Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

neustále se plní disk

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118200
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: neustále se plní disk

#16 Příspěvek od Rudy »

Smažte všechny nálezy MBAM.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

jarmyl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: 17 dub 2007 04:05

Re: neustále se plní disk

#17 Příspěvek od jarmyl »

Dobrý den,
tak jsem v noci smazal nálezy a teď během dne pozoruju co se děje .. přesunul jsem cca 1 GB na externí disk v noci ihned po vymazání nálezů a vypadalo to nadějně .. místo se "drželo", ale dnes ráno opět hlásí systém nedostatek místa blížící se nule .. přesunul jsem tedy ráno cca 500mb a (do teď tedy 16:30) mě místo na disku C skočí od rána po 2 hodinách na 1,6gb pak po dalších třech hodinách na 11mb. Teď mám 32mb. Zkoušel jsem zkontrolovat disk, jestli není porouchaný (jde o ssd) přes crystaldiskinfo a hlásí mi to stav dobrý.

Tak opravdu nevím kde je zakopaný pes, byl bych samozřejmě nerad, kdybych Vás zatěžoval nějakou, na mé straně zanedbanou "blbinou" :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118200
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: neustále se plní disk

#18 Příspěvek od Rudy »

Zanedbanou údržbou to nebude. Spíše to tipuji na některou legální apilkaci, která něco stahuje. Jen bych rád věděl, jaké soubory to jsou a do kterého adresáře se ukládají. To mi žýádný z logů neprozradil. Nezbývá, než se upomenout, od které doby se toto děje a co jste v té době instaloval. Máte tam, řekněme exotický soft, který tady běžně nevídám.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

jarmyl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: 17 dub 2007 04:05

Re: neustále se plní disk

#19 Příspěvek od jarmyl »

Tak poslední byl program od lenova tuším lenovovantage .. zkusim se ještě zahloubat v paměti, jestli něco jiného.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118200
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: neustále se plní disk

#20 Příspěvek od Rudy »

Hloubejte a pak na zkoušku tyto aplikace odinstalujte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

jarmyl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: 17 dub 2007 04:05

Re: neustále se plní disk

#21 Příspěvek od jarmyl »

Dobrý den,
nainstaloval jsme si program WinDirStat na kontrolu místa na disku a "vypadly" mi z toho soubory pravděpodobně navázané na program Snip (snímání obrazovky od MS). 85gb má "SnipUsageUpload.txt" a 40gb má "SnipUsages.txt Dle mě to by mohl být ten zakopaný pes, jelikož vůbec nechápu proč by měl program geneovat tyto soubory a v této velikosti. Píši pr Vás informativně, třeba se bude někdy hodit. Budu je mazat odpoledne a program zkusím přeinstalovat. Možná

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118200
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: neustále se plní disk

#22 Příspěvek od Rudy »

To by mhlo být ono. V příadě, že to nepomůže zkuste smazat zálohy systému (vypnout obnovení systému).
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět