Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
vlazy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 10 led 2008 13:32

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#46 Příspěvek od vlazy »

Dnes jsem zkusil vyměnit baterií za novou a prozatím mi ta myš funguje docela dobře bez problémů. Jestli to bylo tou baterií to se ale ukáže až s časem jestli se ty problémy zase nezačnou vyskytovat.
Pokud by to byl nějaký problém s tou myší např., že by byla nějak vadná tak by to bylo asi na reklamaci, ale to by se těžko dokazovalo když se ten problém nevyskytuje vždy.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10

7lk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: 23 srp 2012 12:35

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#47 Příspěvek od 7lk »

;-) wow ... nech mi trošku domýšlivosti, že jsem uhodil hřebík na hlavičku a budeš z toho mít užitek ... fungující myš ;-)
ať vydrží, je to hezký kousek. L

vlazy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 10 led 2008 13:32

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#48 Příspěvek od vlazy »

Nyní mám v té myši novou baterií ale občas se mi nyní večer zase trochu zasekává. Není to nic hrozného, ale připadá mi to, že to ještě asi bohužel není zcela v pořádku.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10

7lk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: 23 srp 2012 12:35

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#49 Příspěvek od 7lk »

:-( jsem to zakřikl ... vem jí k jinému compu. L

vlazy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 10 led 2008 13:32

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#50 Příspěvek od vlazy »

Vyzkoušet tu myš na jiném kompu je možná dobrá rada, ale já jiný počítač na kterém bych to mohl vyzkoušet nemám a ani nevím kde bych to mohl jít vyzkoušet. Nerad bych někoho s tím obtěžoval a něco na cizím počítači zkoušel. Ono se ten problém s myší neprojevuje vždy. Někdy to funguje i delší dobu celkem dobře a někdy jsou s tím problémy.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10

7lk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: 23 srp 2012 12:35

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#51 Příspěvek od 7lk »

Pak už nevím jak pomoct ... kdybys byl odněkud poblíž K.Varů, tak i klidně půjčím nějakou svou a budu se "trápit" s Tvojí. Ohledně klávesnice a myší jsem hodně rozmazlený, protože comp je u mne základní pracovní nástroj a musí to fungovat podle mých představ, takže v současnosti nenecházím klávesnici, která by aspoň vzdáleně připomínala funkčností Microsoft K 2000 v bílém provedení :-(

vlazy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 10 led 2008 13:32

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#52 Příspěvek od vlazy »

Bohužel jsem z opačného konce republiky. Jinak děkuji za snahu a ochotu poradit nějaké řešení mých problémů s myší.
Zrovna nyní mi ta myš zase funguje docela dobře, ale co bude za chvíli se dá asi těžko odhadnout.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10

7lk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: 23 srp 2012 12:35

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#53 Příspěvek od 7lk »

Tak do Brna se dostanu minimálně jednou za měsíc ;-) ale k věci??? Spíše tedy alchimie... Podle popisu myši: "Popis konektoru Bezdrátový USB nano přijímač o frekvenci 2,4 GHz Technologie bezdrátového připojení Bezdrátová technologie 2,4 GHz" a zkouším uvažovat nahlas ... Dějí se problémy stabilně na jednom místě a na jiném je funkčnost lepší? Nebo, mobil položený poblíž notesu atd.? Používáš více podobných bezdrátů? Jestli se to neděje kvůli rušení přenosového pásma ... v dalším už jen "hloupá rada", prohlížím stránky HP, nedaří se mi stáhnout jejich příručky a jen vidím cenu 350,- Kč, což bych řekl, že je, aspoň pro mě a omlouvám se nabubřelost!, částka, kterou bych obětoval a zkusil koupit jinou myš, protože tolik trablů s ní ??? Na druhou stranu, taky bych raději ty peníze utratil za víno než za myš ;-) Hezký den L

vlazy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 10 led 2008 13:32

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#54 Příspěvek od vlazy »

Počítač mám stabilně na jednom místě a nepřemísťují ho různě po domě a u něho mám i tu myš. Příliš nechápu jak mobil by mohl ovlivňovat funkčnost bezdrátové myši. Jiné bezdráty u počítače nemám. Mám tam pouze router s WiFi, ale to snad na tu myš vliv mít nebude.
Pokud ta myš není vadna tak podle mne to vypadá spíše na nějaký softwarový problém v počítači, ale nevyznám se v tom. Ten můj počítač je už 7,5 let starý a tak už není v tak dobré kondici jako když byl nový. Za ty roky se v něm určitě nahromadilo spousta různé havěti a to více či méně může být příčinou některých problémů. I to, že se mi často disk zatěžuje na 100% asi nebude zcela v pořádku.

Tu myš jsem koupil za 255 Kč. Samozřejmě by se dala jinam koupit i za více, ale patřím k lidem kteří neradi dávají za něco více když stejnou věc jde koupit i levněji. Za víno by se ty peníze samozřejmě také daly utratit, ale s tim bych asi počítač nedokázal ovládat. :)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10

7lk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: 23 srp 2012 12:35

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#55 Příspěvek od 7lk »

Wifina jede také na 2,4MHz, samozřejmě vliv by to mít nemělo, ale někdy se zadaří ... je-li to o takové ceně, fakt bych popřemýšlel nad jiným kusem, nebo se smířit s občasným problémem, v compu by to nemělo být. L

vlazy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 10 led 2008 13:32

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#56 Příspěvek od vlazy »

Podle čeho usuzuješ, že v compu by to nemělo být?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10

7lk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: 23 srp 2012 12:35

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#57 Příspěvek od 7lk »

Protože myš a klávesnice mají přednost před ostatními službami a je-li něco obzvlášť špatně, tak nefungují vůbec a ne jen občas. Někdy se mi taky stane, že při probuzení z hybernace se nepřipojí USB klávesnice (cca 5x za rok), musím restartovat a pak dlouho žádné problémy, myš tedy používám taky kabelovou, protože prostě tak mi to přijde spolehlivější i když současně připojená druhá bezdrátovka nikdy nevynechala (občas používám ovládání myši na levou ruku).
Jde samozřejmě zapnou správce úloh a koukat, zda v případě výpadků není zatížení procesoru na 100% nějakou setrvalejší dobu, pak bych připustil, že ani na tu myš nemá procesor čas a její pohyb prostě nebere. Jde-li opravdu o tak starší comp bylo by to možné, pak už vážně nevím co by pomohlo. L

vlazy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 10 led 2008 13:32

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#58 Příspěvek od vlazy »

Správce úloh občas sledují. Procesor se mi až tak hodně na 100% nezatěžuje. Často (ne vždy) se ale zatěžuje disk na 95 - 100% a někdy ten stav trvá i delší dobu. Nejvíce ho zatěžuje asi Comodo, a občas i systém. Pokud jde o paměť tak tu mi nejvíce zatěžují prohlížeče Firefox a IE, ale to je asi tím, že mám ve zvyku (možná je to zlozvyk) mít otevřené současně spoustu panelů.
Myslím, že ty moje problémy s počítačem a hlavně s myší zde asi bohužel nevyřeším.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10

7lk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: 23 srp 2012 12:35

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#59 Příspěvek od 7lk »

Nejspíš nevyřešíme ... tak jen, zda má smysl v takto postarším notesu vyměnit disk za SSD, ceny poklesly a někdy je to rozumný kompromis mezi cenou a výkonem místo nového compu. L

vlazy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 10 led 2008 13:32

Re: Jak odstranit hrozbu nalezenou Comodem?

#60 Příspěvek od vlazy »

Do budoucna mám v úmyslu hardwarové upgrade toho mého počítače (ne notebooku) a to bych pak asi zvážil ten SSD disk. Nyní by možná mohlo pomoct přeinstalování Windows, ale do toho se mi moc nechce a sám bych to nedělal protože to neumím a nevyznám se v tom.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10

Odpovědět