Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Moja sieť je malwerová

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
highlow
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 20 čer 2020 14:51

Moja sieť je malwerová

#1 Příspěvek od highlow »

Ahoj ,mám celkom dlho jeden problém a neviem ho vyriešiť . žiadne antivirové programy ani rady nepomáhajú . Moja sieť sa správa divne.
Problém začal dávnejšie všimol som si to keď som odosielal na jednej stránke ticket na support a po odoslaní ma zablokoval bezpečnostný systém webu že vraj sa pokúšam o SQLI útok.
Potom keď som napríklad na Githube preklikával pár krát pager tak ma to taktiež zablokovalo (oops something wrong..) pričom myslím že to modifikovalo/uje query ktoré odosielam.
Alebo keď niečo hladám na youtube tak mi to dá občas vyplniť google capthu aby si potvrdili že nie som robot. ..Takto to nerobí vždy , ale len striedavo a občas . Robí to vo všetkých browseroch takže to nieje nejaké rozšírenie . Nechal som to tak , neriešil som to , medzi tým notebook išiel kvôli iným problémom na zálohovanie disku a reinštaláciu windowsu , a myslím že malware prežil.

keď si chcem zaregistrovať seznam email tak to jednoducho nejde lebo mi napíšu že kvôli robotom(útokom) mi nevytvoria účet . Tak isto som chcel cez PC založiť instagram ale hneď pri kliknutí na "registrovať" mi to účet zablokuje a napíše že uvideli na mojom účte nezvyčajnú aktivitu(otázka je aká je zvyčajná aktivita keď ig nepoužívam?..) . občas mi rôzne služby pri prihlásení žiadajú 2FA overenie cez telefon (ktoré to normálne nerobia) . Neviem si stým radi , neviem sa na žiadne solídnejšie služby zaregistrovať , alebo to požaduje 2FA atd.. Je to vec siete , lebo to tak robí v každom browsery. ESET ani rôzne iné tooly a softwary nepomáhajú . Predpokladám že je to buď veľmi kvalitný rootkit ktorý to robí , alebo mám hacknutý router .

Vie tu niekto analyzovať "sieťoví provoz" ? napríklad skúsim sa zaregistrovať na ten seznam , dám vám report sietovej aktivity a že by mi nejaká dobrý duša vedela zistiť kámeň úrazu .

videli ste niekedy niečo podobné ? ďakujem .

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja sieť je malwerová

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Toto jsme tu ještě opravdu neměli. Není ovšem zřejmé, co způsobuje tento stav, zda váš PC, nebo jiný ne stejné síti. Takže mohu poiuze zkontrolovat váš PC. Dejte logy FRST+Addition: https://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13&t=154679 .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

highlow
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 20 čer 2020 14:51

Re: Moja sieť je malwerová

#3 Příspěvek od highlow »

Zablokoval mi to antivir aj defender . je to určite bezpečný program ?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja sieť je malwerová

#4 Příspěvek od Rudy »

Běžně ho tu používáme, jen některým antivirům se nelíbí. Virus to není, je to skener procesů, v němž se dá mazat. Po dobu práce s těmito utilitami antivir vypněte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět