Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Windows failed to start - error 0xc0000034

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
lalajkaa
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 08 čer 2018 21:35

Windows failed to start - error 0xc0000034

#1 Příspěvek od lalajkaa »

Ahoj,

dneska jsem klonovala HDD na SSD pomocí DVD s Acronis True Image. Všechno proběhlo podle plánu. Windows 7 naběhl bez problému s připojeným pouze SSD, ale i s připojenými oběma disky. HDD jsem proto formátovala a ve správě disků jsem smazala vyhrazenou část na systém HDD disku. Z SSD jsem přesunula obrázky, videa, hudbu a některé dokumenty na HDD kvůli místu. A protože vše vypadalo v pořádku, přeinstalovala jsem Nvidia driver. A rozhodla jsem se tedy zavřít case, že už s komponenty manipulovat nebudu - bohužel při zapnutém počítači. Když jsem došroubovala poslední šroubek, z ničeho nic se objevila modrá smrt a PC se restartoval, ale zobrazila se pouze tato obrazovka: https://i0.wp.com/neosmart.net/wiki/wp- ... jpg?ssl=1/

Vložila jsem instalační CD Windows, dala jsem opravit, ale při vybrání OS tam žádný v nabídce nebyl. Rozhodla jsem se to přejít, dala jsem vyhledat a opravit problémy, počítač se poprvé restartoval, nepomohlo to a od té doby pokaždé, když dám opravit počítač, tak to napíše, že to není kompatibilní s nainstalovanym systémem.

Do příkazového řádku jsem napsala příkazy jako bootrec.exe /fixmbr, /fixboot - ty fungovaly správně, ale při /rebuildbcd poté, co jsem zvolila A, tak to napsalo: nelze nalézt požadované systémové zařízení.

Prohledala jsem spoustu fór, zkoušela všechno pořád dokola, ale nic nepomohlo.

SSD disk lze na jiném PC normálně načíst jako úložiště.

Děkuji za jakoukoli radu, já už jsem v koncích :/.

lalajkaa
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 08 čer 2018 21:35

Re: Windows failed to start - error 0xc0000034

#2 Příspěvek od lalajkaa »

Tak kdyby měl někdo podobný problém a opravení systému by nešlo spustit s touto hláškou: "tato verze možností obnovení systému není kompatibilní s verzí systému Windows, kterou se pokoušíte opravit", tak pomohlo, když jsem zaměnila v BIOSu pořadí bootování disků - první právě to CD a jako druhé Windows manager na SSD. Poté šlo normálně spustit opravení systému a systém se sám opravil - žádné další příkazy jsem nemusela dávat.

Odpovědět