Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Dobrý den, "asi mám něco v kompu"...detaily níže

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
hermelín
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 02 srp 2019 15:59

Dobrý den, "asi mám něco v kompu"...detaily níže

#1 Příspěvek od hermelín »

Ještě jednou přeji dobrý den všem čtejícím.
Toto je odkaz na můj post na anglickém foru o PC.
https://pchelpforum.net/t/cant-open-certain-exe.38951/
mám problém a nemůžu otevřít některé .exe soubory.
nejedná se o konkrétní soubory (přeneseně ano) ale které mi jdou a nejdou mi příjde náhodné.
nejhorší je to například u regsvr32.exe či jiné systémové exe.
instaláky nefungují padají, nebo se kompletně seknou. někdy až do bodu hard resetu.
v podstatě kdo neumí anglicky na odkazu.. popíši problém ještě jednou.
(tento příklad je jeden z mnoha)
Starší pařani budou nejspíš znát Jagged Alliance 2. No modifikace jsou velkým trendem a je to fajn.
Stáhnul jsem onu modifikaci a má 2 části, dva .exe soubory.
první soubor je asi 300mb a druhý asi 6mb. (dejme tomu první je verse modu 1.0 a druhý menší je patch na 1.01)
první otevřu a zeptá se to kam chci extrahovat. pokud však kliknu na druhý, myš se sekne na půl sekundy, za cca 5 sekund to udělá znova a takto asi 3x či 4x , a pak na mě skočí 0xc0000006.
vtip je v tom že mezi těmito dvěmi exe jsem nenašel rozdíl (až na velikost a to, že to není stejný soubor : -) )
někdy se myš seká úplně z ničeho nic stejným výše popsaným způsobem ( snad jakoby se na pozadí pc něco snažilo zapnout ? )
No na anglickým foru jsou to samé logy a myslím že to nikam nevede. dá se s tím žít ale leze to na nervy.
Děkuji a pište pište : - )

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý den, "asi mám něco v kompu"...detaily níže

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Asi vám nepomůžeme, hry se tu neřeší. Jsme bezpečnostní fórum. Viz. https://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601 (bod 9). Můžeme vám poze PC vyčistit.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět