Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

policejní virus/ prosím o kontrolu logu

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
ovestin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 22 čer 2007 23:41

Re: policejní virus/ prosím o kontrolu logu

#16 Příspěvek od ovestin »

no tam ale právě verze systému napsaná není.. dnes jsem koukal na štítky na internetu a prostě to tam nemám :x

začínám si myslet, že jsem se stal obětí podvodu :(

nicméně v PC mám důležité pracovní dokumenty, takže musím nějak fungovat, než to začnu řešit. můžete mi tedy prosím poradit jak mám odstranit ten vir ?

ovestin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 22 čer 2007 23:41

Re: policejní virus/ prosím o kontrolu logu

#17 Příspěvek od ovestin »

Tak už je to v pořádku
obrátil jsem se na konkurenční forum. kde mi poradili do pár hodin a nemusel jsem dokazovat že jsem řádně koupil system a posílat jim fotky.... :|


:closed:

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: policejní virus/ prosím o kontrolu logu

#18 Příspěvek od vyosek »

Je to vase vec - pochybuji ovsem ze konkurencni forum ma mezinarodni akreditaci a proto my se zde nelegalnimi systemy nezabyvame...

Ted je na vas, jestli si s firmou budete chtit neco vyridit - za system jste zaplatil a oni vam tam nacpali nelegal...

:closed:
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

ovestin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 22 čer 2007 23:41

Re: policejní virus/ prosím o kontrolu logu

#19 Příspěvek od ovestin »

Tak jistě, že si to budu s firmou chtít vyřídit...

ale jak jsem psal potřebuji nějakým způsobem fungovat a mít jistotu že PC je čisté, takže uvítám hlavní důvod proč jsem se na toto forum obrátil a to je ohledně přítomnosti viru, ke kterému jsme se ani nedostali a až pak řešit věc legality, protože PC potřebuji částečně k práci.

takže je hezké že máte mezinárodní akreditaci, když ve finále mi s hlavním problémem pomůže někdo jiný, díky Vám vím, že systém není legální ale zda je pc čisté nebo ne , jsem se nedozvěděl.

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: policejní virus/ prosím o kontrolu logu

#20 Příspěvek od vyosek »

Jenze my tu nelegalni systemy neresime

:closed:
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

ovestin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 22 čer 2007 23:41

Re: policejní virus/ prosím o kontrolu logu

#21 Příspěvek od ovestin »

No nemá cenu se dohadovat :thumbsup:

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: policejní virus/ prosím o kontrolu logu

#22 Příspěvek od vyosek »

Preji uspesne vyreseni s firmou :)

:closed:
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Zamčeno