Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Myš mi svítí ale nefunguje

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Krtek135
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 19 črc 2014 15:22

Re: Myš mi svítí ale nefunguje

#31 Příspěvek od Krtek135 »

Nepomáhá :-(

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118200
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Myš mi svítí ale nefunguje

#32 Příspěvek od Rudy »

Tak teď babo raď! :) Pokud přeinstalujete windows, může to dopadnout tak, že se nic nezmění, ale také by to mohlo pomoci. Předem to nelze odhadnout. Poslední možnost, která mne ještě napadá, je oprava Win7managerem: http://www.yamicsoft.com/windows7manager/ .Nic se při tom nepřeinstalovává a buď to pomůže nebo ne. Z dosvadních poznatků nelze odvodit, zda se jedná o chybu systému, nebo hardwaru. Ještě jsem se nesetkal s tím, aby jen určitý model myšky na konkrétním PC nefungoval.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

_sNiPe_
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 12 čer 2018 15:13

Re: Myš mi svítí ale nefunguje

#33 Příspěvek od _sNiPe_ »

Předem se omlouvám, že píšu do starýho vlákna. Ale zdá se mi vzhledem k vyhledávaní v google lepší jakoukoliv radu napsat sem

Jen ve stručnosti ...

Mám Asus X751L s win 10. Mám myš C-Tech GM 17 Empusa vše bylo ok až do poslední aktualizace win10.

Zkusil jsem odinstalovat puvodní drivery. Zkontrolovat USB huby vše bylo ok. Myš se normálně při připojení rozsvítila, systém jí načetl a pojmenoval. Jediné co šlo tak jeden jediný klik pravého tlačítka a po-té už nic.
Po odebrání byl i vliv na touchpad notebooku kdy pro změnu nefungoval levý klik cca 5min a pak se nějak záhadně opravil.

Každopádně načtení driverů z windows update funguje špatně a windows načítá špatné drivery.

Výrobce mé myši má na stránkách drivery + soft pro myši vyšší cenové kategorie. Přesto jsem se je pokusil nainstalovat a ejhle hned na první pokus to zabralo a myš se opravdu nerozbila během aktualizace a skutečně funguje i když mám driver a soft na jinou myš než co mám.

Vše funguje a poprosím moderátory nemazat tento post klidně raději přesunout.

Rad je po netu všude mnoho a nic nikde není dořešeno. Já byl rád že, jsem s přestávkami vyřešil za 2x dny. Nemusím jít kupovat novou myš.

Díky a snad toto pomůže těm co taky hledají ...

Odpovědět