Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Trhá se počítač, hlavně prohlížeč

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
kružítko
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 16 čer 2019 08:14

Re: Trhá se počítač, hlavně prohlížeč

#16 Příspěvek od kružítko »

Ok. Teď se akorát teda ještě objevil jeden problém, po tom všem čištění, když jsem restartoval počítač, tak se mi začala objevovat tahle hláška >> https://ctrlv.cz/shots/2020/03/28/FG4t.png

Počítač jsem ale kupoval jako sestavu, s nainstalovaným systémem, a doteď se mi podobné hláška nikdy neobjevila.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Trhá se počítač, hlavně prohlížeč

#17 Příspěvek od Rudy »

Tady nezbývá, než ověřit u prodávajícího, jak to s legalitou OS doopravdy je. Tohle tu nevyřešíme.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

kružítko
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 16 čer 2019 08:14

Re: Trhá se počítač, hlavně prohlížeč

#18 Příspěvek od kružítko »

Jo, já jen abyste to věděl, že to pravděpodobně udělal nějakej ten cleaner. Protože 7 let mi windows jedou bez problému (myslím z hlediska legálnosti), a hodinu po restartu, kterému předcházely ty kontroly a výmazy, to najednou začne psát že je nainstalována nelegální kopie Windows, to asi nebude náhoda.

A ten Malwarebytes mně ani nechce povolit přístup na tenhle web, jenom proto že název webu obsahuje slovo "viry" :-)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Trhá se počítač, hlavně prohlížeč

#19 Příspěvek od Rudy »

Tak pokud máte opravdu "cinknutý" systém, ADWCleaner a ostatní antiAdWare utility ho objeví. Že vám 7, nebo kolik let fungoval OS bez problémů, nic neznamená. Cracklé systémy dokonce mohou i aktualizovat. Vy se musíte dovědět, zda vám to ten dotyčný prodal s nelegálním OS, nebo ne. V druhém případě je to chyba systému a ta je řešitelná s tech. podporou Microsoft. Za to naše čističe opravdu nemohou. Kromě toho zde neposkytujeme pomoc klientům s cracklými OS z důvodu uvedeného v první větě.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

kružítko
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 16 čer 2019 08:14

Re: Trhá se počítač, hlavně prohlížeč

#20 Příspěvek od kružítko »

Ok, tak já to zkusím nějak ověřit. Nebo ještě mě napadlo, není možné že by tam byl na disku někde soubor s aktivačním klíčem, který se mi smazal, a když ho tam zadám znovu, tak to zase poběží normálně?

Děkuji.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Trhá se počítač, hlavně prohlížeč

#21 Příspěvek od Rudy »

Mohl by tam být jedině tehdy, pokud jste si ho sám uložil. Pokud chcete zjistit, jaký klíč je vložen do systému, použijte ProductKeyViewer: https://www.instaluj.cz/windows-product-key-viewer .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět