Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém s přehříváním procesoru, při nenáročné hře.

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
pitrisin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: 22 čer 2019 19:36

Re: Problém s přehříváním procesoru, při nenáročné hře.

#31 Příspěvek od pitrisin »

Ano Teplota je ve °C a má 100 °C a 210 °F . Ano procesoru. Jak jsem říkal, tak ten větrák co se točí pomalu neni ten na chladiči, ale na boční stěně bedny.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přehříváním procesoru, při nenáročné hře.

#32 Příspěvek od Rudy »

Při otevřené skříni si sáhněte na chladič procesoru. Na takto rozpáleném chladiči byste neměl udržet ruku a je velmi divné, že se PC samo nevypne. Pokud je opravdu teplota tak vysoká, pak může být závada pouze v chlazení procesoru, nebo v procesoru samotném. Musel bych to vidět, na dálku není možné přesně určit, jestli jde o vadu chlazení, nebo procesoru.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

pitrisin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: 22 čer 2019 19:36

Re: Problém s přehříváním procesoru, při nenáročné hře.

#33 Příspěvek od pitrisin »

Při zapnutém pc jsem sáhnul na chladič procesoru a byl studený. Vůbec napálil.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přehříváním procesoru, při nenáročné hře.

#34 Příspěvek od Rudy »

Z toho vyplývá, že údaje z toho softu jsou haluz a zbytečně jsma se vzrušovali. Základní deska s tím softem zřejmě není kompatibilní.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

pitrisin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: 22 čer 2019 19:36

Re: Problém s přehříváním procesoru, při nenáročné hře.

#35 Příspěvek od pitrisin »

Jaj, no mě to připadalo, že je to divný, když to nepálí. Mohl by jste mi prosím doporučit nějaký jiný program ? Ale zaráží mě pár věcí, že když to skočí na 100 celsia, tak větrák začne strašně hučet. A v programu hwmonitor TMPIN2 skočí na 100 celsia a 210 F.

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15214
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Problém s přehříváním procesoru, při nenáročné hře.

#36 Příspěvek od JaRon »

FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

pitrisin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: 22 čer 2019 19:36

Re: Problém s přehříváním procesoru, při nenáročné hře.

#37 Příspěvek od pitrisin »

Zkoušel jsem to udělat skrz tento program. A furt to ukazeju stejný teploty. A PC furt hučí.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přehříváním procesoru, při nenáročné hře.

#38 Příspěvek od Rudy »

Pochybuji, že kdyby teplota procesoru byla 100°C, že by PC ještě fungoval. Při teplotách nad 80°C se většinou systém zhroutí a lze ho spustit až po vychladnutí. Navíc současné biosy mají tepelnou ochranu, kterou je možné nastavit obvykle v rozmezí 60 - 80°C. Při skutečném překročení nastavené teploty vypíná PC a nedovolí jeho spuštění, dokud neklesne teplota pod nastavenou mez.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět