Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

neovládáme klávesnici

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
milano66
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 05 led 2019 13:48

Re: neovládáme klávesnici

#16 Příspěvek od milano66 »

Zatím beze změny, pořád si klávesnice dělá to pořád to samé, restartoval jsem to dvakrát. Každopádně notebook naběhl bleskově, jen ta klávesnice.. Nepomůže asi ani odinstalace prohlížečů? Zkoušel jsem nově Mozillu, nepomohlo to. Google jsem nedělal, ale asi to nepomůže, když ten problém se vyskytl na obou notebookách najednou..

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: neovládáme klávesnici

#17 Příspěvek od Rudy »

Přeinstalování prohlížečů nepomůže. I když je zvláštní, že se problém děje současně na 2 NB, nemusí to ještě znamenat, že klávesky nemají mech. vadu. Zkuste klávesky odebrat (odinstalovat) ve správci zařízení a restartovat. Při novém nabíhání bude kláveska znovu načtena. Pak vyzkoušejte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

milano66
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 05 led 2019 13:48

Re: neovládáme klávesnici

#18 Příspěvek od milano66 »

Nepomohlo to, právě že je divné, že se to stalo na obou notebookách. Problém přetrvává....
Vše píšu z virtuální klávesnice..

Ten druhý notebook spadl, je černá obrazovka nereaguje, nejde se dostat do Biosu. Chvíli se snaží opravit počítač, někdy se unaví a nabídne v modré obrazovce nabídku na recovery a další možnosti, chtěl jsem třeba udělat v příkazovým řádku
sfc /scannow, nebo chkdsk apod. jenže u scannow nenapíšu písmeno o. A pořád se snaží udělat opravu. Dostal jsem se i na recovery, se zachováním souborů, ale zase problém plný hardisk není kam udělat zálohu...

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: neovládáme klávesnici

#19 Příspěvek od Rudy »

Zkuste připoji externí klávesku a vyzkoušejte, zda bude plně funkční. U toho druhého NB je pravděpodobná nějaká hw chyba.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

milano66
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 05 led 2019 13:48

Re: neovládáme klávesnici

#20 Příspěvek od milano66 »

Byl jsem koupit klávesnici a ta funguje správně. I na druhém notebooku jsem aspoň napsal příkazový řádek.
Zkouším ten druhý notebook s těmito příkazovými řádky jestli to pomůže, máte když tak nějaký nápad čím by to mohlo naběhnout...Do Biosu se nemohu zatím dostat.
bootrec.exe /fixmbr
bootrec.exe /fixboot
bootrec.exe /RebuildBcd

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: neovládáme klávesnici

#21 Příspěvek od Rudy »

Tím, že nová kláveska funguje správně, je dokázáno, že ta vestavěná je vadná. V druhém případě to vypadá na nějakou hw chybu (dokladem je to, že se nemůžete dostat do biosu. Zkuste nejprve vyjmout baterii a spustit. Pokud se to nezdaří, vyjměte z NB disk a CD mechaniku a zkusit spustit a dostat se do biosu. Když to nepůjde ani, je chyba na zákl. desce. V tom případě bude třeba navštívit servis.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

milano66
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 05 led 2019 13:48

Re: neovládáme klávesnici

#22 Příspěvek od milano66 »

Jenom je zvláštní, že obě najednou začaly zlobit, to je moc divný. Takže co s tím, vyměnit klávesnici, co řadiče nebo aktualizace ovladače, i když to píše, že vše je ok..

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: neovládáme klávesnici

#23 Příspěvek od Rudy »

Minimálně v tom dokázanem případě vyměnit. Je to sice divné, může se to ale stát. Druhý NB ale má vážnější problém, tam nějaká hw chyba blokuje start tak, že se nedostanete ani do biosu. Bez podrobného otestování vám na dálku neporadím.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

milano66
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 05 led 2019 13:48

Re: neovládáme klávesnici

#24 Příspěvek od milano66 »

Dobrý den Rudy, omlouvám se, že jsem se odmlčel, spousty práce a řešení, ten druhý notebook co spadl a nejde, zkusím vyndat harddisk a připojit se na jiném PC a uvidíme jestli klekl harddisk nebo je problém na desce. U toho prvního tedy nic už více nevymyslíme, co by se dalo udělat ohledně klávesnice? Myslíte si, že v nejhorším případě bude potřeba přeinstalovat notebook, a potom ta klávesnice půjde, na externí klávesnici to funguje v pohodě? Jenže člověk neví stoprocentně, že tam nic není, když se to stalo na obou notebookách, nějaká havěť :arcisit: , nebo myslíte, že po všech těch úkonech co se dělaly by to mělo být ok?
Každopádně moc děkuji za ochotu a pomoc.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: neovládáme klávesnici

#25 Příspěvek od Rudy »

Tak pokud jiná kláveska funguje normálně, je zřejmé, že ta vestavěná bude vadná. Pochybuji, že by reinstal systému něco změnil. U NB, který spadl, může být vadný disk (dokonce bych si troufl tvrdit, že je to vysoce pravděpodobné). Může ovšem být i vadná (mech. porušená) základní deska.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět