Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém, který nejspíš nikdo nevyřeší BIRTDHAY zuckeblb

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
Purchan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: 14 pro 2021 14:28

Problém, který nejspíš nikdo nevyřeší BIRTDHAY zuckeblb

#1 Příspěvek od Purchan »

Ahoj, před XYZ lety, jsem si regnul nějaký random IG účet, na který jsem nikdy nic nenahrál použil jsem ho nejspíš 1x 2x. A zapomněl jsem na něj.

Dnes mi na ten email došlo v 14:07, 17:04 a 17:32

Nové přihlášení na Instagram ze zařízení Samsung SM-G973F přes Instagram

Zaznamenali jsme nové přihlášení, bombickrasa

Zaznamenali jsme přihlášení ze zařízení, které běžně nepoužíváte.

Samsung SM-G973F · Instagram · Kyiv, Ukraine

January 22 at 8:31 AM (PDT)

Pokud šlo o vás, můžete tento e-mail ignorovat. Pokud nikoli, zabezpečte si účet tady.

Přečtěte si další informace o tom, jak můžete zabezpečit svůj účet.


Tak si říkám, nic se neděje resetuju heslo.. a smáznu ten IG..
Resetnul jsem heslo, vyzkoušel jsem všechno ale na ten účet ani profil se nemám šanci dostat. :twisted:

Chce to uvést datum narození zkoušel jsem svoje i různé další ale nepustí mě to dál musel jsem tam zadat před mnoha lety nějaké random.

Otázka tedy zní : Má někdo podobnou zkušenost?

A netušíte, dostal se na ten účet ten hacker? O ten účet mi nejde, jenom nechcu aby se tam prováděla nějaká trestná činnost at už spamming či jiné podvodné věci.
Proto doufám, že kdyžto nepustí mě jakožto majitele, tak to nepustilo i toho hackera.

Jestli ho to tam pustilo a mě ne, tak to at Zuckenberg už vážně táhne do p*či. :evil: :evil:
Přílohy
ig.jpg
ig.jpg (20.58 KiB) Zobrazeno 580 x

Uživatelský avatar
Diallix
Rádce
Rádce
Příspěvky: 2760
Registrován: 27 dub 2008 10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém, který nejspíš nikdo nevyřeší BIRTDHAY zuckeblb

#2 Příspěvek od Diallix »

Bohužiaľ, takéto útoky sú časté.

Dôvod, ktorý útočníci používajú spočíva buť v BruteForce attacku alebo spustením programu na počítači obeti, kedy malware odošle všetke potrebné údaje útočníkovi, napr. na server.

Dá sa to však spraviť aj opačne. Osobne som bol najatý dvomi slečnami - stolker a podvodník, ktorý praktikoval nelegálnu činnosť s bitcoinami na ukradnutom účte. Hold reverzné postupy netrvajú deň dva, ale omnoho dlhšie. Je vyžadovaná znalosť behaviorálneho správania a potrieb podvodníka. Ide o finančné nie príliš prívetivý dlhodobejší postup, no nie vždy s pozitývnym a istým výsledkom.

Preto doporučujem dbať o zvýšené zabezpečenie účtov.
Vyšla moja nová kniha BOTNETY! :173: Informácie o nej nájdete tu: >> BOTNETY <<

¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­
---
Obrázek Hľadáme nové posily do nášej CyberSecurity UNIT jednotky. Viac informácií o tom, čo to obnáša a ako sa pripojiť nájdete tu: >> CyberSecurity UNIT << Obrázek
----
Nízkoúrovňový, Vysokoúrovňový programátor - profilová karta tu: card <<
----
Háveťárna - UPLOAD Malwaru: >> upload <<
---
Ak sa Vám ľúbi moja práca a ste sňou spokojný, môžete ma kontaktovať na: diallix@centrum.sk, info@diallix.net alebo diallix@forum.viry.cz .
---
Momentálne aktívny ako:
- konzultant, vývojár a tutor výskumu inteligentného malwaru.
- tutor v oblasti dotazovacích jazykoch SQL (TSQL, PLSQL), objektového programovania (c++,c#,php) pre študentov.

Na fóre pôsobím ako:
- Bezpečnostná autorita viry.cz
- Zástupca tutora pre vzdelávanie nováčikov
- Zakladateľ Cyber Security jednotky

Odpovědět