Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Zpomalení PC - sekání, lagy

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
Douber
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 64
Registrován: 16 bře 2008 20:09
Bydliště: Tož já su z Prahy :)

Zpomalení PC - sekání, lagy

#1 Příspěvek od Douber »

Zdravím.
Nevím co se děje ale moje PC občas blázní, internetová videa se sekají, ve hrách to strašně laguje a občas se celý systém zpomalí a reaguje s obrovským zpožděním. Po restartu je chvíli klid. Mám podezření na vadný SSD disk.

LOG z RSITu se mi sem nevejde protože je šíleně dlouhý tak ho dávám do přílohy, pokud budete chtít klidně ho sem dám do víc odpovědí.

EDIT: Aha tak disk to asi nebude, něco se tam hlodne a obsadí celou paměť 8 GB RAM a pak se to seká. Bohužel ve správci úloh nevidím co by to mohlo být.

Obrázek
Přílohy
log.zip
Log z RSITu
(50.75 KiB) Staženo 63 x

Douber
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 64
Registrován: 16 bře 2008 20:09
Bydliště: Tož já su z Prahy :)

Re: Zpomalení PC - sekání, lagy

#2 Příspěvek od Douber »

Tak se zdá že jsem to vyřešil, dělala to aplikace Killer Network Manager asi se nemá rád s windows 10. Od té doby se to ustálilo, kdyby byl znovu problémtak se ozvu.

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Zpomalení PC - sekání, lagy

#3 Příspěvek od vyosek »

Diky za zpravu, kdyby neco, tak piste...
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Odpovědět