Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém s naběhnutím systému po restartu

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
freewall
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 108
Registrován: 13 črc 2006 10:51
Bydliště: od Kladna

Problém s naběhnutím systému po restartu

#1 Příspěvek od freewall »

Bojím se každého restartu např. po aktualizaci, protože ntb. se pak odmítá nastartovat (windows 10 Home, 64bitů). Po proběhlém pokusu o automatickou kontrolu, mi pak naběhne obrazovka s nabídkou oprav, jedenkrát se mi povedla volba „oprava startu“, ale zpravidla skončím u hledání bodu obnovení po kterém se mi systém spustí. „Hledáním“ proto, že se třeba nepovede obnova z bodu, který jsem vytvořil, když vše bylo OK. Ale zpravidla to trvá cca hodinku – dvě, než systém mi najde bod, který funguje.
Může mi někdo poradit, pomoct?
Děkuji předem

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s naběhnutím systému po restartu

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Tohle nebude jednoduché, určitě to není problém malware. Pro začátek bych zkusil opravu pomocí WindowsRepair: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... ws-repair/ .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
freewall
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 108
Registrován: 13 črc 2006 10:51
Bydliště: od Kladna

Re: Problém s naběhnutím systému po restartu

#3 Příspěvek od freewall »

Díky jdu to zkusit, nevím, jestli se kvůli eventuelním následným restartům ozvu ještě dnes. Ajťák mi říkal, že jsem asi jeden z mála procent človíčků, kterým se nepovedla nějaká předchozí aktualizace a navrhuje přeinstalaci systému, což beru jako poslední možnost, protože začínat zase od počátku se mi moc nechce.
V každém případě se ozvu jak jsem dopadl po vašem doporučení. Děkuji :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s naběhnutím systému po restartu

#4 Příspěvek od Rudy »

Jiné řešení, krom reinstalu systému, nevidím. Také se přikláním k některé zpackané aktualizaci.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
freewall
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 108
Registrován: 13 črc 2006 10:51
Bydliště: od Kladna

Re: Problém s naběhnutím systému po restartu

#5 Příspěvek od freewall »

Rudy, asi to odpískám, protože obnovoval jsem půl dne, pak to chvíli běželo, pak chtěla restart Avira a byl jsem tam kde jsem byl a zprovoznil jsem to až před chvílí. Ten windows repair proběhl, mám z toho asi 13 logů, tak kdyby tě to zajímalo, ale čistě řešení bude přeinstalace. Děkuji za snahu a pomoc :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s naběhnutím systému po restartu

#6 Příspěvek od Rudy »

Také řešení, pokud by oprava neproběhla korektně, je opravdu lepší reinstal. Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno