Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

prosím kontrolu logu - vytížení HDD 100%

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím kontrolu logu - vytížení HDD 100%

#16 Příspěvek od Rudy »

OK, také hezký víkend. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

mlcoch
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 242
Registrován: 21 zář 2010 16:37

Re: prosím kontrolu logu - vytížení HDD 100%

#17 Příspěvek od mlcoch »

Ať jsem dělal, co chtěl - stačí kliknout na prohlížeč nebo spustit nějaký program, HDD začně "chrastit", jak to starší plotýnky dělají - no a systémový disk najednou pracuje na 100% - třeba pár desítek vteřin.
Takže jak to tak vypadá, bez ohledu na SW a testy disku bych si tipnul na problém s diskem - asi si vyzkouším nějaký SSD na zkoušku.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím kontrolu logu - vytížení HDD 100%

#18 Příspěvek od Rudy »

OK, zkusit to můžete, samozřejmě. Faktem je , že má najeto více než 22tis. prov. hodin. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

mlcoch
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 242
Registrován: 21 zář 2010 16:37

Re: prosím kontrolu logu - vytížení HDD 100%

#19 Příspěvek od mlcoch »

tak konečně jsem měl čas - vyměněn disk za SSD a nesrovnatelně rychlejší, zatím bez problému... asi opravdu nebyl ten starý ve své kůži...
Jen mne trochu překvapuje, že jsou disky uvedeny (SSD i HDD) jako externí úložiště...
dal jsem SATA do 0a1 - deska GA-EP35-DS3 - je tam 6 slotů sata, podle popisů na webech jsou dva ultra...

mám disky přehodit na ty růžové 5 a 6? nebo je to jedno?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím kontrolu logu - vytížení HDD 100%

#20 Příspěvek od Rudy »

Disk SATA, aby optimálně pracoval, by měl být připojet na stejně rychlý port, jako disk. Jinak je to jedno, pracovat by měl všude, ovšem pouze s tím, že pojede tou nižší rychlostí.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět