Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

APP centrum

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
jaroslak
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: 30 bře 2006 12:46

Re: APP centrum

#16 Příspěvek od jaroslak »

Nainstaloval jsem Windows 11.
Chyba se včera objevila znovu s tím, že mám doinstalovat "ostatní utility" (viz. výše). To jsem udělal a dnes se chyba neprojevila.
k8k

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4399
Registrován: 30 pro 2013 22:29
Bydliště: Bratislava

Re: APP centrum

#17 Příspěvek od Conder »

Ospravedlnujem sa za oneskorenie.

Chybove hlasky programu Gigabyte APP Center uz teda prestali po instalacii tych dalsich Gigabyte utilit? Kazdopadne na webe gigabyte.com bola pred par dnami pridana nova verzia APP Center, takze ak by boli opat nejake problemy, skus stiahnut a nainstalovat poslednu verziu.

A co sa tyka tej chyby pri aktualizacii ovladacov AMD grafiky, s tym este je problem alebo uz to ide?
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

jaroslak
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: 30 bře 2006 12:46

Re: APP centrum

#18 Příspěvek od jaroslak »

Nainstaloval jsem aktualizaci Win 11, odinstaloval jsem APP centrum a nainstaloval doporučené, totéž jsem udělal s AMD Radeon Software, a zatím to věechno funguje. Tak uvidíme. Pár dní to nechte ještě otevřené, ale pokud nic enapíšu, tak jsme skončili. Děkuji za pomoc.
k8k

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4399
Registrován: 30 pro 2013 22:29
Bydliště: Bratislava

Re: APP centrum

#19 Příspěvek od Conder »

Nie je zaco :) Temu teda nechavam este otvorenu
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

Odpovědět