Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Kontrola logu - pomale PC - Spanelsko

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118243
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola logu - pomale PC - Spanelsko

#16 Příspěvek od Rudy »

Toto je OK. Složka plocha má 104b, což se mi moc nelíbí, pokud tvrdíte, že máte na ploše fotky. Zkuste Startmenu>přík. řádek>(napsat) msconfig>Enter. Na záložkách "Po spuštění" a "Služby" odstraňte zatržítka u všech položek, které nejsou microsoftí (kromě ovladačů a antiviru). Nastavení uložte a restartujte. Budete muset některé automaticky spouštěné aplikace spustit ručně v případě potřeby.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

misut
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 90
Registrován: 10 úno 2009 19:06

Re: Kontrola logu - pomale PC - Spanelsko

#17 Příspěvek od misut »

Obrovske zlepseni , moooc diky , :happy: :fr:
Mam jeste pooslat konecny log ke kontrole , nebo ukoncime ??
Jsem spokojen :worship:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118243
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola logu - pomale PC - Spanelsko

#18 Příspěvek od Rudy »

Není nutné, hlavně že se systém uvolnil. Byly tam pouze AdWary a zbytečnosti. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

misut
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 90
Registrován: 10 úno 2009 19:06

Re: Kontrola logu - pomale PC - Spanelsko

#19 Příspěvek od misut »

Diky za dobrou praci !!! :worship: / tak jako vzdy jsi mi hodne pomohl i s PC v cesku / Uzaviram mooooc diky :209: :209: zase
je tu jen 30 takze dlouha odmlka -- more :all_coholic:konec vlakna

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118243
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola logu - pomale PC - Spanelsko

#20 Příspěvek od Rudy »

30°C tu bylo naposledy koncem srpna. Teď tu je tak kolem 18. Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět