Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Zaseknutí Windows (bez modré smrti) - u více PC ve firmě

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
eskodrom
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 26 říj 2008 18:39

Zaseknutí Windows (bez modré smrti) - u více PC ve firmě

#1 Příspěvek od eskodrom »

Ahoj všem profíkům,

je tu už sakra dlouho (možná 10 let zpět), co jsem tu s vámi řešil problém na mém tehdejším PC a pomohli jste mi, tak jsem si na toto fórum znovu vzpomněl, protože už jsme trochu bezdradní (ve firmě). Nyní máme jeden problém na třech PC s Windows 7, kterého se nedokážeme zbavit. Nicméně kompetentní osoba, která tohle u nás řeší, je nyní nedostupná, ale nám už tak trochu docházejí nervy, protože třeba i 10x za pracovní dobu natvrdo resetujeme PC, takže to jdu už řešit na vlastní triko.
Začalo se to dít od začátku prosince 2018. Člověk normálně pracuje a z ničehonic se PC "hryzne" a nejde nic jiného než tvrdý reset. Původně jsem myslel, že odchází něco z HW, ale dva kolegové si na to začali stěžovat ve stejnou dobu jako já. Nějaké diskuze na netu to svalovaly na aktualizace, nicméně sranda je, že já jsem žádné od roku 2017 neinstaloval. Nicméně pro jistotu šéf nařídil, ať je nainstaluji a pak odinstaluje všem ty podezřelé a špatné, které by to mohly způsobovat. Nepomohlo. Další zajímavostí je, že někteří kolegové (také s Windows 7) tyhle potíže nemají.

Prosím tedy o radu, jaké programy mám stáhnout a spustit přes ně kontrolu. Vím, že tu dřív frčel MWAV aj. utilitky, tak se radši ptám, než vám tu rovnou vkládat logy, které třeba ani nepotřebujete.

Moc díky za všechny rady, protože už se blíží moment, kdy otevřu okno a PC poletí... :-)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaseknutí Windows (bez modré smrti) - u více PC ve firmě

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Fórum viry.cz se nezabývá odvirováním a čištěním firemních PC. Viz pravidla: https://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601 (bod 6). Zkuste zde: https://www.neslape.cz/?utm_campaign=ne ... ium=banner u kolegů. Děkuji.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

eskodrom
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 26 říj 2008 18:39

Re: Zaseknutí Windows (bez modré smrti) - u více PC ve firmě

#3 Příspěvek od eskodrom »

Ah, tak se omlouvám, to jsem netušil. Nicméně u nás by si za to nikdo ani tu smetánku a plat neslíznul, bohužel tu žádného IT mistra nemáme. :-D Všechno delámě tak nějak sami, takže proto jsem sem přišel, protože si nikdo z nás neví rady.

Nicméně i tak díky.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaseknutí Windows (bez modré smrti) - u více PC ve firmě

#4 Příspěvek od Rudy »

Rádo se stalo. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět