Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Vir se znovu objeví při zapnutí PC

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
tejt
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: 28 srp 2013 18:11

Re: Vir se znovu objeví při zapnutí PC

#31 Příspěvek od tejt »

Asi se povedlo. už to nenačetlo ani do nastavení to ruské rozšíření :) Díky za radu, kde to promazat.

tejt
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: 28 srp 2013 18:11

Re: Vir se znovu objeví při zapnutí PC

#32 Příspěvek od tejt »

Tak jsem to promazal asi málo :D Data Aplikací jsem nenašel, a stránky to načítá pořád, tak to odinstaluju a nechám si operu. už to vzdávám :D ... kapituluju. :D

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vir se znovu objeví při zapnutí PC

#33 Příspěvek od Rudy »

Zapněte si zobrazování všech (tedy i skrytých) souborů a adresářů.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

tejt
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: 28 srp 2013 18:11

Re: Vir se znovu objeví při zapnutí PC

#34 Příspěvek od tejt »

No já ho odinstaloval a nechám si prozatím tu operu.Musím to dát stejně zase někomu na čištění, tak mu řeknu aby se podíval i na software. Hlavně že mi nepadá systém. to mne těší. :) Děkuji za váš čas, a myslím že troubu jako já jste tady dlouho neměli :D

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vir se znovu objeví při zapnutí PC

#35 Příspěvek od Rudy »

Jsme tu od toho, abychom laikům pomohli a máme to jako relaxaci. Stejný postup, jako s Chrome je možný i v případě FF, nebo Opery. Pouze k záloze použijete MozBackup, nebo OperaBackup. Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

tejt
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: 28 srp 2013 18:11

Re: Vir se znovu objeví při zapnutí PC

#36 Příspěvek od tejt »

Super. mužete prozatím uzamknout vlákno. Děkuji vám za ochotu a po výplatě vám něco přispěji :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vir se znovu objeví při zapnutí PC

#37 Příspěvek od Rudy »

Za příspěvek děkujeme a nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno