Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Google a Facebook nejedou

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
ElCon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: 15 led 2004 14:18
Kontaktovat uživatele:

Google a Facebook nejedou

#1 Příspěvek od ElCon »

Pěkný den,

z ničeho nic (doslova při práci) mi přestal jet jak Google, tak Facebook - projížděl jsem rychlou kontrolou (Eset Smart Security), nechal si vygenerovat log z HiJack This - vše prý v pořádku.

Problém se projevuje tak, když zadám do url google nebo facebook.com, přesměruje mě to na 192.168.0.0.1 - resp. na router.

Něco podobného jsem už řešil a pamatuji si, že stačilo něco ve Windows smazat, resp. upravit zápis, který vše přesměrovával jinam.

Kód: Vybrat vše

tak cesta k tomu byla c:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
- ale je to čisté :( Nevím, kde je problém


Prosím o radu, děkuji
Omluvte můj počítač z důvodu ŠÍLENÝ bolesti hrudního koše...

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Google a Facebook nejedou

#2 Příspěvek od Márty84 »

Zdravim :)

Pro zacatek mi sem dejte log z RSIT http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13&t=105895
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Odpovědět