Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Lokalizované vírusy

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Lokalizované vírusy

#16 Příspěvek od Rudy »

Smazáno. Zkoušel jste mystarting ručně změnit?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

jakub1234222
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 14 čer 2017 15:56

Re: Lokalizované vírusy

#17 Příspěvek od jakub1234222 »

Skúšal som :/.
Vedľa predvolených vyhľadávačoch ako je google, yahoo... je krížik na zrušenie
no pri jedinom mystarting123 nie je. A keď zmením predvolený vyhľadávač napr. na google
tak sa to okamžite prepne späť na ten mystarting. Ani prepísať jeho adresu nejde.
Ako by to bolo zablokované, že nemám k tomu prístup.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Lokalizované vírusy

#18 Příspěvek od Rudy »

Zkuste ještě ChromeCleanupTool: https://www.google.com/intl/cs/chrome/cleanup-tool/ .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

jakub1234222
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 14 čer 2017 15:56

Re: Lokalizované vírusy

#19 Příspěvek od jakub1234222 »

Skúsil som to znova teda tým cleanup toolom prejsť (už som to dávnejšie skúšal),
ale nič nenašlo.
Ale vždy ako ten chrome cleanup tool spustím mi vyskočí tabuľka (ale dokonči prehľadávanie aj tak),
dám screen do prílohy.
Myslím, že to bude tým ako som CCleanerom mazal dávnejšie zbytočne programy a
aj register mi to vymazalo tak to bude asi tým registrom.
Tak ak Vás niečo napadá, že by to mohlo byť tým a šlo by to opraviť tak to skúsim.

Ale ak náš už nič nenapadne, teda väčšinu dobrých nápadov tu mate vy :D, tak
skúsim reinstal chromu.
Přílohy
Snímka3.PNG
Snímka3.PNG (17.46 KiB) Zobrazeno 1562 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Lokalizované vírusy

#20 Příspěvek od Rudy »

OK. Zkusíme Chrome přeinstalovat. Chrome zazálohujte pomocí ChromeBackup: http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a ... me-backup/ . Pak Chrome kompletně odinstalujte vč. jeho profilu (podadresáře Chrome v c:\users\Zuzana\appdata\local, c:\users\Zuzana\appdata\roaming, c:\users\Zuzana\data aplikací, c:\users\Zuzana\local settings a v c:\program data musí být smazány). Potom proveďte novou, čistou instalaci Chrome a zpět ze zálohy nakopírujte pouze záložky a hesla.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

jakub1234222
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 14 čer 2017 15:56

Re: Lokalizované vírusy

#21 Příspěvek od jakub1234222 »

Hehé :D. A už je to preč :) .
Takže v prvom rade by som sa Vám chcel nesmierne poďakovať za Váš voľný čas, ktorý
ste mi venovali. Opäť som sa kopu nových veci naučil a nesmierne ste mi týmto všetkým pomohli.
Nie je pochyb, že je čistejší ten počítač. Síce počítač je stále trošku "zalagovaný", ale môže to byť
tým, že už má svoje roky.
Neviem ako sa Vám odvďačiť.

Som zvedavý ako dlho mi to vydrží bez toho mystarting a ourluckysites a tých blbosti.
Trošku mám strach, že to opäť nabehne. Ale zatiaľ budem v kľude.
Mate nejaké rady pre mňa ešte do budúcna. Lebo napríklad už ako sa víryl ten počítač,
tak som si u vás prečítal, že je celkom dobrá kombinácia AVAST a Zone Alarm, tak momentálne
mám to +malverbytes, ale ten vymažem, pretože free verzia asi nemá cenu.

Takže otázky ešte ku koncu na Vás. Nejaké rady do budúcna? A ešte jedná, či môžem všetky programy s ktorými som
narábal v tomto "probléme" a logy povymazovať už? A či sa môžem ešte niekedy ozvať keď nastane znova
takáto istá alebo podobná situácia?

V podstate ani neviem čo všetky tie programy robili, ani som nevedel čo vlastne robím :D, ale pomohlo
to takže sa nezťažujem :D.

Môžete teda lock potom, už je na Vás.
Takže ešte raz Ďakujem a dúfam, že som na nič nezabudol :?:
A zabudol som heh, že len tak informačne, že ten chrome nakoniec som robil bez zálohy.
Kus som sa obával, že niečo domotám. Koniec koncov som tam ani nemal nejaké extra potrebné údaje.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Lokalizované vírusy

#22 Příspěvek od Rudy »

K těm lagům: Zkuste defragmentovat disk. Bez mystarting a podobných chuťovek vám to vydrží za podmínky, že se nebudete pouštět do temných zákoutí internetu. ADW odinstalujte: spusťte a v levém robalovacím menu klikněte na odinstalovat. Vše ostatní smažte běžným způsobem. Obrátit se na nás můžete, jsme tu stále, každý den. Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět