůže dva soubory přečíst:
C/Windows/system32/config/software
C/Documents and Settings/Edhel Thorongil/ntuser.dat
Jdu vyzkoušet ten nouzový režim...

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#20 Příspěvek od motji »

Zkuste
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Edhel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: 06 dub 2008 19:05

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#21 Příspěvek od Edhel »

tak, už tu mám i ten delší log z Gmeru, chybí tam jen soubory z disku D, ten jsem zatím vynechal, aby to netrvalo tak dlouho. Ještě je proskenuju a taky sem ten log pošlu.

GMER 1.0.15.15281 - http://www.gmer.net
Rootkit scan 2010-01-06 00:14:27
Windows 5.1.2600 Service Pack 2
Running: gmer.exe; Driver: C:\DOCUME~1\EDHELT~1\LOCALS~1\Temp\pxtdapow.sys


---- System - GMER 1.0.15 ----

SSDT \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.) ZwAllocateVirtualMemory [0xF7797B30]
SSDT Lbd.sys (Boot Driver/Lavasoft AB) ZwCreateKey [0xF76F587E]
SSDT \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.) ZwCreateThread [0xF77976F0]
SSDT sptd.sys ZwEnumerateKey [0xF75B0A92]
SSDT sptd.sys ZwEnumerateValueKey [0xF75B0E20]
SSDT \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.) ZwMapViewOfSection [0xF7797470]
SSDT sptd.sys ZwOpenKey [0xF75AB090]
SSDT \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.) ZwProtectVirtualMemory [0xF7797C50]
SSDT sptd.sys ZwQueryKey [0xF75B0EF8]
SSDT sptd.sys ZwQueryValueKey [0xF75B0D78]
SSDT Lbd.sys (Boot Driver/Lavasoft AB) ZwSetValueKey [0xF76F5BFE]
SSDT \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.) ZwShutdownSystem [0xF7797990]
SSDT \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.) ZwTerminateProcess [0xF77978D0]
SSDT \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.) ZwWriteVirtualMemory [0xF7797D60]

---- Kernel code sections - GMER 1.0.15 ----

? C:\WINDOWS\system32\drivers\sptd.sys Proces nemá přístup k souboru, neboť jej právě využívá jiný proces.
.text USBPORT.SYS!DllUnload F730F62C 5 Bytes JMP 83AFE670
.text tcpip.sys!IPTransmit + 10BC F7053CFA 6 Bytes CALL F73ADE50 Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
.text tcpip.sys!IPTransmit + 263D F705527B 6 Bytes CALL F73ADE50 Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
.text tcpip.sys!ARPRcv + 521E F705A4BE 6 Bytes CALL F73ADE50 Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)

---- Kernel IAT/EAT - GMER 1.0.15 ----

IAT \WINDOWS\System32\Drivers\SCSIPORT.SYS[ntoskrnl.exe!IoConnectInterrupt] [F75BF97E] sptd.sys
IAT pci.sys[ntoskrnl.exe!IoDetachDevice] [F75BF92A] sptd.sys
IAT pci.sys[ntoskrnl.exe!IoAttachDeviceToDeviceStack] [F75DAB4E] sptd.sys
IAT atapi.sys[ntoskrnl.exe!IoConnectInterrupt] [F75BF97E] sptd.sys
IAT atapi.sys[HAL.dll!READ_PORT_UCHAR] [F75ABAB4] sptd.sys
IAT atapi.sys[HAL.dll!READ_PORT_BUFFER_USHORT] [F75ABBFA] sptd.sys
IAT atapi.sys[HAL.dll!READ_PORT_USHORT] [F75ABB7C] sptd.sys
IAT atapi.sys[HAL.dll!WRITE_PORT_BUFFER_USHORT] [F75AC728] sptd.sys
IAT atapi.sys[HAL.dll!WRITE_PORT_UCHAR] [F75AC5FE] sptd.sys
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\i8042prt.sys[HAL.dll!READ_PORT_UCHAR] [F75BEC5A] sptd.sys
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\ndiswan.sys[NDIS.SYS!NdisCloseAdapter] [F73AEC70] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\ndiswan.sys[NDIS.SYS!NdisOpenAdapter] [F73AEBD0] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\ndiswan.sys[NDIS.SYS!NdisDeregisterProtocol] [F73AEB10] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\ndiswan.sys[NDIS.SYS!NdisRegisterProtocol] [F73AE8E0] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\raspppoe.sys[NDIS.SYS!NdisRegisterProtocol] [F73AE8E0] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\raspppoe.sys[NDIS.SYS!NdisOpenAdapter] [F73AEBD0] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\raspppoe.sys[NDIS.SYS!NdisCloseAdapter] [F73AEC70] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\raspppoe.sys[NDIS.SYS!NdisDeregisterProtocol] [F73AEB10] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\psched.sys[NDIS.SYS!NdisDeregisterProtocol] [F73AEB10] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\psched.sys[NDIS.SYS!NdisRegisterProtocol] [F73AE8E0] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\psched.sys[NDIS.SYS!NdisOpenAdapter] [F73AEBD0] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\psched.sys[NDIS.SYS!NdisCloseAdapter] [F73AEC70] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\Drivers\NDProxy.SYS[NDIS.SYS!NdisRegisterProtocol] [F73AE8E0] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\Drivers\NDProxy.SYS[NDIS.SYS!NdisCloseAdapter] [F73AEC70] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\Drivers\NDProxy.SYS[NDIS.SYS!NdisOpenAdapter] [F73AEBD0] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\Drivers\NDProxy.SYS[NDIS.SYS!NdisDeregisterProtocol] [F73AEB10] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\tcpip.sys[NDIS.SYS!NdisCloseAdapter] [F73AEC70] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\tcpip.sys[NDIS.SYS!NdisOpenAdapter] [F73AEBD0] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\tcpip.sys[NDIS.SYS!NdisRegisterProtocol] [F73AE8E0] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\ndisuio.sys[NDIS.SYS!NdisRegisterProtocol] [F73AE8E0] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\ndisuio.sys[NDIS.SYS!NdisDeregisterProtocol] [F73AEB10] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\ndisuio.sys[NDIS.SYS!NdisCloseAdapter] [F73AEC70] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)
IAT \SystemRoot\System32\DRIVERS\ndisuio.sys[NDIS.SYS!NdisOpenAdapter] [F73AEBD0] Teefer.sys (Teefer Driver/Sygate Technologies, Inc.)

---- Devices - GMER 1.0.15 ----

Device \FileSystem\Ntfs \Ntfs 83B651E8
Device \FileSystem\Fastfat \FatCdrom 836AF5C0

AttachedDevice \Driver\Tcpip \Device\Ip wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.)
AttachedDevice \Driver\Kbdclass \Device\KeyboardClass0 SynTP.sys (Synaptics Touchpad Driver/Synaptics, Inc.)
AttachedDevice \Driver\Kbdclass \Device\KeyboardClass1 SynTP.sys (Synaptics Touchpad Driver/Synaptics, Inc.)

Device \Driver\aswTdi \Device\AswUdpFilter wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.)
Device \Driver\NetBT \Device\NetBT_Tcpip_{AEDF9B97-5DF9-4851-8109-277EA0519C02} 83832980
Device \Driver\usbohci \Device\USBPDO-0 83944980
Device \Driver\usbohci \Device\USBPDO-1 83944980
Device \Driver\dmio \Device\DmControl\DmIoDaemon 83BD21E8
Device \Driver\dmio \Device\DmControl\DmConfig 83BD21E8
Device \Driver\dmio \Device\DmControl\DmPnP 83BD21E8
Device \Driver\dmio \Device\DmControl\DmInfo 83BD21E8
Device \Driver\usbehci \Device\USBPDO-2 8396C7E8

AttachedDevice \Driver\Tcpip \Device\Tcp wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.)

Device \Driver\aswTdi \Device\ASWTDI wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.)
Device \Driver\Ftdisk \Device\HarddiskVolume1 83B671E8
Device \Driver\Ftdisk \Device\HarddiskVolume2 83B671E8
Device \Driver\Cdrom \Device\CdRom0 8396E980
Device \Driver\Ftdisk \Device\HarddiskVolume3 83B671E8
Device \Driver\atapi \Device\Ide\IdePort0 83B661E8
Device \Driver\atapi \Device\Ide\IdeDeviceP0T0L0-4 83B661E8
Device \Driver\atapi \Device\Ide\IdePort1 83B661E8
Device \Driver\atapi \Device\Ide\IdeDeviceP0T1L0-c 83B661E8
Device \Driver\NetBT \Device\NetBt_Wins_Export 83832980
Device \Driver\NetBT \Device\NetbiosSmb 83832980
Device \Driver\aswTdi \Device\AswTcpFilter wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.)

AttachedDevice \Driver\Tcpip \Device\Udp wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.)
AttachedDevice \Driver\Tcpip \Device\RawIp wpsdrvnt.sys (wpsdrvnt/Sygate Technologies, Inc.)

Device \Driver\usbohci \Device\USBFDO-0 83944980
Device \Driver\USBSTOR \Device\000000ac 836D81E8
Device \Driver\usbohci \Device\USBFDO-1 83944980
Device \FileSystem\MRxSmb \Device\LanmanDatagramReceiver 8386E980
Device \Driver\usbehci \Device\USBFDO-2 8396C7E8
Device \FileSystem\MRxSmb \Device\LanmanRedirector 8386E980
Device \Driver\USBSTOR \Device\000000ae 836D81E8
Device \Driver\Ftdisk \Device\FtControl 83B671E8
Device \FileSystem\Fastfat \Fat 836AF5C0

AttachedDevice \FileSystem\Fastfat \Fat fltmgr.sys (Microsoft Filesystem Filter Manager/Microsoft Corporation)

Device \FileSystem\Cdfs \Cdfs 83800980

---- Registry - GMER 1.0.15 ----

Reg HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sptd\Cfg@s1 833574774
Reg HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sptd\Cfg@s2 -1838812831
Reg HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sptd\Cfg@h0 1
Reg HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sptd\Cfg\19659239224E364682FA4BAF72C53EA4
Reg HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sptd\Cfg\19659239224E364682FA4BAF72C53EA4@h0 0
Reg HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sptd\Cfg\19659239224E364682FA4BAF72C53EA4@khjeh 0x44 0xEA 0x99 0xC8 ...
Reg HKLM\SYSTEM\ControlSet003\Services\sptd\Cfg\19659239224E364682FA4BAF72C53EA4 (not active ControlSet)
Reg HKLM\SYSTEM\ControlSet003\Services\sptd\Cfg\19659239224E364682FA4BAF72C53EA4@h0 0
Reg HKLM\SYSTEM\ControlSet003\Services\sptd\Cfg\19659239224E364682FA4BAF72C53EA4@khjeh 0x44 0xEA 0x99 0xC8 ...

---- EOF - GMER 1.0.15 ----

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#22 Příspěvek od motji »

Jak to vypadá s počítačem ted?
Ten gmer dělat už nemusíte.
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Edhel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: 06 dub 2008 19:05

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#23 Příspěvek od Edhel »

Bohužel zatím žádná změna... V nouzovém režimu se samozřejmě spouští docela rychle, ale normálně je to pořád tak čtvrt hodiny, než všechno naskočí. CPU je pořád kolem 90%.
Nechal jsem gmer běžet přes noc a nakonec na Dčku stejně nic nenašel.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#24 Příspěvek od motji »

Ale já pořád nevím co pc vytěžuje, :o nečinné procesy jsou ok. Trochu ho pročistíme a uvidíme :) , máte tu úkoly na půl dne :D

:arrow: Odinstalujte combofix přes
Start >> Spustit zkopírujte do okénka:

ComboFix /Uninstall

stiskněte Enter
-To odinstaluje ComboFix a smaže s ním související soubory a složky.



:arrow: Stáhněte T-Cleaner
http://sweb.cz/Marinus/T-Cleaner.exe

-Spusťte,pro potvrzení volby mačkejte klávesu A, Enter
-po použití prográmek vymažte.Pozor,antiviry ho mohou falešně označit za vir


:arrow: Stahněte TFC a použijte
TFC (http://oldtimer.geekstogo.com/TFC.exe)

:arrow: Smažte cache Opery bud ručně nebo ATF Cleanerem
http://www.slunecnice.cz/sw/atf-cleaner/

- v menu nahoře vyberte záložku Firefox / Opera a klikněte na ni
-zatrhněte Select All a pak klikněte na Empty Selected

pozor - přijdete o všechna hesla uložená ve FF /Opere!

-Na záložce main zaškrtněte All users temp a potvrdte Empty selected

:arrow: Z mého podpisu stahněte Ccleaner
-nainstalujte, při výběru, co se má nainstalovat, dejte pryč fajfku u instalace yahoo toolbaru

záložka čistič
-nechejte v levém sloupečku zatrhnuté vše jak je, klikněte na analyzovat
-po analýze klikněte na Spustit Ccleaner

záložka Registry
-klikněte na hledej problémy
- pak klikněte na opravit vybrané problémy :arrow: udělat zálohu registrů - nemusíte
-kliknete opravit všechny problémy :arrow: ok :arrow: zavřít

Ccleaner - čistič doporučuji používat, krásně pročistí pc od dočasných souborů.
Registry pročistí třeba po odinstalaci nějakého programu.

:arrow: Můžete omezit spouštění zbytečných programů po startu
Stáhněte z mého podpisu program StartUpLite
vypíše seznam zbytečně spouštěných programů po startu, vyberete které chcete zastavit,u nich zaškrtnete Disable a klikněte na Continue


:arrow: vyčistění disku
start-spustit - napište cleanmgr - ok..ok
-dát fajfku temporary ,,,offline,,koš,,,dočasné soubory - ok,


start-spustit - napište cleanmgr - ok..ok
-další možnosti - obnovení systému - vyčistit - ok

:arrow: start-spustit - napište chkdsk /f/r
-[enter]
souhlas - restartuje se pc a nechá se disk zkontrolovat

:arrow: defragmentace disku
start - ovládací panely - nástroje pro správu - správa počítače - defragmentace disku
-můžete použít i jiný nástroj na defragmentaci, ten ve windows není nic moc

Za sebe můžu doporučit JK defrag, který se neinstaluje
http://www.slunecnice.cz/sw/jkdefrag/

:arrow: poprosím o nový log ze Rsitu a napište jak to vypadá s počítačem. :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#25 Příspěvek od motji »

Ještě prosím disk po tom všem čištění otestujte Hd tunem, at vyloučíme chybu disku

:arrow: Stahněte HD tune http://www.slunecnice.cz/sw/hd-tune/
-zvolete poslední záložku Error scan
-dejte skenovat, trvá to kolem hodiny.
-pak napište jestli jste měl nějaká políčka červená
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Edhel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: 06 dub 2008 19:05

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#26 Příspěvek od Edhel »

Zatím jsem u vyčištění disku a hádám, že ten zbytek mi potrvá o něco déle než půl dne. Musím teď utéct do školy a práce a zase k tomu zasednu až kolem osmé hodiny... Ccleaner toho moc nenašel (jenom asi 55 registrů), protože jsem ho spustil hned jako první věc poté, co začal počítač blbnout, ale po odinstalování ComboFixu se lehce zrychlilo spouštění windowsů... Už to trvá asi jenom 10 minut :lol:

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#27 Příspěvek od motji »

:D kontrola disku je tak na hodinku, defragmentace - u mě trvá vchviličku protože ji dělám pravidelně, pokud jste delší dobu nefragmentoval, tak to u Vás bude na dlouho :roll: .
HD tune je tak na hodinku, záleží na velikosti disku, ale ten určitě prověřte :!:
Já jsem tu každý den, takže až to budete mít, tak na to kouknu :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Edhel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: 06 dub 2008 19:05

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#28 Příspěvek od Edhel »

Ještě pořád defragmentuju :boxed: Ale do roka a do dne už by to mohlo být hotové:) Dal jsem skript "defragment only", protože jsem moc nevěděl, k čemu je který dobrý, a tenhle mi přišel jako takový záklaní.

Všechno čištění už máme za sebou. Kontrola disku už taky proběhla, ale skončila někdy, když jsem u počítače nebyl, dají se ty výsledky někde zpětně dohledat?

Ještě mě čeká kontrola disku, ale to už by snad nijak nemělo čádné registry ani spuštěné programy ovlivnit, takže posílám log ze rsitu. Jinak je situace pořád stejná. Počítač pomalý, CPU většinou kolem 80-90, ale když se s počítačem nic nedělá, klesá i skoro k nule. Všiml jsem si ale, že mi tu běží některé procesy vícekrát, třeba CLI.exe 3x (všechny pod uživatelem) a svchost.exe 7x (2 za Network service, 1 za Local service a 4 za System).


Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Edhel Thorongil at 2010-01-07 07:34:52
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2
System drive C: has 29 GB (54%) free of 55 GB
Total RAM: 766 MB (27% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 7:39:41, on 7.1.2010
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16762)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\System32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\Program Files\Sygate\SPF\smc.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe
C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\AAWService.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe
C:\Program Files\WIDCOMM\Bluetooth Software\bin\btwdins.exe
C:\WINDOWS\system32\gearsec.exe
C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQ Service.exe
C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\Program Files\Western Digital\WD SmartWare\WD Drive Manager\WDDMService.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe
C:\WINDOWS\BUtilityBar\BisonBar.exe
C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\cli.exe
C:\PROGRA~1\LAUNCH~1\LManager.exe
C:\WINDOWS\RTHDCPL.EXE
C:\Program Files\HP\HP Software Update\HPWuSchd2.exe
C:\Program Files\Java\jre6\bin\jusched.exe
C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\AAWTray.exe
C:\Acer\Empowering Technology\ePower\ePower_DMC.exe
C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe
C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Acer\Empowering Technology\Acer.Empowering.Framework.Launcher.exe
C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\BlueSoleil.exe
C:\Program Files\WIDCOMM\Bluetooth Software\BTTray.exe
C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqtra08.exe
C:\Program Files\Western Digital\WD SmartWare\WD Drive Manager\WDDMStatus.exe
C:\Program Files\Western Digital\WD SmartWare\Front Parlor\WDSmartWare.exe
C:\Acer\Empowering Technology\eLock\Monitor\LockMon.exe
C:\WINDOWS\System32\wbem\unsecapp.exe
C:\WINDOWS\System32\wbem\wmiapsrv.exe
C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqSTE08.exe
C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\cli.exe
C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\cli.exe
D:\install\MyDefrag v4.2.7\MyDefrag.exe
C:\RSIT.exe
C:\hjt\Edhel Thorongil.exe
C:\WINDOWS\system32\taskmgr.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.google.cz/
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://cs.intl.acer.yahoo.com
R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchURL,(Default) = http://uk.rd.yahoo.com/customize/ycomp/ ... .yahoo.com
R1 - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings,ProxyOverride = *.local
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Odkazy
R3 - URLSearchHook: ICQToolBar - {855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQToolBar.dll
R3 - URLSearchHook: (no name) - - (no file)
O2 - BHO: AcroIEHelperStub - {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelperShim.dll
O2 - BHO: RealPlayer Download and Record Plugin for Internet Explorer - {3049C3E9-B461-4BC5-8870-4C09146192CA} - C:\Program Files\Real\RealPlayer\rpbrowserrecordplugin.dll
O2 - BHO: Java(tm) Plug-In SSV Helper - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre6\bin\ssv.dll
O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar.dll
O2 - BHO: Google Toolbar Notifier BHO - {AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D} - C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\5.1.1309.3572\swg.dll
O2 - BHO: Google Dictionary Compression sdch - {C84D72FE-E17D-4195-BB24-76C02E2E7C4E} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\Component\fastsearch_A8904FB862BD9564.dll
O2 - BHO: Java(tm) Plug-In 2 SSV Helper - {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jp2ssv.dll
O2 - BHO: JQSIEStartDetectorImpl - {E7E6F031-17CE-4C07-BC86-EABFE594F69C} - C:\Program Files\Java\jre6\lib\deploy\jqs\ie\jqs_plugin.dll
O3 - Toolbar: ICQToolBar - {855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQToolBar.dll
O3 - Toolbar: Google Toolbar - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar.dll
O4 - HKLM\..\Run: [SkyTel] SkyTel.EXE
O4 - HKLM\..\Run: [AzMixerSel] C:\Program Files\Realtek\InstallShield\AzMixerSel.exe
O4 - HKLM\..\Run: [BisonBar] C:\WINDOWS\BUtilityBar\BisonBar.exe
O4 - HKLM\..\Run: [ATICCC] "C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\cli.exe" runtime -Delay
O4 - HKLM\..\Run: [LManager] C:\PROGRA~1\LAUNCH~1\LManager.exe
O4 - HKLM\..\Run: [eLockMonitor] C:\Acer\Empowering Technology\eLock\Monitor\LaunchMonitor.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Boot] C:\Acer\Empowering Technology\ePower\Boot.exe
O4 - HKLM\..\Run: [RTHDCPL] RTHDCPL.EXE
O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] "C:\Program Files\Java\jre6\bin\jusched.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [Ad-Watch] C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\AAWTray.exe
O4 - HKLM\..\Run: [ePower_DMC] C:\Acer\Empowering Technology\ePower\ePower_DMC.exe
O4 - HKLM\..\Run: [SynTPEnh] C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe
O4 - HKLM\..\Run: [SmcService] C:\PROGRA~1\Sygate\SPF\smc.exe -startgui
O4 - HKLM\..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] "C:\Program Files\Adobe\Reader 9.0\Reader\Reader_sl.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [avast!] C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe
O4 - HKCU\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\System32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')
O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\System32\CTFMON.EXE (User 'Default user')
O4 - Startup: _uninst_setup_9.0.0.722_04.01.2010_21-12.exe.lnk = C:\Documents and Settings\Edhel Thorongil\Local Settings\temp\_uninst_setup_9.0.0.722_04.01.2010_21-12.exe.bat
O4 - Global Startup: Acer Empowering Technology.lnk = ?
O4 - Global Startup: Adobe Gamma Loader.lnk = C:\Program Files\Common Files\Adobe\Calibration\Adobe Gamma Loader.exe
O4 - Global Startup: BlueSoleil.lnk = C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\BlueSoleil.exe
O4 - Global Startup: Bluetooth.lnk = ?
O4 - Global Startup: HP Digital Imaging Monitor.lnk = C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqtra08.exe
O4 - Global Startup: WDDMStatus.lnk = C:\Program Files\Western Digital\WD SmartWare\WD Drive Manager\WDDMStatus.exe
O4 - Global Startup: WDSmartWare.lnk = C:\Program Files\Western Digital\WD SmartWare\Front Parlor\WDSmartWare.exe
O8 - Extra context menu item: E&xportovat do aplikace Microsoft Office Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000
O8 - Extra context menu item: Send to &Bluetooth Device... - C:\Program Files\WIDCOMM\Bluetooth Software\btsendto_ie_ctx.htm
O9 - Extra button: Zdroje informací - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\REFIEBAR.DLL
O9 - Extra button: @btrez.dll,-4015 - {CCA281CA-C863-46ef-9331-5C8D4460577F} - C:\Program Files\WIDCOMM\Bluetooth Software\btsendto_ie.htm
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @btrez.dll,-12650 - {CCA281CA-C863-46ef-9331-5C8D4460577F} - C:\Program Files\WIDCOMM\Bluetooth Software\btsendto_ie.htm
O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra button: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - C:\Program Files\ICQ6.5\ICQ.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - C:\Program Files\ICQ6.5\ICQ.exe
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O16 - DPF: {1239CC52-59EF-4DFA-8C61-90FFA846DF7E} (Musicnotes Viewer) - http://www.musicnotes.com/download/mnviewer.cab
O16 - DPF: {2BC66F54-93A8-11D3-BEB6-00105AA9B6AE} (Symantec AntiVirus scanner) - http://security.symantec.com/sscv6/Shar ... vSniff.cab
O16 - DPF: {644E432F-49D3-41A1-8DD5-E099162EEEC5} (Symantec RuFSI Utility Class) - http://security.symantec.com/sscv6/Shar ... /cabsa.cab
O16 - DPF: {E2883E8F-472F-4FB0-9522-AC9BF37916A7} - http://platformdl.adobe.com/NOS/getPlusPlus/1.6/gp.cab
O18 - Filter: x-sdch - {B1759355-3EEC-4C1E-B0F1-B719FE26E377} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\Component\fastsearch_A8904FB862BD9564.dll
O23 - Service: avast! iAVS4 Control Service (aswUpdSv) - ALWIL Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe
O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\System32\Ati2evxx.exe
O23 - Service: avast! Antivirus - ALWIL Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe
O23 - Service: avast! Mail Scanner - ALWIL Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe
O23 - Service: avast! Web Scanner - ALWIL Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe
O23 - Service: BlueSoleil Hid Service - Unknown owner - C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\BTNtService.exe (file missing)
O23 - Service: ##Id_String1.6844F930_1628_4223_B5CC_5BB94B879762## (Bonjour Service) - Apple Computer, Inc. - C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe
O23 - Service: Bluetooth Service (btwdins) - Broadcom Corporation. - C:\Program Files\WIDCOMM\Bluetooth Software\bin\btwdins.exe
O23 - Service: FLEXnet Licensing Service - Macrovision Europe Ltd. - C:\Program Files\Common Files\Macrovision Shared\FLEXnet Publisher\FNPLicensingService.exe
O23 - Service: Gear Security Service (GEARSecurity) - GEAR Software - C:\WINDOWS\system32\gearsec.exe
O23 - Service: Google Software Updater (gusvc) - Google - C:\Program Files\Google\Common\Google Updater\GoogleUpdaterService.exe
O23 - Service: ICQ Service - Unknown owner - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQ Service.exe
O23 - Service: iPod Service (iPodService) - Apple Computer, Inc. - C:\Program Files\iPod\bin\iPodService.exe
O23 - Service: Java Quick Starter (JavaQuickStarterService) - Sun Microsystems, Inc. - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe
O23 - Service: Lavasoft Ad-Aware Service - Lavasoft - C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\AAWService.exe
O23 - Service: LockServ - Unknown owner - C:\Acer\Empowering Technology\eLock\LockServ.exe (file missing)
O23 - Service: Pml Driver HPZ12 - HP - C:\WINDOWS\system32\HPZipm12.exe
O23 - Service: Sygate Personal Firewall (SmcService) - Sygate Technologies, Inc. - C:\Program Files\Sygate\SPF\smc.exe
O23 - Service: WD SmartWare Drive Manager (WDDMService) - WDC - C:\Program Files\Western Digital\WD SmartWare\WD Drive Manager\WDDMService.exe
O23 - Service: WD SmartWare Background Service (WDSmartWareBackgroundService) - Memeo - C:\Program Files\Western Digital\WD SmartWare\Front Parlor\WDSmartWareBackgroundService.exe

--
End of file - 11576 bytes

======Scheduled tasks folder======

C:\WINDOWS\tasks\Ad-Aware Update (Weekly).job

======Registry dump======

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3}]
Adobe PDF Link Helper - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelperShim.dll [2009-02-27 75128]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{3049C3E9-B461-4BC5-8870-4C09146192CA}]
RealPlayer Download and Record Plugin for Internet Explorer - C:\Program Files\Real\RealPlayer\rpbrowserrecordplugin.dll [2008-08-09 308856]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43}]
Java(tm) Plug-In SSV Helper - C:\Program Files\Java\jre6\bin\ssv.dll [2009-04-05 320920]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7}]
Google Toolbar Helper - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar.dll [2009-09-01 259696]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D}]
Google Toolbar Notifier BHO - C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\5.1.1309.3572\swg.dll [2009-09-01 668656]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{C84D72FE-E17D-4195-BB24-76C02E2E7C4E}]
Google Dictionary Compression sdch - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\Component\fastsearch_A8904FB862BD9564.dll [2009-09-01 470512]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9}]
Java(tm) Plug-In 2 SSV Helper - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jp2ssv.dll [2009-04-05 34816]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{E7E6F031-17CE-4C07-BC86-EABFE594F69C}]
JQSIEStartDetectorImpl Class - C:\Program Files\Java\jre6\lib\deploy\jqs\ie\jqs_plugin.dll [2009-04-05 73728]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar]
{855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - ICQToolBar - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQToolBar.dll [2008-12-09 958200]
{2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - Google Toolbar - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar.dll [2009-09-01 259696]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"SkyTel"=C:\WINDOWS\SkyTel.EXE [2006-05-16 2879488]
"AzMixerSel"=C:\Program Files\Realtek\InstallShield\AzMixerSel.exe [2006-04-14 53248]
"BisonBar"=C:\WINDOWS\BUtilityBar\BisonBar.exe [2006-09-08 245760]
"ATICCC"=C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\cli.exe [2006-01-02 45056]
"LManager"=C:\PROGRA~1\LAUNCH~1\LManager.exe [2006-06-23 602112]
"eLockMonitor"=C:\Acer\Empowering Technology\eLock\Monitor\LaunchMonitor.exe [2006-03-31 16384]
"Boot"=C:\Acer\Empowering Technology\ePower\Boot.exe [2006-03-15 579584]
"RTHDCPL"=C:\WINDOWS\RTHDCPL.EXE [2006-06-27 16248320]
"SunJavaUpdateSched"=C:\Program Files\Java\jre6\bin\jusched.exe [2009-04-05 136600]
"Ad-Watch"=C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\AAWTray.exe [2009-10-07 520024]
"ePower_DMC"=C:\Acer\Empowering Technology\ePower\ePower_DMC.exe [2006-05-30 421888]
"SynTPEnh"=C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe [2006-03-03 761946]
"SmcService"=C:\PROGRA~1\Sygate\SPF\smc.exe [2004-10-15 2577632]
"Adobe Reader Speed Launcher"=C:\Program Files\Adobe\Reader 9.0\Reader\Reader_sl.exe [2009-02-27 35696]
"avast!"=C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe [2009-08-17 81000]

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"ctfmon.exe"=C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe [2004-08-17 15360]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\HP Software Update]
[]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\ICQ]
C:\Program Files\ICQ6.5\ICQ.exe [2009-03-01 172792]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\iTunesHelper]
C:\Program Files\iTunes\iTunesHelper.exe [2003-12-16 229376]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\MSMSGS]
C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe [2004-10-13 1694208]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\NeroFilterCheck]
C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe [2001-07-09 155648]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\QuickTime Task]
C:\Program Files\QuickTime\QTTask.exe [2008-09-06 413696]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\swg]
C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\GoogleToolbarNotifier.exe [2009-09-01 39408]

C:\Documents and Settings\All Users\Nabídka Start\Programy\Po spuštění
Acer Empowering Technology.lnk - C:\Acer\Empowering Technology\Acer.Empowering.Framework.Launcher.exe
Adobe Gamma Loader.lnk - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Calibration\Adobe Gamma Loader.exe
BlueSoleil.lnk - C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\BlueSoleil.exe
Bluetooth.lnk - C:\Program Files\WIDCOMM\Bluetooth Software\BTTray.exe
HP Digital Imaging Monitor.lnk - C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqtra08.exe
WDDMStatus.lnk - C:\Program Files\Western Digital\WD SmartWare\WD Drive Manager\WDDMStatus.exe
WDSmartWare.lnk - C:\Program Files\Western Digital\WD SmartWare\Front Parlor\WDSmartWare.exe

C:\Documents and Settings\Edhel Thorongil\Nabídka Start\Programy\Po spuštění
_uninst_setup_9.0.0.722_04.01.2010_21-12.exe.lnk - C:\Documents and Settings\Edhel Thorongil\Local Settings\temp\_uninst_setup_9.0.0.722_04.01.2010_21-12.exe.bat

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify\AtiExtEvent]
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.dll [2006-04-26 61440]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ShellServiceObjectDelayLoad]
WPDShServiceObj - {AAA288BA-9A4C-45B0-95D7-94D524869DB5} - C:\WINDOWS\system32\WPDShServiceObj.dll [2006-10-18 133632]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\Lavasoft Ad-Aware Service]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\network\Lavasoft Ad-Aware Service]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]
"dontdisplaylastusername"=0
"legalnoticecaption"=
"legalnoticetext"=
"shutdownwithoutlogon"=1
"undockwithoutlogon"=1

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\explorer]
"NoDriveTypeAutoRun"=323
"NoDriveAutoRun"=67108863
"NoDrives"=0

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\explorer]
"NoDriveAutoRun"=
"NoDriveTypeAutoRun"=
"NoDrives"=

[HKEY_LOCAL_MACHINE\system\currentcontrolset\services\sharedaccess\parameters\firewallpolicy\standardprofile\authorizedapplications\list]
"%windir%\system32\sessmgr.exe"="%windir%\system32\sessmgr.exe:*:enabled:@xpsp2res.dll,-22019"
"C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\BlueSoleil.exe"="C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\BlueSoleil.exe:*:Enabled:BlueSoleil"
"C:\WINDOWS\system32\dpnsvr.exe"="C:\WINDOWS\system32\dpnsvr.exe:*:Enabled:Microsoft DirectPlay8 Server"
"D:\install\Vidomi\slave.exe"="D:\install\Vidomi\slave.exe:*:Enabled:slave"
"C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqtra08.exe"="C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqtra08.exe:*:Enabled:hpqtra08.exe"
"C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqste08.exe"="C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqste08.exe:*:Enabled:hpqste08.exe"
"C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpofxm08.exe"="C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpofxm08.exe:*:Enabled:hpofxm08.exe"
"C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hposfx08.exe"="C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hposfx08.exe:*:Enabled:hposfx08.exe"
"C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hposid01.exe"="C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hposid01.exe:*:Enabled:hposid01.exe"
"C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqscnvw.exe"="C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqscnvw.exe:*:Enabled:hpqscnvw.exe"
"C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqkygrp.exe"="C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqkygrp.exe:*:Enabled:hpqkygrp.exe"
"C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqCopy.exe"="C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqCopy.exe:*:Enabled:hpqcopy.exe"
"C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpfccopy.exe"="C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpfccopy.exe:*:Enabled:hpfccopy.exe"
"C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpzwiz01.exe"="C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpzwiz01.exe:*:Enabled:hpzwiz01.exe"
"C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpoews01.exe"="C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpoews01.exe:*:Enabled:hpoews01.exe"
"C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqnrs08.exe"="C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqnrs08.exe:*:Enabled:hpqnrs08.exe"
"%windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe"="%windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe:*:Enabled:@xpsp3res.dll,-20000"
"D:\install\torrent\uTorrent.exe"="D:\install\torrent\uTorrent.exe:*:Enabled:µTorrent"
"C:\Program Files\ICQ6.5\ICQ.exe"="C:\Program Files\ICQ6.5\ICQ.exe:*:Enabled:ICQ6"
"C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe"="C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe:*:Enabled:Bonjour"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\system\currentcontrolset\services\sharedaccess\parameters\firewallpolicy\domainprofile\authorizedapplications\list]
"%windir%\system32\sessmgr.exe"="%windir%\system32\sessmgr.exe:*:enabled:@xpsp2res.dll,-22019"
"%windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe"="%windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe:*:Enabled:@xpsp3res.dll,-20000"

======List of files/folders created in the last 1 months======

2010-01-07 07:34:52 ----D---- C:\rsit
2010-01-06 19:34:04 ----A---- C:\WINDOWS\system32\MyDefragScreenSaver.exe
2010-01-06 08:58:25 ----SHD---- C:\RECYCLER
2010-01-05 18:47:49 ----A---- C:\RootRepeal report 01-05-10 (18-47-49).txt
2010-01-05 18:47:32 ----A---- C:\RootRepeal report 01-05-10 (18-47-32).txt
2010-01-04 08:44:00 ----A---- C:\RSIT.exe
2010-01-03 12:01:25 ----D---- C:\WINDOWS\pss
2010-01-03 09:33:06 ----A---- C:\RootRepeal report 01-03-10 (09-33-06).txt
2010-01-01 19:29:44 ----D---- C:\Program Files\CCleaner
2009-12-24 23:33:41 ----D---- C:\Documents and Settings\Edhel Thorongil\Data aplikací\Western Digital
2009-12-24 23:33:29 ----D---- C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\Western Digital
2009-12-24 23:32:28 ----D---- C:\Program Files\Western Digital

======List of files/folders modified in the last 1 months======

2010-01-07 07:36:16 ----D---- C:\hjt
2010-01-07 07:36:12 ----D---- C:\WINDOWS\Prefetch
2010-01-06 19:34:04 ----D---- C:\WINDOWS\system32
2010-01-06 17:48:12 ----D---- C:\WINDOWS
2010-01-06 17:45:26 ----D---- C:\WINDOWS\temp
2010-01-06 09:58:05 ----A---- C:\WINDOWS\SchedLgU.Txt
2010-01-06 09:19:58 ----D---- C:\Program Files\Mozilla Firefox
2010-01-06 08:44:18 ----SHD---- C:\System Volume Information
2010-01-06 08:44:18 ----D---- C:\WINDOWS\system32\Restore
2010-01-06 07:58:20 ----RASH---- C:\boot.ini
2010-01-06 07:58:19 ----A---- C:\WINDOWS\win.ini
2010-01-06 07:58:19 ----A---- C:\WINDOWS\system.ini
2010-01-05 22:06:35 ----D---- C:\WINDOWS\system32\drivers
2010-01-05 19:25:12 ----D---- C:\WINDOWS\system32\CatRoot2
2010-01-04 23:37:04 ----HD---- C:\WINDOWS\inf
2010-01-03 13:48:34 ----D---- C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\Spybot - Search & Destroy
2010-01-03 09:05:08 ----A---- C:\WINDOWS\NeroDigital.ini
2010-01-02 19:13:28 ----D---- C:\WINDOWS\AppPatch
2010-01-02 19:13:03 ----D---- C:\Program Files\Common Files
2010-01-02 16:52:40 ----RD---- C:\Program Files
2010-01-01 19:41:53 ----D---- C:\WINDOWS\Debug
2010-01-01 19:41:32 ----D---- C:\WINDOWS\Minidump
2009-12-26 17:57:47 ----RSD---- C:\WINDOWS\Fonts
2009-12-24 23:33:28 ----SHD---- C:\WINDOWS\Installer
2009-12-24 23:33:27 ----D---- C:\Config.Msi
2009-12-24 23:32:56 ----DC---- C:\WINDOWS\system32\DRVSTORE
2009-12-23 21:06:05 ----D---- C:\WINDOWS\system32\config
2009-12-19 16:37:19 ----D---- C:\Documents and Settings\Edhel Thorongil\Data aplikací\Image Zone Express
2009-12-19 11:45:08 ----D---- C:\WINDOWS\Help
2009-12-16 09:46:32 ----D---- C:\Documents and Settings\Edhel Thorongil\Data aplikací\uTorrent
2009-12-08 18:47:14 ----A---- C:\WINDOWS\system32\CmdLineExt03.dll

======List of drivers (R=Running, S=Stopped, 0=Boot, 1=System, 2=Auto, 3=Demand, 4=Disabled)======

R1 Aavmker4;avast! Asynchronous Virus Monitor; C:\WINDOWS\system32\drivers\Aavmker4.sys [2009-08-17 26944]
R1 aswSP;avast! Self Protection; C:\WINDOWS\system32\drivers\aswSP.sys [2009-08-17 114768]
R1 aswTdi;avast! Network Shield Support; C:\WINDOWS\system32\drivers\aswTdi.sys [2009-08-17 51376]
R1 WmiAcpi;Microsoft Windows Management Interface for ACPI; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\wmiacpi.sys [2004-08-03 8832]
R1 wpsdrvnt;wpsdrvnt; \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\wpsdrvnt.sys []
R2 aswFsBlk;aswFsBlk; C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\aswFsBlk.sys [2009-08-17 20560]
R2 aswMon2;avast! Standard Shield Support; C:\WINDOWS\system32\drivers\aswMon2.sys [2009-08-17 94160]
R2 BTSERIAL;Bluetooth Serial Driver; \??\C:\WINDOWS\System32\drivers\btserial.sys []
R2 DritekPortIO;Dritek General Port I/O; \??\C:\PROGRA~1\LAUNCH~1\DPortIO.sys []
R2 int15;int15; \??\C:\WINDOWS\System32\drivers\int15.sys []
R2 mdmxsdk;mdmxsdk; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\mdmxsdk.sys [2006-02-14 12672]
R2 tvicport;tvicport; \??\C:\WINDOWS\System32\drivers\tvicport.sys []
R2 wg3n;SyGate for NT, wg3n; C:\WINDOWS\SYSTEM32\Drivers\wg3n.sys [2004-10-15 14568]
R2 wg4n;SyGate for NT, wg4n; C:\WINDOWS\SYSTEM32\Drivers\wg4n.sys [2004-10-15 14568]
R2 wg5n;SyGate for NT, wg5n; C:\WINDOWS\SYSTEM32\Drivers\wg5n.sys [2004-10-15 14568]
R2 wg6n;SyGate for NT, wg6n; C:\WINDOWS\SYSTEM32\Drivers\wg6n.sys [2004-10-15 14568]
R2 zntport;zntport; \??\C:\WINDOWS\System32\drivers\zntport.sys []
R3 aswRdr;aswRdr; C:\WINDOWS\system32\drivers\aswRdr.sys [2009-08-17 23152]
R3 ati2mtag;ati2mtag; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\ati2mtag.sys [2006-04-26 1540096]
R3 BlueletAudio;Bluetooth Audio Service; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\blueletaudio.sys [2005-08-31 20480]
R3 BlueletSCOAudio;Bluetooth SCO Audio Service; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\BlueletSCOAudio.sys [2005-08-31 20480]
R3 btaudio;Bluetooth Audio Device; C:\WINDOWS\system32\drivers\btaudio.sys [2006-01-17 328061]
R3 BTHidEnum;Bluetooth HID Enumerator; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\vbtenum.sys [2005-07-29 11988]
R3 BTKRNL;Bluetooth Bus Enumerator; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\btkrnl.sys [2006-01-17 850474]
R3 Cam5603D;Acer OrbiCam; C:\WINDOWS\System32\Drivers\BisonCam.sys [2006-05-09 806272]
R3 CmBatt;Microsoft ACPI Control Method Battery Driver; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\CmBatt.sys [2004-08-03 14080]
R3 DKbFltr;Dritek Keyboard Filter Driver; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\DKbFltr.sys [2004-12-07 16896]
R3 EMSCR;EMSCR; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\EMS7SK.sys [2006-05-24 61056]
R3 ESDCR;ESDCR; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\ESD7SK.sys [2006-05-24 40064]
R3 ESMCR;ESMCR; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\ESM7SK.sys [2006-05-24 74752]
R3 GEARAspiWDM;GEAR CDRom Filter; C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\GEARAspiWDM.sys [2003-11-03 9760]
R3 HDAudBus;Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\HDAudBus.sys [2005-01-07 138752]
R3 hidusb;Ovladač třídy standardu HID; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\hidusb.sys [2001-10-25 9600]
R3 HSF_DPV;HSF_DPV; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\HSF_DPV.sys [2006-06-12 990592]
R3 HSFHWAZL;HSFHWAZL; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\HSFHWAZL.sys [2006-06-12 208384]
R3 IntcAzAudAddService;Service for Realtek HD Audio (WDM); C:\WINDOWS\system32\drivers\RtkHDAud.sys [2006-06-28 4304384]
R3 mouhid;Ovladač myši standardu HID; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\mouhid.sys [2001-10-25 12160]
R3 ROOTMODEM;Microsoft Legacy Modem Driver; C:\WINDOWS\System32\Drivers\RootMdm.sys [2001-10-25 5888]
R3 rtl8139;Realtek RTL8139(A/B/C)-based PCI Fast Ethernet Adapter NT Driver; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\RTL8139.SYS [2004-08-03 20992]
R3 sdbus;sdbus; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\sdbus.sys [2004-08-03 67584]
R3 SynTP;Synaptics TouchPad Driver; C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\SynTP.sys [2006-03-03 192672]
R3 usbehci;Ovladač miniportu rozšířeného radiče hostitele Microsoft USB 2.0; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\usbehci.sys [2004-08-03 26624]
R3 usbhub;Rozbočovač umožnující USB2; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\usbhub.sys [2004-08-03 57600]
R3 usbohci;Ovladač Miniport otevřeného hostitelského řadiče Microsoft USB; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\usbohci.sys [2004-08-03 17024]
R3 USBSTOR;Ovladač velkokapacitního paměťového zařízení USB; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\USBSTOR.SYS [2004-08-03 26496]
R3 VComm;Virtual Serial port driver; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\VComm.sys [2004-10-19 61312]
R3 VcommMgr;Bluetooth VComm Manager Service; C:\WINDOWS\System32\Drivers\VcommMgr.sys [2006-02-28 84836]
R3 winachsf;winachsf; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\HSF_CNXT.sys [2006-06-12 727808]
S3 AR5211;Atheros Wireless Network Adapter Service; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\ar5211.sys [2006-01-25 488448]
S3 Bridge;Most MAC; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\bridge.sys [2004-08-03 71552]
S3 BridgeMP;Miniport mostu MAC; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\bridge.sys [2004-08-03 71552]
S3 BT;Bluetooth PAN Network Adapter; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\btnetdrv.sys [2006-01-19 10068]
S3 Btcsrusb;Bluetooth USB For Bluetooth Service; C:\WINDOWS\System32\Drivers\btcusb.sys [2005-10-23 23000]
S3 BTDriver;Bluetooth Virtual Communications Driver; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\btport.sys [2006-01-17 30459]
S3 BTNetFilter;Bluetooth Network Filter; \??\C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\Device\Win2k\BTNetFilter.sys []
S3 BTWDNDIS;Bluetooth LAN Access Server; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\btwdndis.sys [2006-01-17 148900]
S3 BTWUSB;WIDCOMM USB Bluetooth Driver; C:\WINDOWS\System32\Drivers\btwusb.sys [2006-01-17 65688]
S3 CCDECODE;Dekodér Closed Caption; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\CCDECODE.sys [2004-08-03 17024]
S3 HPZid412;IEEE-1284.4 Driver HPZid412; C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\HPZid412.sys [2006-04-12 49664]
S3 HPZipr12;Print Class Driver for IEEE-1284.4 HPZipr12; C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\HPZipr12.sys [2006-04-12 16496]
S3 HPZius12;USB to IEEE-1284.4 Translation Driver HPZius12; C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\HPZius12.sys [2006-04-12 21568]
S3 MSTEE;Microsoft Streaming Tee/Sink-to-Sink Converter; C:\WINDOWS\system32\drivers\MSTEE.sys [2004-08-03 5504]
S3 NABTSFEC;NABTS/FEC VBI Codec; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\NABTSFEC.sys [2004-08-03 85376]
S3 NdisIP;Microsoft TV/Video Connection; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\NdisIP.sys [2004-08-03 10880]
S3 Ndisprot;ArcNet NDIS Protocol Driver; \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\Ndisprot.sys []
S3 SLIP;BDA Slip De-Framer; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\SLIP.sys [2004-08-03 11136]
S3 streamip;BDA IPSink; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\StreamIP.sys [2004-08-03 15360]
S3 usbccgp;Obecný nadřazený ovladač Microsoft USB; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\usbccgp.sys [2004-08-03 31616]
S3 usbprint;Třída USB Printer; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\usbprint.sys [2004-08-03 25856]
S3 usbscan;Ovladač skeneru USB; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\usbscan.sys [2004-08-03 15104]
S3 WDC_SAM;WD SCSI Pass Thru driver; C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\wdcsam.sys [2009-02-13 11520]
S3 WpdUsb;WpdUsb; C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\wpdusb.sys [2006-10-18 38528]
S3 WSTCODEC;Dálnopisný kodek světového standardu; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\WSTCODEC.SYS [2004-08-03 19328]
S3 WudfRd;Windows Driver Foundation - User-mode Driver Framework Reflector; C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\wudfrd.sys [2006-09-28 82944]
S4 IntelIde;IntelIde; C:\WINDOWS\system32\drivers\IntelIde.sys []
S4 sptd;sptd; C:\WINDOWS\System32\Drivers\sptd.sys [2007-02-08 646392]
S4 vsdatant;vsdatant; C:\WINDOWS\system32\drivers\vsdatant.sys []

======List of services (R=Running, S=Stopped, 0=Boot, 1=System, 2=Auto, 3=Demand, 4=Disabled)======

R2 aswUpdSv;avast! iAVS4 Control Service; C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe [2009-08-17 18752]
R2 Ati HotKey Poller;Ati HotKey Poller; C:\WINDOWS\System32\Ati2evxx.exe [2006-04-26 405504]
R2 avast! Antivirus;avast! Antivirus; C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe [2009-08-17 138680]
R2 Bonjour Service;##Id_String1.6844F930_1628_4223_B5CC_5BB94B879762##; C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe [2006-02-28 229376]
R2 btwdins;Bluetooth Service; C:\Program Files\WIDCOMM\Bluetooth Software\bin\btwdins.exe [2006-01-17 266295]
R2 GEARSecurity;Gear Security Service; C:\WINDOWS\system32\gearsec.exe [2003-11-03 53248]
R2 ICQ Service;ICQ Service; C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQ Service.exe [2008-10-19 222456]
R2 JavaQuickStarterService;Java Quick Starter; C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe [2009-04-05 152984]
R2 Lavasoft Ad-Aware Service;Lavasoft Ad-Aware Service; C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\AAWService.exe [2009-10-07 1028432]
R2 SmcService;Sygate Personal Firewall; C:\Program Files\Sygate\SPF\smc.exe [2004-10-15 2577632]
R2 WDDMService;WD SmartWare Drive Manager; C:\Program Files\Western Digital\WD SmartWare\WD Drive Manager\WDDMService.exe [2009-10-14 98304]
R2 WudfSvc;Windows Driver Foundation - User-mode Driver Framework; C:\WINDOWS\system32\svchost.exe [2004-08-17 14336]
R3 avast! Mail Scanner;avast! Mail Scanner; C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe [2009-08-17 254040]
R3 avast! Web Scanner;avast! Web Scanner; C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe [2009-08-17 352920]
S2 BlueSoleil Hid Service;BlueSoleil Hid Service; C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\BTNtService.exe []
S2 LockServ;LockServ; C:\Acer\Empowering Technology\eLock\LockServ.exe -p []
S2 Pml Driver HPZ12;Pml Driver HPZ12; C:\WINDOWS\system32\HPZipm12.exe [2007-08-09 73728]
S2 WDSmartWareBackgroundService;WD SmartWare Background Service; C:\Program Files\Western Digital\WD SmartWare\Front Parlor\WDSmartWareBackgroundService.exe [2009-06-16 20480]
S3 aspnet_state;ASP.NET State Service; C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\aspnet_state.exe [2005-09-23 29896]
S3 clr_optimization_v2.0.50727_32;.NET Runtime Optimization Service v2.0.50727_X86; C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\mscorsvw.exe [2005-09-23 66240]
S3 FLEXnet Licensing Service;FLEXnet Licensing Service; C:\Program Files\Common Files\Macrovision Shared\FLEXnet Publisher\FNPLicensingService.exe [2009-11-10 654848]
S3 gusvc;Google Software Updater; C:\Program Files\Google\Common\Google Updater\GoogleUpdaterService.exe [2009-09-01 182768]
S3 iPodService;iPod Service; C:\Program Files\iPod\bin\iPodService.exe [2003-12-16 417792]
S3 ose;Office Source Engine; C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Source Engine\OSE.EXE [2003-07-28 89136]
S3 WMPNetworkSvc;Služba Windows Media Player Network Sharing; C:\Program Files\Windows Media Player\WMPNetwk.exe [2007-01-05 913920]

-----------------EOF-----------------

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#29 Příspěvek od motji »

Ty procesy jsou ok.
Čím defragmentujete?
Počkám na tu kontrolu disku a pak zkusíme ještě jeden program :)
Co Cpu tak moc vytěžuje když nic neděláte?
Zkuste vypnout firewall a Ad aware, jestli se to nezlepší.
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Edhel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: 06 dub 2008 19:05

Re: CPU na 100 a pomalý počítač

#30 Příspěvek od Edhel »

Dodefragmentováno a spouštění windowsů se zase trochu zrychlilo (už to snad ani nebylo těch 10 minut:)). Použil jsem Mydefrag, což by měla být nová verze toho JKDefragu.

Chvíli jsem na to koukal a nejvíc to CPU tížily Nečinné procesy, ten Ad aware, taskmgr.exe, wmpivr.exe, ePower_DCM.exe a občas i CLI.exe, ale nic z toho se nedrželo vysoko moc dlouho, všechny tak poskakovaly nahoru a dolu a střídali se v tom, kdo z nich si na chvilku pro sebe urve tak 50%.

Vypnul jsem Ad aware i firewall (Sygate) a počítač se zdá se taky nepatrně zrychlil, zvuky se ale pořád sekají.
A teď jdu na tu kontrolu disku.

Odpovědět