Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Prieskumník vo Windows 11 Pro sa reštartuje

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zamčeno
Zpráva
Autor
kostik123456
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: 21 dub 2014 09:39

Prieskumník vo Windows 11 Pro sa reštartuje

#1 Příspěvek od kostik123456 »

Dobrý deň,

mám nainštalovaný nový Windows 11 Pro, ale keď som dal reštartovať prieskumníka v správcovi úloh tak sa neustále reštartuje...
Musel som stlačiť staré známe CTRL + ALT + DEL a reštartovať PC. Viete mi poradiť prečo to robí? Mám podozrenie, že to nastalo po poslednej kumulatívnej aktualizácii. Predtým to bolo v poriadku, ale niesom si istý...
Vďaka za rady a pomoc.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prieskumník vo Windows 11 Pro sa reštartuje

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Win11 je nový OS, který by měl být k dispozici v říjnu letošního roku. Takže vaše verze není finální, může tedy mít nějaké nedokonalosti (bylo tomu tak prakticky u všech verzí). My opravdu nevíme, co by to mohlo způsobovat. Jedinou možnost vidím v odinstalování aktualizace, může to klidě být i jiný problém. S verzí 11 vám zatím neporadíme, jste v tomto směru první, kdo podobný dotaz tady dal.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

kostik123456
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: 21 dub 2014 09:39

Re: Prieskumník vo Windows 11 Pro sa reštartuje

#3 Příspěvek od kostik123456 »

Rudy
Problém vyriešený, robila to jedna aplikácia. Už je všetko v poriadku. Inak z Windows 11 som maximálne spokojný a zdá sa mi byť rýchlejší a svižnější ako. Windows 10. Mnoho softov ako treba DVBDream ktoré majú dosť vysoké požiadavky na zaťaženie systému sa zrýchlili. Z tohto operačného systému po týždni používania som zatiaľ nadšený. :thumbsup:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prieskumník vo Windows 11 Pro sa reštartuje

#4 Příspěvek od Rudy »

OK, já děkuji za zajímavé informace! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno