Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nefunkčí tlačítka myši v oknech

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Tigermann
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 09 lis 2019 15:03

Re: Nefunkčí tlačítka myši v oknech

#31 Příspěvek od Tigermann »

Tak vypadá to že ani čistá instalace win8.1 s formátem systémového disku na tenhle můj problém nestačí. Naštstí jsem zkusil oslovit známé a na zítra jsem domluven s jedním správcem serveru, snad mu půjde lépe diagnostika než mě mě už došly nápady. Pokusím se dát vědět čím to bylo pokud se zadaří to vyřešit. Děkuji za trpělivost :worship:

Tigermann
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 09 lis 2019 15:03

Re: Nefunkčí tlačítka myši v oknech

#32 Příspěvek od Tigermann »

Zdravím tak nakonec to přecijen byla myš, která po připojení způsobila že ty další myši dělali to stejné. Chvíli to vypadalo že za to můžou ty usb porty, ale naštěstí se ta myš na Win10 kamaráda projevila rovnou všude, takže byla jednodušší diagnostika. Nakonec tak sice vypadám jako pitomec že to bylo myší, ale věřte mi že to nebylo jednoduché zjistit :oops: Takže můžete téma uzavřít :closed: Děkuji za pomoc a omlouvám se že jsem tu kvůli takové "banalitě" tak dlouho otravoval.

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15214
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Nefunkčí tlačítka myši v oknech

#33 Příspěvek od JaRon »

Ahoj,
podstatne je, ze to funguje.
AV problem sme vylucili pomerne rychlo ☺
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Zamčeno